Galvenās bažas maza mēroga kodoluzbrukuma gadījumā ir, ka tas varētu neizdoties. Resp, vajag izšaut nevis vienu raķeti, bet vismaz 3 un tās "iemaisīt starp 50 parastajām raķetēm.
Kinžali varētu iziet cauri, bet nez vai Lukašam tie ir.
Katrā ziņā BY kļūst par mērķi varbūt pat preventīvam triecienam, ja tikai izlūkošana pamanīs nopietnu gatavošanos kodolieroču pielietošanai.
Un, kas notiktu, ja to taktisko kodolraķeti notriektu ? Visi nez kāpēc aizmirst, ka taktisko kodolraķešu nesēji ir tie paši, kas tagad tiek izmantoti Ukrainā un notriekti masveidā.
Kodolsprādziens tādā gadījumā nenotiktu, jo inerciālās sistēmās ir iebūvēti drošinātāji pirms laika nesprāgt. Citādi jau būtu risks kaujas galviņu ar visu kodolsprādzienu dabūt pašiem uz galvas neveiksmīgas palaišanas gadījumā.
Tātad, defekts būtu šausmīgs bez efekta, jo pēc atlūzām momentāni saprastu, kas par lietu.
Aha. teiksim 5 ciklus no saules paneļiem, 5 no sadales tīkla. Kurš tādā gadījumā tiks pamatīgi raustīts. Ja tavi drošinātājii izturēs, sadales tīkla veči atskries ciemos. Protams, var jau ieviest atkal kaut kāda veida stabilizatoru pa vidu, vislabāk ar invertoru un baterijām.
Tavu ideju pamatā ir: kā kaut ko izdarīt maksimāli neefektīvi ar iespējami lielākiem izdevumiem.
Iesaku pieslēgt krāsni un sākt liet čugunu, jo šodien Nordpool enerģijas cenas ir no 0 līdz negatīvai laikā no plkst 9-17. Un nevajag lauzīt galvu, kā pieslēgt sauli enerģijas taupīšanai.
Tas viss ir tikai aptuveni. Piem, siltuma kapacitāte mainās ar temperatūru. To parasti uzdod tikai pie 20 vai 25 C. Otrkārt latentais kušanas siltuma patēriņš, kas faktiski ir siltums, kāds vajadzīgs metāla kristālu molekulāro saišu saraušanai, notiek pa fāzēm, jo ne jau tikai viena tipa savienojumi tavu nekonkretizētā sastāva čugunu veido, bez oglekļa tur var būt arī silīcijs un alumīnijs.
Un iepriekš pieminētie 1800 C ir vismaz 300 C par daudz čugunam.
Un internetā tak atbildi var atrast aptuveni pareizu. Precīzai vajag zināt konkrētas krāsns efektivitāti, siltuma zudumus, laika atstarpi starp kausēšanas cikliem utt.
how many kWh to melt cast iron ?
Power consumption – Theoretically, melting one ton of Cast iron at 1500C should consume 396 Kwh of energy, but in actual practice it takes about 500 Kwh of energy because many types of energy losses
Nu, kur tu domnu atkal izrāvi ? Ja tie lējējveči savu "mučeli sauca par domnu, tad tas nenozīmē, ka tā ir domna. Izsit korķi: jā, populārs veids amatieru liešanā, bet rūpnieciskā katru reizi sist korķi apgrūtinoši.
Cik enerģijas kilovatstundās vajag? Tak mērvienību vajag nosaukt. Kilograma metāla apstrādei, vai kā ?
Nenosaucot mērvienību, tas ir tikpat, kā es tev jautātu: nu, cik litru dabas gāzes vajag viena ūdens grāpja uzvārīšanai ?
Pēdējais runāja Kirilo Budanovs, [Ukrainas Bruņoto spēku] Galvenās izlūkošanas direktorāta vadītājs. Bet, pēc sanāksmes dalībnieku domām, šķita, ka Zelenskis un viņa komanda Budanovā īsti neklausījās.
Tomēr viņa runa, kā tas kļūs acīmredzams pusotras dienas laikā, bija vissvarīgākā un precīzākā.
Budanovs izņēma no papīriem karti un ar mierīgu, pašpārliecinātu sejas izteiksmi sāka klātesošajiem stāstīt lietas, kas viņu dzīslās liks sastingt asinīm: krievi varētu sākt karu ārpus Donbasa; Hersona un Harkova ir apdraudētas; pastāv draudi Kijevai; krievi varēja mēģināt iekļūt no Černobilas.
"Budanovs runāja šausmīgas lietas. Bet, tā kā citas augstākās amatpersonas uz viņa teikto atbildēja gandrīz ar aizkaitinājumu, arī citi viņu neuztvēra nopietni. Ziniet, viņu attieksme pret Budanova teikto bija tāda, it kā viņš būtu viņu jaunākais brālis." Tā kāds no klātesošajiem atgādina gaisotni pēc Budanova runas.
22. februārī Igaunijas prezidents viesojās Ukrainā. Kopīgajā preses brīfingā ar Zelenski žurnālisti Ukrainas prezidentam jautāja, vai Ukrainā varētu tikt ieviests karastāvoklis, ņemot vērā Maskavas acīmredzamo gatavošanos karam.
Zelenskis, ne mirkli nevilcinoties, atbildēja: "Mēs ticam, ka kara nebūs." Viņš apklusa un tādā pašā aukstā un mierīgā manierē piebilda: "[Nebūs] brutāla kara pret Ukrainu. Un nenotiks plaša eskalācija no Krievijas Federācijas puses. Ja būs, tiks ieviests karastāvoklis."
Dažas stundas pēc Zelenska izrunāšanās Putins līdzīgi aukstasinīgi paziņos, ka Krievija atzinusi marionešu "republikas" Doņeckas un Luhanskas apgabalu robežās, tostarp Ukrainas valdības kontrolē esošās teritorijas.
Atbildei uz to, Ukrainas vadīiba tomēr baidījās ieviest karastāvokli:
Karastāvokļa ieviešana Ukrainas kontrolētajā Donbasā varēja atraisīt Krievijas rokas un dot tai formālu ieganstu iebrukumam, attaisnojot to, sakot pasaulei: "Tā bija Ukraina, kas sāka karu un ieviesa karastāvokli."
Galu galā tika nolemts Maskavu neprovocēt. Tātad 23. februāra rītā prezidenta dekrēts, ko NSDC sekretārs iesniedza apstiprināšanai Augstākajā Radā, attiecās tikai uz ārkārtas stāvokli visā valstī un neko par karastāvokļa ieviešanu Donbasā.
Aprēķina metodiku kam tieši ? ;) Tas iznāk kā Šveikā: mājai divas durvis, 12 logu, 4 dzīvokļi, katrā 2 īrnieki. No šī lūdzu aprēķina metodiku sētnieka vecmāmiņas miršanas gada aprēķinam.
Tās pannas un katli ir emaljēti. Un tos noteikti gatavo elektriskās krāsnīs, kādas pieejamas plašā sortimentā. Gribi izkonkurēt Fiskaru ar čugunu no veciem radiatoriem ?
Labāk taisi krāsniņas, tās ir pietiekami dārgas un tās nevajag emaljēt. ( un dabūt sertifikātus par trauku un pārklājumu nekaitīgumu veselībai ) Jotul krāsniņu vietā Raimonda krāsniņas. Sliktākajā gadījumā saplaisās.
Nu, mana teorija ir: plāns sabruka tāpēc, ka uz krieviem kāds atklāja uguni pēc zemāko komandieru pavēles vai vispār bez pavēles. Un tad jau stihiski iesaistījās arvien lielāks vienību skaits. Ko plānotāji nebija gaidījuši, jo domāja ,ka bez augstākā virspavēlnieka tiešas komandas neviens nešaus. ( Pēc krievu armijas vertikālās struktūras parauga ). Bet Ukrainā tas nenostrādāja.
Šeit es domāju Kijevas virzienu. Ka Mariupolē un tās apkaimē "nacisti" Azov pretosies, kā arī viņiem kaimiņos esošās desanta daļas, tas bija skaidrs visiem.
Kāds tehnisks parametrs jāskatās, ja Saules daļu bilancē grib palielināt?
?? Kāpēc daļu ? Taisi visu karsēšanu ar sauli, tikai galvenās izmaksas būs par saules aprīkojumu. Ja krāsns ir izgāžama kausa veidā un tavs "inženiera Garina" karstuma stars tiek ievadīts no augšas, tad vajadzīgas tās siltuma lamatas, lai karstums atkal neizsprūk laukā, teiksim, kvarca stikla loga veidā, kas tur līdz 1600 C.
Kāpēc dienā ? Enerģija ir jauda x laiks. Tu 280 kWh vari dabūt no 28 kW 10 stundās vai no 280 kW 1 stundā. Tikai domna domāta čuguna iegūšanai no rūdas, tas ir, kokss ne tikai dod karstumu, bet arī reducē dzelzs rūdu par dzelzi, kurā tūlīt izšķīst liekais kokss, radot čugunu.
Ja kausē gatavu čugunu, izmantojot koksu, tas vairs nav domnas process, tas notiek koksa krāsnī, kas var būt arī cepļa formā.
Jā, tas būtu iespējams vecos radiatorus nelielā apjomā kausēt ar sauli, bet tā vienalga būtu mikrometalurģija, līdz ar to visas runas par fosilās degvielas taupīšanu un klimata glābšanu šādā veidā nav nopietni ņemamas.
Nu, nevajag to saules būšanu piesaistīt čuguna kausēšanai domnā, domna strādā 24/7 ar stabilu temperatūras režīmu un parasti ražo 1000 - 15 000 tonnas čuguna dienā.
Ar to saules metalurģiju var uztaisīt tikai mikrometalurģiju, piem. "āfrikāņu ciems kausē pats savus lūžņus" , vai "juvelieris izmanto saules krāsni" .
Manis pēc. Resursu valstīm ir tendence tirgot resursus ( par maiņas līdzekli ) un dzīvot uz tā rēķina, jo, ko tad citu viņas ar tiem iesāks. Un nevēlamu režīmu vēlmi tirgot resursus ierobežo ar sankcijām. Tātad tie, kuri ieinteresēti globālā kārtībā, ir pat ar mieru kādu laiku paciest augstākas resursu cenas.
Arestovičs šajā sakarībā kādreiz skaidroja, ka varai par iebrukumu iedzīvotājus brīdināt nevajag, jo tad sāksies haotiska bēgšana un civilistu transports bloķēs ceļus, pa kuriem tādā gadījumā armijai būs grūti vai neiespējami pārvietoties.
Tā varētu būt, tikai Ukrainas gadījumā tukšos ceļus izmantoja nevis Ukrainas, bet Krievijas armija, kura, piem. Kahovkā nokļuva nobraucot apm. 100 km no Krimas bez jebkādas aizķeršanās un bez neviena šāviena.
Tas ir skaidrojums, domāts "vienkāršajai" tautai, proti, tiem, kuriem patīk vienkāršas atbildes uz sarežģītiem jautājumiem. Jebkurš liels karš mūsdienās izmaksā vairāk, nekā tādā ceļā iegūstami resursi, kurus vienkāršāk nopirkt. Mūsdienās galvenie kari ir par tirgiem, un tajos karo ar tarifiem un ievedmuitām.
Kad amerikāņi karoja Tuvajos Austrumos ( līča karš un Sadama Huseina gāšana ), tas nebija, lai izlaupītu reģionu un pievāktu NAFTU, lai gan soctīklos tā tika intensīvi daudzināts ;) Pasaulē naudas pietiek. Viens pats BlackRock Inc. investē 10.7T $ kas ir 28 reizes vairāk, kā visas varenās Krievijas "pederācijas gada budžets.
Pirmajā kārtā bija vesela kaudze kandidātu. Otrajā, jā Porošenlo un Zeļenskis. Bet Kolomoiska finansētā mediju grupa, saprotams, darbojās pret Porošenko.Bez tam izskatās, ka krievu propagandas mašīna arī ir palīdzējusi Zeļenskim un bija pret Porošenko. Katrā ziņā April 22, 2019, 11:42 PM ABC News "Pirmdien Krievijas amatpersonas pauda gandarījumu par Porošenko sakāvi un zināmu optimismu par Zeļenski. Kā zīmi, ka Maskava cer, ka ar viņu būs vieglāk tikt galā nekā Porošenko, Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs apsveica Zeļenski ar viņa uzvaru un sacīja, ka uzskata, ka viņa ievēlēšana Ukrainai un Krievijai piedāvā iespēju uzlabot attiecības."
Varu papildināt, ja kādam nepatīk. Tas iepriekšējais koments vēl ir Zeļenskim labvēlīgs. Drīzāk Zeļenska rīcību noteica dažādas bailes. 2020.gadā vienā un tajā pašā laikā Omānā bija Zeļenskis un Patruševs. Un tajā pat laikā, kad viņi tur bija, Irānas revolūcijas gvardes gaisa spēki notrieca Ukrainas civilo lidmašīnu. Kāda neticama sagadīšanās! Ja sagadīšanās neticama, tad tā arī nav sagadīšanās.
Jādomā, Patruševs drausmīgi baidīja Zeļenski, kas tikai nenotiks, tajā skaitā ar Zeļenski pašu un viņa ģimeni, ja Ukraina krieviem nepadosies, Un līdz ar to Ukrainas Dienvidu atdošana krieviem varēja būt vienošanās ar Kremli rezultāts. Un Zeļenska palikšana uz vietas būtu ļoti derīga krieviem, ja izdotos tā Kijeva trīs dienās, jo tad viņš svinīgi nodotu varu Medvedčukam vai citam, tādējādi vairojot jaunā prezidenta leģitimitāti. Vai arī paliktu pats pie "varas, t.i. nosacīti.
aktierītis, kas visiem patīk. Bet izrādījās vecis ar pautiem. --Un kas tieši ir par pamatu šādam secinājumam ? Ja būtu ar pautiem, tad būtu uzspridzinājis tiltus pār Sivašu, kad visas aģentūras bija brīdinājušas par iebrukumu, datumu, spēkiem un virzieniem. Kāpēc to neizdarīja ? Baidījās atbildības.
Pierādījums drosmei, ka neaizbēga ? Bet varbūt baidījās bēgt. Prezidenta pilī ar apsardzi tomēr drošāk, kā bēgļu gaitās. Un kas vēl pa ceļam var notikt ?
Tāda līmeņa drosme, kā Zeļenskim piemīt kādai pusei mājsaimnieču, ( kādas bija arī laukā barikāžu laikā Latvijā, neskatoties uz Omona draudiem ) un vairumam no mums.
Galvenās bažas maza mēroga kodoluzbrukuma gadījumā ir, ka tas varētu neizdoties. Resp, vajag izšaut nevis vienu raķeti, bet vismaz 3 un tās "iemaisīt starp 50 parastajām raķetēm.
Kinžali varētu iziet cauri, bet nez vai Lukašam tie ir.
Katrā ziņā BY kļūst par mērķi varbūt pat preventīvam triecienam, ja tikai izlūkošana pamanīs nopietnu gatavošanos kodolieroču pielietošanai.