Šķiet, ka vieglā auto vadītājs bija nolēmis kravas auto nedaudz "pamācīt." Mirkli vēlāk viņam to nākas rūgti nožēlot.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šķiet, ka vieglā auto vadītājs bija nolēmis kravas auto nedaudz "pamācīt." Mirkli vēlāk viņam to nākas rūgti nožēlot.
Redzi, tas nav citāts par to, kur es atbalsi agresiju uz ceļa!!!
Un kā tieši es pārkāpju CSN, izpildot 119. punkta prasības un vēloties, lai aiz muguras braucējs arī to ievērotu???
Un kuri MK noteikumi pēkšņi ir mazāk saistoši?
Un, kā ar gramatiku un loģiku, lai izprastu CSN. 77. punktā rakstīto?
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
Vēlreiz atkārtoju jautajumu, kur es kaut vienā reizē esmu atbalstījis agresīvu braukšanu? Kur es kaut pušplēsta vārda esmu teicis, ka video redzamo kretīnu ar vieglo auto attaisnoju????
Un kas agresīvs ir prasīt no fūrista ievērot viņa apstāšanās ceļam piemērotu distanci atbilstoši CSN 119. un 112?
Skaidrs, ka vieglais vainīgs, bet tā fūra mierīgi varēja panākt ka CSN nenotiek! Tas ir tas kas vismazāk tev spēj pielekt. Laikam tev ir sports iekļūt avarijās un pēc tam skaidroties - kurš vainīgs... Reizēm ir kapos arī stulbi gājēji, kam uz kapakmens var rakstīt nevainīgs CSNg upuris, kaut iekavās var pierakstīt - varēja palikt arī dzīvs...