Par sniegu runaajot- vislielaakais sniegs ir Latgalee aiz Ludzas. Nedeeljas nogalee, kad tur viesojos ar savu SAAB 9K`95, sniegs bija paari mashiinas jumtam!!! Mans auto izdziivojaas pa sniegu taa, ka kaadam laikam pietiks
Beigaas pat ziemelju auto tika vilkts ar traktoru laukaa, jo cits transporta liidzeklis pa taadu sniega daudzumu nemaz nevar paarvietoties
[addsig]
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















