Kārtot: Augošā secībā
Iva505 09.06.2017 1:07

Skatoties uz nesenajiem komentāriem, katalogs vēl ir pieejams, nav izķerts. Būs japameklē.

Iva505 09.06.2017 0:38

Nopirku auto no rokas. Tiesa, pirms tam gandrīz mēnesi ar markas pārzinātāju kopā meklējām. Un tiešām izdevās nopirkt.

Pirms tam pazīstams ieteica pirkt otro Golfu, bija ar to izbraucis, lai ņemot. Priekš cenas 300 eiro tas patiešām bija ideālā stāvoklī. Vienīgais, saimnieks bija visai oriģināli veicis remontus, un uz auto varēja atrast ne tikai ar otiņu krāsotu krāsu, bet visādus brīnumus motorā. Bet kopumā tiešām labs pirkums. Ne izpuvis, ne izjucis.

Iva505 22.04.2017 2:19

Cilvēks padalījās, ka pārdod auto. Saņēma krāniņu mērīšanu, vērtības vērtēšanu un daudz ko citu. Bet ne to, ka kāds varbūt gribētu pirkt vai zin, kam interesētu. Vai vienkārši ritināšanu tālāk.

Iva505 22.04.2017 2:18

nomiks rakstīja: gunbox

Ieliekot savu sludinājumu te, ir jārēķinās ar pilnīgu offtopic.

Pilnai laimei vēl pietrūkst msh viedā viedokļa. Galu galā Škoda tas pats Golf vien ir. Tas nekas, ka ar 25 gadu starpību

Golf ir modelis. Škoda ir vesela marka. Tas nekas, ka līdzīga VW, kas ir marka Golfam. Nezinu kā Golf var pierakstīt kā tādu pašu kā SuperB.

Iva505 22.04.2017 2:11

viencexperc rakstīja: Laikam nesapratāt, cienītais kungs.

Es nereklamēju. Vienkarši, pēc pāris ( dažiem) gadiem viņi BŪS pie mums. Es rakstu savus rakstus par Ķīniešu auto, lai cilvēki redzētu, kā tas viss sākās. Piemēram, Sangjongi, kia un hjundai arī nebija līmenī. Bet kādu dienu pie mums uzradās, un viss. Neviens nezin, kas bija pirms tiem rexoniem. Lai gan korejieši tie paši ķīniesi vien ir. Ķīnas Tautas Republikas sastāvā ir tādas teritorijas, kā Macau, Hongkonga, kas patiesībā ir vēl attīstītākas par Dienvidkoreju, tad kāpēc Ķīnu uzskatīt par peramiem zēniem?

Ķīniešu autobūve strauji attīstās. Un gribi tu vai nē, bet pienāks brīdis, kad cilvēki Eiropā pirks ne tikai KIA, bet gan Lifan, Geely, BYD...

Par Lifan fakts. Ja reiz viens tāds savā gaitā (pēc krātās netīrumu kārtas izskatījās) varēja atripot no Krievijas uz Latviju, tātad kaut kas vismaz viņos ir. Smadzenes visu atlikušo darba dienu lauzu kas tā ir par marku, kuru redzēju. Retums, ja es nezinātu kādu marku redzu. Vakarā Google palīdzēja. Izskatās, ka Krievijā tos plaši piedāvā un arī lēti. Un jāsaka, no skata nav tik peļami. Kā ar kvalitāti gan nav ne jausmas. Bet nu līdz Latvijai tātad nesabirst kaudzē.

Iva505 22.04.2017 2:04

Izmēģināju Enri, mati aiz sajūsmas stāvus sacēlās. Virsbūvi sakopj lieliski un salonu tā, kā pati pie daudzdzīvokļu mājas nekādi neiztīrītu. Varbūt pat aizbraucot tos 70km uz laukiem sētā tik labi neizdarītu. Kad nav laika krāmēties ar rindām vai vienkārši kulties līdz Enri vai tam vienkārši ir pārāk vēla vakara stunda, Statoil. Nav ne vainas, lai gan auto nav tik kantains.

Bet nu nekas nesapucēs labāk kā pats savā sētā ar savu ūdeni, līdzekļiem un diezgan daudz brīvo laiku. Šādos apstākļos parasti ar spiedienu izmazgāju arī arkas un citur, kur tiek klāt un kaut kas sakrājas.

Iva505 22.04.2017 1:59

Labākais ir TV neskatīties Gadiem jau nav vispār tāda mājās.

Iztieku ar TVPlay un dažādiem filmu/seriālu portāliem. Reiz paņēmu izmēģnāt ViaPlay vai ko tādu, jau neatceros. Izmantoju divas dienas. Un viss. Manuprāt, nav jēgas no maksas filmu un seriālu, raidījumu piedāvātājiem. Ja vien tiešām nealkst tos redzēt, bet vienkārši laikā, kad tos pa TV rāda, nav iespējas tos redzēt. Ja būtu vajadzība izvēlēties, paliktu pie tā paša klasikā un bezmaksas TVPlay un izmantotu parasto televīziju. Vēlams, ar ieraksta funkciju. Un ja tai klāt, turpat televizorā var dabūt kādu kino nomu, arī labi, Ja ir ģimene un sevišķi ar bērniem, tad gan savādāk. Ne jau tāpēc, lai tos stundām pie TV turētu tikai tāpēc, lai nebūtu ap tiem jāņemas , bet tomēr kaut cik lai paskatās kādas zīmētas filmiņas, varbūt gudrākā TV kaut ko no YouTube uz lielā ekrāna var palaist, lai nav mazajiem jātup ar kūkumu un acīm ekrānā.

Iva505 22.04.2017 1:54

Manuprāt, ja reiz zīme par galveno ceļu ir, tad skaidrāks kā skaidrākā diena. Krustojums.

Iva505 22.04.2017 1:52

Statoil. 99,9%. Vēl ir variants Lukoil vai Neste, ja pa rokai galīgi nav Statoil. Bet nu cenšos tādu situāciju nepieļaut.

Kad jāpilda Gāze kolēģes vai vienu brīdi īrētai mašīnai, reiz lēju Statoil un pārējās Eko Gāzē. Cenas labas, uzpildes stacijas ērtas.

Iva505 22.04.2017 1:46

Apbrauc ne tikai sastrēgumus. Piemērs, Grēdu, Kojusalas iela. Zīmes, ka iebraukt aizliegts. Brauc cauri kā pa iebraucamo sētu.... Ak jā, nevis kā, bet tieši tā to arī uztver. Vai nu lai nogrieztu pāris metrus vai ko, nav saprotams. Bet regulāri. Labi, ja ciemos atbrauc, lai jau. Bet vienkārši dresē cauri. Nebūtu mākslīgs pārrāvums ielai, kas iet tieši gar mājām (Grēdu iela 1 un 3), laikam arī tur mauktu cauri. Daži motocikli tā dara. Bet nu tiem nav žēl. Ja reiz cilvēks tāsu mantu atļāvās, lūdzu. Tāpat neviens līdz šim nav lidojis.

Iva505 15.04.2017 22:12

Te būs vēl viens piemērs. Tiesa, nav saprotams, kā viņi tur vispār spēj pabraukt, bet gan jau pierod. Pamazām arvien sliktāk, sliktāk 50 gan laikam pa tādām nepadzīt

Iva505 15.04.2017 22:10

Pārmijā salūza pa nakti mainītā atspere pirms otrā vagona pēdējiem ratiņiem. Tā kā pēc noklusējuma pārmijas stāvoklis ir pa labi, tad tur arī pēdējie ratiņi aizbrauca un aizvilka visu pārējo līdzi.

Iva505 15.04.2017 22:08

Nav fotošops. Kā mēdz teikt - līdz ar pavasari nokūst ne tikai asfalts, bet arī sliedes

Iva505 15.04.2017 22:02

Šis bija labs. Vismaz beidzot kāds visus apdzenot pa kreiso pusi atrāvās un nedaudz iesprūda Šķiet, ka tikai laika jautājums, kad tā notiks ar kādu no tiem, kas iet tramvajiem garām pa kreiso pusi. Vai nu nonesīs kādu cilvēku, kas iet tramvajam pa priekšu (ptfi-ptfi-ptfu), vai nu šādi ieskries auto, kas brauc pretī vai tramvajā. Pāris reizes jau pretī braucošie auto ir redzēti bremzējam. Ja nebūtu bremzējuši, būtu avārija. Nu šis uz sava piemēra iemācījās

Iva505 04.10.2014 13:30

Uz Maskavas ielas ir vietas, kur tramvaji nemainās savā starpā. Priekšroka ir tiem, kas brauc uz centru, kamēr pretī braucošajam tad jāpagaida. Acīmredzot vai nu piemirsa, vai gribēja paspēt vai vienkārši slīdēja un nepaspēja nobremzēt. Tas gadījumā, ja šis par kādiem pretimbraucošajiem. Nevar jau no šī ģeniālā raktsa autora saprast kas un kur tieši īsti ir atgadījies.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti