Pie šī raksta, piemēram, ir ļoti konstruktīva un interesanta diskusija www.iauto.lv/zinas/latvija/25361-skoda-dileris-pastasta-par-apvidus-auto-kodiaq-latvijas-tirgum-video?cview=all#comments
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam


















Igaunija izmēģinājuma režīmā atjaunojusi kontroli uz robežas ar Latviju
Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvalde šodien un rīt izmēģinājuma režīmā atjaunojusi dokumentu kontroli uz Eiropas Savienības (ES) iekšējās robežas ar Latviju, lai pārbaudītu savu dienestu darba iespējas, kā arī sadarbību ar kolēģiem Latvijā, informēja Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldē.
Robežsardzes biroja vadītāja Helēna Heidere-Vērme pastāstīja, ka uz Igaunijas un Latvijas sauszemes robežas uz laiku tiks atvērti robežkontroles punkti Valgā, Meizakilā, Vastsē-Rozā, Murati un Iklā. Mācībās galvenā uzmanība tiks pievērsta loģistikas un resursu plānošanas jautājumiem.