Pie 12.5V noteikti nav nepieciešams uzlādēt aķi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Spailes notīrīju, stiprinājumus šos arī. Redzēs, vai atkārtoies. Spailes gan bija ok, bet bija mazliet apsūbējušas plāksnes pie skrūvju stiprinājumiem. varbūt tur tā vaina. īsti lādēt nav jēgas, jo akulumators ir pilnīgi jauns.

Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5