- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: SAAB 96
nupat ir noticis viss, ko vareeju izdriit pats, SAABs ir izjaukts, motors atdots AN2 prasmiigajaas rokaas
, virsbuuve aizgaadaata uz metinaashanu, tagad tik pikjis jaakraaj, garaazha jaaiztiira un jaaieved zinaama kaartiiba un sisteema tajaa haosaa, kas tur valda![]()
perkons rakstīja
aldies hirsh , esmu atdevis savu uz restavrāciju , spriedums sekojošs , tā jau vienreiz ir bijusi restaurēta un un rotors ar visiem pričendāliem kirdik , būs kā jauna , tikai korpuss vecais
ta beidzot kaut kas notiek
man prieks...![]()
Tēma: GNBF II
Arnijs rakstīja:
bizenajs rakstīja:
Arnijs rakstīja:
bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!
ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!
Nu vieniigajam kriteerijam buutu jaabuut Db, kas naak pa trubu aaraa. Ak jaa, un katalizatora esamiiba. Par paareejo var diskuteet.
es labpraat iepaziitos ar valsts prasiibaam ispuuteeja sakaraa ja kaads piepaliidzeetu ar normatiivajiem aktiem
Bet lūdzu!!! www.csdd.lv/documents/normativiedokumenti/noteikumi/mk/8atgaze.pdf
nu blee, aazis tas kekss!!!![]()
![]()
![]()
![]()
ja es buutu shito ieprieksh lasiijis, es laikam nakshnjotu Anteneas ielaa vai arii buutu dabuujis TA![]()
![]()
![]()
Tēma: GNBF II
TA izgaaju nedaudz "piepaliidzot' E&S. tas kas skatiijaas arii raustiija plecus un teica to pashu ko Skirem....
co normaa, skanju nemeeriija, nezinu, buutu mehs, buutu kasiijies, es jau nesmu nekaads taads, kas ljaujaas abizhoties, bet nu tas kekss klaastiija, ka tas kas man virsuu staav, nav rezonators, man apnika striideeties, ko gan atlika dariit, kliegt, ka jams muljkjis??? saukt mainjas vecaako?? ai da nu. viss kaartiibaa, a vot naakoshgad toch, aibraukshu uz NOVUM, nomeeriishu skanju, ja viss kaartiibaa, lai dod papiiru, un tad ja kaadam kas nepatiks, varees tapot sevi![]()
![]()
![]()
www.tvnet.lv/news/latvia/index.php?id=4627494
njemt to veeraa izskataas, ka shodien voljluks jaatliek
jaa, pirts arii shodien ir garaam, taakaa..... bet ja kaads grib paliidzeet SAAB 96 virsbuuves uzdabuushanaa uz evakuatora, tad laipni luugtum parastajaa laikaa![]()
Tēma: GNBF II
Arnijs rakstīja:
bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!
ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!
Nu vieniigajam kriteerijam buutu jaabuut Db, kas naak pa trubu aaraa. Ak jaa, un katalizatora esamiiba. Par paareejo var diskuteet.
es labpraat iepaziitos ar valsts prasiibaam ispuuteeja sakaraa
ja kaads piepaliidzeetu ar normatiivajiem aktiem![]()
Tēma: GNBF II
ZingZeng rakstīja:Biz, kur gaji - Riga vai kur citur ?
Man pec Gaizina ari katalizatora vieta ir taisna truba, jo katalizators tika ar akmeniem smagi nodauzits un bija ara metams.
Riigaa, de nee, jamie par katalizatoru un troksni neteica neko, vienkaarshi paspiidinaaja ispuuteejaa![]()
![]()
![]()
(metode ta kaada!!!![]()
![]()
![]()
) un pateica, ka neder
Tēma: GNBF II
a mani shodien TA izmeta!!![]()
![]()
![]()
ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas![]()
![]()
, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!
turbopiile rakstīja:.nu, kā bija??
kaa jau kuro reizi
MB eeda smiltis![]()
yeahh!!! viss notiek, iznjemot pirti
taas nebuus shonedeelj un naakamtreshdien.
Cullmann rakstīja:vajag Saab 9000 el. antenu. un cik maksa jauna??
a nahreb Tev taada, uzmet prastu plastmasas puljkji un brauc bez beedu, es taa jau triisus gadu vizinos i neko... padaargi maksaa, padaargi....
lai gan nemaz netaisos noliegt to, ka iisteniibaa gribeetu to ruucosho aaraa iekshaa liideeju![]()
Tēma: GNBF II
nu vo, koro4 interesentaakais ir tas, ka 1 no 150 SAABiem skumiigaa izskataa atrodas baltkrievijaa!!!!! kur nu kur, bet iekshBY![]()
![]()
![]()
Tēma: GNBF II
llxx rakstīja:tu joko???par divdurvju turbinatoru nezinaaji???
redz, biju kaut kaa palaidis garaam, ka ir modelis, kuram aizmugure aizmetinaata ciet!!!!
Tēma: GNBF II
www.saabclub.by/forum/viewtopic.php?id=402
nemaz nezinaaju par taadu modeli...
jaa, kontrolkartinju vajag, bet tajaa nevar ieveerot seciibu, jo pastaav taada lieta, kaa sleeptie kontrolpunkti, kuru atrashanaas vieta netiek izpausta, teikshu iisi, shoreiz mees sleeptos vispar ne vienam neskaitiijaam, jo nespeejaam aatri un bez kljuudaam saskaitiit.
var buut tikai taa, ka ir laukums, kuraa ir jaatziimee visi sleeptie KP seciigi, pierakstot numuru peec kaarsta no legjenda, kuraa tad taads ir maniits.
perkons rakstīja:Un nakts ralliju varētu padarīt par šovu , CP ekipāžas , Laupītāji uz ceļiem , var iesaistīt aborigēnus , par šo posmu varētu saņemt bonusus.
bet ieskaitei nakts veiklības braucienus .
Par tiesnešiem runājot, katrā kontrolpunktā būtu jābūt diviem cilvēkiem , viens raksta leģendās , otrs paralēli fiksē jau gatavā sarakstā , tas varētu samazināt kļūdas .
vai arii uzreiz kljuudaas divaas vietaas![]()
SAMS rakstīja: Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.
Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.
Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.
legjendas un trases tomeer ir un paliek nosleepums, ko izpaush paaris stundas pirms doshanaas trasee, savaadaak nebuus nekaa....
taa jau ir, kad alkohols ir njeemis visus praatus, tad nekas citsneatliek kaa ciinjaa suutiit sievietes un beernus! nekaa nebija, shii te otmazka shoreiz viss jums neies cauri![]()
skeram rakstīja:Nu ko lai saka- MBisti ir nokomplektējuši vienu komandu no sievietēm un bērniem, lai Jūs (ZB) arī varētu kādreiz mūs vinnēt..... bet paši pa to laiku sēdēsim pie laukuma un aliņu dzersim, kamēr mūsējie Jūsējos mazgā.......
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
hammers rakstīja:
MazaVera rakstīja:
gr rakstīja:Tikai ne alu!
Vestīte jau vakarā tika ielidināta Yukki aeroplāna kravaskastē!
ok tad jaameklee buus kur citur.
![]()
![]()
gr rakstīja:
deksters rakstīja:
perkons rakstīja:Kas notika ar leishiem?
Apmeta kūleni 2 km no dzirnavām Lauteres virzienā...
Sanāk kilometru nedavilka līdz asfaltam!!!
Tiešām nopērkot 900NG/9-3FG uzreiz jāplēš nost oriģinālie amīši un jāliek Koni???
gr, paldies par darbinju
ja nu gadiijumaa pie Tevis ir palikusi zaljaa vestiite, tad es buushu ljoti pateiciigs to sanjemt atpakalj![]()
![]()