Kārtot: Augošā secībā
1 2
viencexperc 15.01.2022 23:09

pedofilus pieminu lai parādītu cilvēku liekulību, lētumu un melošanu.

Ja pedofili sataisītu gājienu, man tas tradītu mazaku riebumu kā to, ka invalīdi apkārušies ar karodziņiem bļauj, ka ir tādi paši, kā es. Respektīvi, - ka es arī esmu invalīds.

viencexperc 15.01.2022 23:05

GB12 rakstīja: Atkal jau geji neliek mieru...

Nesen vienā grāmatā izlasīju, ka izteiktā naidīgumā pret homoseksuāļiem slēpjas vīrieša iekšējā sievišķā būtība, kuru viņam kaut kādu iemeslu dēļ neizdodas realizēt, kā dēļ viņš to kompensē ar izlikšanos par mačo, kā arī tam visam vēl pa vidu ne visai veselīgas attiecības ar māti komplektā ar dažādiem kompleksiem...

Un to grāmatu rakstīja apbižots pedziks.

Es gribu pateikt savu, pareizo viedokli par šo tēmu.

Man vienmēr bija ir un būs vienalga tā zilo būšana. Bet man nepatīk tāda propogandēšana. Neviens nepropogandē, ka būt pedofīlam ir labi, LAI GAN, tas ir dabīgi un normāli, jo cilvēks dzimumbriedumu sasniedz 12 gadu vecumā. Cilvēki 2 miljonus gadu taisīja bērnus šādā vecumā, un tikai pēdējas esmitgadēs DAŽĀS valstīs izdomāja, ka pist 12-gadīgu - tas ir slikti.

Bet homo būšana ir pielīdzinama invaliditātei, jo visi zilīši radušies kaut kādu fizioloģisku NOVIRŽU rezultātā. Turklāt, tas ir nevis kaut kas labs un apsveicams, kā to propogandē, bet izmirstoša un tāpēc slikta lieta, jo bez mūsdienu tehnoloģijam pēcnācējus atstāt nevar. Dabā ir tā - ja tava mutācija, kroplība, slimība ir tāda, ka tu atstāj pēcnācējus, - tad tas ir labi. Tavi ģēni iet tālāk. Bet ja nē, tu izmirsti.

viencexperc 12.01.2022 22:36

Tas notiks nevis tāpēc, ka drukā naudu, bet dauz citu iemeslu dēļ. Atklāšu noslēpumu - nauda bojājas, noveco un to vajag regulāri mainīt. Veco pārstrādā, laiž klāt jauno.

Cilvēks piemin helihopteru un naudas izmētāšanu. Tas jau tuvāk patiesībai, kāpēc notiek inflācija. Bet tam nav sakara ar naudas drukāšanu - tam sakars ar centrālo banku un valdību. Un viņu savtīgajiem lēmumiem.

Tas, ka bankas seifā guļ izdrukāti eiro, neietekmēs tavu lēmumu pacelt cenas tavā maksas tualetē.

Diemžēl, slinkums visu aprakstīt daudz detalizētāk.

viencexperc 12.01.2022 10:43

Inflācijai nav sakara ar naudas drukāšanu. Izdrukā kaut 10 miljardus Vanuatu Vatus, Vanuatu no tā nepalielināsies algas par 10 reizēm, vai piens sāks maksāt 10 reizes vairāk.

viencexperc 05.01.2022 11:52

grūti pateikt, kurš ir īstais psihopāts.

Man jau liekas, ka visa sabiedrība kopumā ir psihopāti.

viencexperc 05.01.2022 10:48

katram savs hobijs.

krievu gopņiki arī lielās, kad atnāk ar pārsistu lūpu vai zilu aci.

MSH tas ir pamats lepnumam - "mani NMPD savāca... a tevi, nē".

Laikam visiem draugiem stāsta.

viencexperc 05.01.2022 10:05

No šitiem projektiem nevar nokāst naudu no nodokļu maksātājiem.

viencexperc 05.01.2022 9:56

Muļķīga diskusija, jo skaidrs, ka tādus čipus Lielais Brālis mums visiem iebāzīs. Es nesaku, ka konkrēti mūsu paaudzei ( 20-40 g) bet mūsu bērniem čipi būs - tas ir 100%.

Partija pateiks, ka vajag, un liks.

Komunisms nak plašiem soļiem, gluži kā rakstīja Kārlis Markss savos darbos 19.gadsimtā.

viencexperc 28.12.2021 20:42

Atklāšu noslēpumu. Tagad kovids ir kļuvis trends numur 1 medicīnā. Tam tagad ir piesieti ļoti daudz zinātniskie pētījumi, disertācijas. Ja tu esi students un gribi dabūt valsts finansējumu kaut kādam petījumam, izvēlies kovidu, nevis vecmāmiņu pēdu cietas ādas veidošanos.

viencexperc 28.12.2021 20:30

Zinātniskajās publikācijās nezin kāpec piemin 25 gadus.

Kāpēc skolā vakcinēja? Iespējams, tāpēc, ka zin, - ka pēc tam kāds pats hren atnāks. Bet viens slimais valstij izmaksā ļoti dārgi. Jo tu jau nezini, bet visi tie slimie nemaksā par savu ārstēšanu. Par to maksā tu.

Bet otrs variants, domaju, pareizāks, - ka tajā laikā nezināja šo vecumu. Jo tagad pat speciāli uzsver, ka nevajag potēt nevainīgās. Iespējams, ar to ir kāds sakars.

viencexperc 28.12.2021 20:21

kovid-antivakserisms nav zinātne, jo tā balstās uz izdomājumiem un ignorē galvenos faktus.

Kā tavs antivakserisms izskaidro to, ka pedējais nāves vilnis ir mazāks par pirmo pie tādas pašas ( vai pat lielākas) inficēšanās.

Turklāt, lielākā starpība ir tieši tur, kur vakcinējusies lielākā daļa cilvēku:

www.worldometers.info/coronavirus/

viencexperc 28.12.2021 20:17

Man kaimiņos nositās bērns, kad dabūja ar šūpolēm pa galvu. Nokļuva slimnīcā, un neatgūstot samaņu, nomira no asins izplūduma smadzenēs.

Šūpoles vajag aizliegt jo ieguvums - pašūpoties, apsver to, ka var nomirt, vai palikt traumēts uz visu mūžu.

viencexperc 28.12.2021 20:10

Tas ir galvenais sazvērestību teoriju triks - izlikt vienu gadījumu kā karogu. Tu zini, ka jebkurai lietai ir blakusparādība. Arī zemenēm un bitēm. Pat no lego bērni mirst, ja ar tiem aizrijas.

Bet, jā. Ieguvums apsver. Ja neapsvērtu, tad neviens nepotētu.

No 2016-2018 Lielbritānijā no dzemdes vēža nomira 2409 sievietes.

Zinot, ka pēc vakcinācijas samazinās iespēja saslimt ar dzemdes vēzi sarūk pat par 85%, ieguvums ir ļoti liels.

viencexperc 28.12.2021 19:59

zinātne ar to atšķiras no sazverestības teorijām, ka tajā NAV dogmu.

Tu te raksti par apšaubīšanu un drusciņ nepiekrišanu - tā arī ir zinātne. viens izdomā, cits apšauba. Tad rodas cita teorija, utt. Visu laiku attīstās.

Tevis minētie 99.98% tā nav zinātne. Tā ir sazvērestības teorija vai antivakserisms.

"Kovid nau", " Vakcīnas nav pārbaudītas", "No tām mirst"... šie fakti antivakseriem ir dogma. Un jebkurš fakts kurš neiet kopā ar viņa hipotēzi - ir slikts fakts, meli, safabricējums, sazvērestības teorija, utt.

Zinātnē tā nav. Ja tu saki, ka kovid nav, bet tev pierāda, ka slimnīcas ir pilnas, tad tu saproti, ka tava teorija tika apstrīdēta.

viencexperc 28.12.2021 17:36

Cilvēku tirdzniecība vienmer bijusi ienesīga nodarbe. Pat BY to ir sapratuši. Bet stulbie latvieši, leiši un poļi to nesaprot.

Tā vietā lai maksātu par barikādēm un viresstundām, var pelnīt no transportēšanas.

10 000 dvieļi, katrs pa 5000 - sanāk apaļi 50 miljoni valsts budžetā.

Un ja negaidītu, nekritizētu poliju, ka tā nelaiž nabadziņus iekšā. Un kas dzīvos vācijā, ja neviens neatbrauks? No tās komunisma zemes gadā emigrē 1 miljons cilvēku.

de.statista.com/statistik/daten/studie/157440/umfrage/auswanderung-aus-deutschland/

viencexperc 28.12.2021 17:25

Atvainojos, nevis 70-75%, bet 80-85%.

viencexperc 28.12.2021 17:18

Tehniski tā ir cīņa PRET VĒZI. speciāli vakcinē jaunas sievietes ( ne jaunavas), LAI nerastos vēzis. Jo pats papilomas vīruss nav kaitīgs.

Vakcinēt vislabāk ap 25 gadiem. Ja tev ir meita, māsa, sieva šajā vecumā, aizsūti vakcinēties. Bet pie nosacījuma, ka ir zaudējusi nevainību.

Ja tā ir nevainīga, tad uzreiz pēc nevainības zaudēšanas.

efektivitāte - 70-75% salīdzinājumā ar nevakcinētajām.

Zinātnisks fakc.

viencexperc 28.12.2021 17:14

Bradypus rakstīja: Un tu izplati muļķību. Tupumu. Un noderīgo idiotismu. Kā tas nākas, ka pie neskaitāmā daudzuma slimību, vakcīnas ir derīgas tik maz gadījumos? Un tas vēl esot "pierādījums" ka "vakcīnas strādā"?!

Šī bilde ir pierādījums, ka "vakcīnas strādā" ir veiksmes spēle ar niecīgu veiksmes iespējamību. Iespēja, ka "vakcīna strādā" ir mazāka par laimestu pie vienroča.

Galvenais ir nevis - cik slimību, bet - kādas un cik tās populāras.

Visas vakcinējamās slimības savā laikā bija popularas ar augstu mirstību.

Piemēram, garais klepus.

Pirms vakcinēšanas tas bija GALVENAIS nāves iemesls zīdaiņiem. Inficēšanās iespējamība sastopoties ar slimo ir apmēram 75%.

Mūsdienās ar to slimo 45 miljoni, mirst 295 000 gadā. cik šis rādītājs būtu liels, ja pret garo klepu nevakcinētu?

Utt.

Nu jā. Antivakseru galvenie objekti ir gripa un laima slimība.

Vēl varat pieminēt tuberkulozi. Slimo arī vakcinētie, kaut kādi bomži un zeki norauj tuberkulozi 50 gadu vecumā...nekas, ka tuberkulozes vakcina domāta zīdaiņiem, jo bērnu mirstība no tuberkulozes ir līdz 80-90%....

viencexperc 28.12.2021 16:19

GB12 rakstīja: Vari neticēt, man pohuj. Tev kā požizņi kašķīgam cilvēciņam, kurš poličus par musariem sauc un visticamāk, tādā stilā tad arī ar viņiem komunicē, to būs pagrūti saprast. Bet palaida. Turklāt 3 reizes esmu tā palaists. Šis konrkēti bija uz Skanstes ielas pie LPG stacijas kaut kad jūnijā/jūlijā.

Līdzīgi (tiesa, pirms 13 gadiem) palaida pie Jūrmalenes Staķika, kur 50 vietā (uz tās paralēlās iebrauktuves/nobrauktuves) mani paņēma ar 89... toreiz bija nosacīti mīkstinošs apstāklis - no lidostas vedu divus amurikāņus, kas uz tēva bērēm bija ieradušies.

Trešā reize, kas uz sitiena nāk atmiņā, bija uz Ziepniekkalna ielas - 50 vietā 77. Toreiz policis pat atklāti pateica - nu, labi, brauc. Man jau arī no tā protokola nekāda labuma nav. Tas nu tā - tiem, kuri te bļaustās par kaut kādiem sodu plāniem...

es gada laikā saņēmu četrus rakstiskus brīdinājumus. Ātrums no 65-85 pa pilsētu. Un nevienu naudassodu.

viencexperc 28.12.2021 16:06

Kanibaals rakstīja: Vakcīnas kuras nestrādā nemaz arī netiek izlaistas un ne visām slimībām var vakcīnu izstrādāt. Tā kā Bradypus un msh demagoģija nevietā.

Ģenētiski iedzimtām slimībām(dieviškajām dāvanām ar dziļu jēgu un mērķi) vakcīnas nederēs, jo tad redz nāksies uzticēties zinātnei un pieļaut gēnu inženieriju. Šausmas, to nedrīkst pieļaut, lai mokās visu atlikušo mūžu, labāk tumsoņas nolūgsies un sagaidīs brīnumus kā no pasaku grāmatām.

Ar vakcīnām pat pret vēzi jau cīnās.

Jaunas sievietes, kuras vakcinejas pret popilomas vīrusu - ar dzemdes vēzi slimo par 80% retāk.

Jo dzemdes vēzi ierosina papiloma.

Daudz vēl tu nezini par vakcīnām.

viencexperc 28.12.2021 15:24

eidis rakstīja: Klau šitos tak jāved uz \Baltkrievijas robežu - lai tie mellie mēģina šito pārkniebt vai pārrāpties....

Kāpēc viņus nevajag laist?

ne jau uz Latviju viņi iet.

Paņemt no katra pa 5000 eiro, un aiztransportēt uz nakošo robežu. Vācija, zviedrija taču šos gaida ar atplestām rokām.

viencexperc 28.12.2021 15:11

valdībai, vai zinātnei?

Tās ir divas dažādas lietas. Dažas lietas pārklajas - piemēram, ka vajag ierobežojumus. Bet kādā veidā vidot irobežojumus - tur gan - krasi atšķiras.

Piemēram VID ģenerāldirektore nesen izteicās, ka zinātne grauj vid reputāciju.

viencexperc 28.12.2021 15:08

msh rakstīja: Delfos rakstīts ka Jaunzēlandes komunisti nolēmuši izskaust smēkēšanu aizliedzot cilvēkiem kas dzimuši pēc 2008. gada pārdot tabakas izstrādājumus. Lai viņiem veicas...

Tā ir tā pati narkomānu partija, kura izveidoja referendumu par marihuanas legalizāciju. Toreiz, jaunzēlandiesi parādīja, ka ir gudri un nobalsoja pret.

Acīmredzot, narkomāni tā domā ieriebt pārējiem - "ja ne mēs, tad jūs arī nē".

viencexperc 28.12.2021 15:01

Tagad enerģētikas krīze labi parāda, kur mēs ejam ar savu elektrifikāciju. Sākumā vajag uzcelt jaunas AES un tad tikai muldēt par elektrifikāciju.

viencexperc 28.12.2021 14:54

Somi saprot, kas ir zaļa enerģija un kas ir pseido - zaļa.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti