Lasītāju pieredze par saviem auto

Volkswagen Golf 2 1985 Novērtējums: 6
VW Golf 1.6 benzīns, 270000km, klasiskais karburators. Braucu apmēram 5 gadus. Šoseja, pilsēta. Vienu reizi remontēts karburators. Membrānu problēma aukstajā palaidējā Pierburg. Karburatoram svarīgi lai tiktu pareizi pievadīts siltais gaiss. Vecākiem modeļiem mēdz būt problēmas ar siltā gaisa iesūkšanu no kolektora kas aukstā un slapjā laikā rada paaugstinātu patēriņu un/vai slāpšanu, vai ar karsts/auksts gaisa pārslēgšanos pirms filtra. Karburatora nopietnu "raustīšanos" izraisa pat niecīgas vakuma izmaiņas un trūkums. Savedot kārtībā gaisa padevi, vakuma sistēmu un laicīgi mainot gaisa filtru var izvairīties no lielākās daļas karburatora problēmu.
Ritošā daļa golfiem ļoti atšķiras pēc modeļa. Parastajai CL versijai tā ir vienkārša un nemaksā dārgi. Viena no 4 buksēm 2.80Ls, amortizators 16Ls, stāvābols 3Ls, remonts vienkāršs. GTI versijām ir sarežģītāka priekšējā piekare, kurā ietilpst arī stabilizatora stienis, reaktīvā ķega utt. Ar dzinēju problēmu nav, ja tas protams nav nobraukts. Eļļu neēd. no maiņas lidz maiņai nav japielej. Jaievero arī ka pilnīgo sintētiku nav ieteicams liet padilušos dzinējos. Ar minerālo būs problēmas lielos salos. Tāpēc 10W40 ir piemērots, gan ņemot vērā auto vecimu gan ekspluatāciju. Patēriņš pašlaik ir 7.4 L pilsētas režīmā. Braucot prātīgi. Degvielu pildu Neste. Nav bijushi neveiksmīgi pārpratumi ziemā. Elektribas problēmas ir grūtāk atrisināt modeļiem ar Motorolla ģeneratoru. Bosh ir daudz pateicīgāks.
Patīkami ka var pārvadāt pat lielākas kravas(veļasmašīnu, gultu utt. ) Priecājos ka esmu iegādājies klasisko versiju, kam remonts ir vienkāršāks un ne tik dārgs. Protams ja nem vērā auto gadus (21!) tad praktiski nav rūsējis, jo no 1984-1986 gadam virsbūve tika apstrādāta ar speciālu vasku. Vecākas versijas rūsē vairāk. Protams ka tagad jau acis lūkojas uz Passat virs 88g vai Golf3!

+praktisks
+lētas daļas
+viekkāršš remonts


- trokšņains salons
- karburatora problēmas

jānis @ 30.oktobris 2006 0:00
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti