ReTv ziņo:
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu tad palasi par Covid-19 radioloģiskajām īpatnībām un sapratīsi vairāk.
1.) Tava izglītība nav nekāds zinātnisks informācijas avots.
2.) Nezinu par kādu propagandu tu runā, bet, cik apskatījos, respektablos avotos drošības jostu efektivitāte ir vidēji 50-60% (nopietnu traumu vai letalitātes samazināšanā) pie autoavārijas. Autoavārijā iekļūšanas risks ir mazs, bet to ietekmē daudzi faktori un individuāli risks ļoti mainīgs. Kādā sakarā pie drošības jostu efektivitātes rādītājiem būtu jāpieskaita autoavārijas risks?
3.) Tas, ka drošības jostas varētu palielināt riskantas uzvedības uz ceļa īpatsvaru ir tavs subjektīvais viedoklis. Vai ir kādi nedaudz zinātniskāki dati par šo?
4.) Mēs atkal nonākam līdz meliem un ad hominem. Ironiski.
5.) Drošības jostas ir viens no risku mazināšanas rīkiem. Kalkulējot ieguvumus pēc tavas stratēģijas, var gadīties, ka nozīmes nav nekam.
6.) Kāds tad ir tavs gala secinājums par drošības jostām? Nav jālieto? Jālieto, bet pilnīgi bezjēdzīgi?
Izskatās, ka tu pats dzīvo savā profesionālajā infoburbulī. Ar tādu metodi nonāksi arī pie secinājuma, ka drošības jostas palielina mirstību...
Nezinu, nevienu cilvēku, kurš uzskatītu, ka drošības josta ir garants agresīvākai braukšanai. Tas ir vienkāršs, pietiekami efektīvs riska mazināšanas rīks sadursmes gadījumā.
“Diemžēl patiesais drošības jostu ieguvums ir niecīgs un tikai mazliet nobīda traumu smagumu tajos retajos gadījumos, kad jautājums par izdzīvošanu ir "uz robežas". Absolūti lielākajā daļā gadījumu josta nav izšķirošs faktors.“ Padalīsies ar informācijas avotu šim apgalvojumam?
Es parasti paskatos ziemas riepas testu rezultàtus un tad izvēlos no atbilstošā budžeta. Protams, pastāv risks, ka tie testi ir pērkami un daži modeļi netiek testēti.
Pat ja būs zāles, domāju blakusparādību profils būs sliktāks par vakcīnām.
Smieklīgi, ka atkal piesauc melošanu.
Ļoti vienpusējs, neanalītisks raksts. Apmēram kā privàtos blogos raksta daži radikāļi.
Informācijas par Covid vakcīnu drošumu šobrīd ir krietni vairāk nekā lielai daļai medikamentu, ko jūs ikdienā lietojat.
Protams var gadīties, ka esi nopircis slīkoni vai citādi neveiksmīgu auto, bet mana subjektīvā pieredze rāda, ka ekonomiskā klase turās līdz aptuveni 200k, pēc tam remonti vien, lai arī lēti. Kopts premium klases auto dzīvos arī vēl pēc 200k ilgu laiku ar retākiem remontiem.
Īsumā par aktuālo tēmā var uzzināt noskatoties šīvakara 1:1 interviju ar Ņikitu Trojanski (LTV1).
Itāļi iet tālāk:
Jautājums ir pārāk plašs. Vajadzētu noprecizēt, kādus gadžetus meklē.
Jā, lielie veikali mums ir maz. Varu pieminēt arī Rdelectronics - pie šiem ir laba Xiaomi preču izvēle.
Ne vienmēr cenas LV ir lielākas kā ārzemēs. Esmu nopircis vairākas ierīces pie mums lētāk nekā tai pašā Vācijā. Vācijas cenu noskaidrošanai labi noder idealo.de portāls (tāds kā mūsu salidzini.lv).
msh rakstīja: Tu tikai piemirsi vienu sīkumu - ir runa par dīzeļiem - tavi hujdaja ražotie akmenslaikmeta bitsumišī motori, kā jau parasti benzīnnieki, stumdoties patērē vairāk, un uzsilstot atkal patērē vairāk. Ja ne kvēpu filtri un tamlīdzīgas figņas, tad dīzeļa specialitāte kā reiz būtu tā stumdīšanās pa pilsētu.
Kāpēc tāds naids pret korejiešiem? Viņu 1.4 turbobenzīns ir samērā ekonomisks, patēriņš līdzinās dīzeļdzinējiem.
Par šo konkrēto modeli nemācēšu teikt, bet ir pieredze ar om651 dzinēju. Teorētiski ķēdi nav paredzēts mainīt, bet realitātē kā nu kuram auto. To droši vien ietekmē, cik ļoti ievēroti eļļas maiņas intervāli, braukšanas apstākļi un vēl visādi apstākļi.
Tipiskākais ķēdes izstiepšanās simptoms ir pāris sekunžu graboņa, kad iedarbina aukstu dzinēju. Problēma ir tur, ka nav fakts, ka tas troksnis nāk tieši no ķēdes. Tādēļ pie šāda simptoma iesaka izmērīt ķēdes izstiepumu, pēc kura var saprast mainīt vai nemainīt.
Es tavā gadījumā (ja nav nekādu simptomu) par šo lietu nedomātu.
PS. Neesmu nekāds mehāniķis, bet esmu diezgan daudz iedziļinājies šajā problēmā, jo manam auto bija simptomi, servisā konstatēja arī izstiepumu, nomainīja ķēdi, bet graboņa tāpat ir
Tas tak par veco Sandero. Jaunais Sandero vismaz ārzemju žurnālistiem patīk (cik samaksāts, es nezinu).
Shiir, tev ir kaut kāds Tureta sindroms vai kāda cita kaite?
Cipari ir pareizi, bet interpretācija nē. Vari palasīt par terminu "selection bias". Pietam ir milzīga atšķirība starp izlašu kopu lielumu.
Lai varētu korekti kaut ko secināt, vajadzētu pilnīgi nejauši atlasīt cilvēkus no vakcinēto un nevakcinēto kopas.
Skaidrs, ka nav starpības. Tā arī rodas tautas leģendas.
Pag, Latvijā ir pieķerts arī kāds ārsts šajā pasākumā? Man likās tikai medmāsas.
No kuras valsts ievests?
Tu brauc ar Volvo un salīdzini šo sistēmu ar PSRS?
Tie nav nekādi mani noteikumi. Man principā vienalga.
Ceru, ka neesi no tiem, kas ārzemēs norauj sodu un tad te lv forumos prasa, vai var nemaksāt.
Te kāds minēja, kādēļ politika neatzīst lēto ivermektīnu Covid ārstēšanā:
www.bbc.com/news/health-58170809