Video autors nofilmē neveiksmīgu apdzīšanas manevru, kura rezultātā apdzinējs nobrauc no ceļa un apgāžas uz jumta (visi notikumi līdz 0:30).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors nofilmē neveiksmīgu apdzīšanas manevru, kura rezultātā apdzinējs nobrauc no ceļa un apgāžas uz jumta (visi notikumi līdz 0:30).

Nu tur visi tādi pasisti, manuprāt skatoties uz zilo auto no aizmugures var stipri nojaust, ka taisās apdzit...
Protams, ka pagriezienu parādija vienlaicīgi ar stūres pagriešanu, kas ir stipri par vēlu.
Pircēju izvēlei nodots piektās paaudzes modelis, kas pieaudzis izmēros, kļuvis vēl daudzpusīgāks, taču vēl joprojām būs pieejams ar gandrīz 300 Zs jaudīgu dīzeļdzinēju. Lasīt vairāk
BMW M Concept Neue Klasse piedzīvojis pasaules pirmizrādi Lemānas 24 stundu sacīkstēs, demonstrējot nākotnes BMW M modeļu dizaina virzienu un elektrisko sporta automobiļu attīstību. Lasīt vairāk
BMW M2 vienmēr bijis klasiskās piedziņas automobilis. Tomēr jau kopš pagājušā pavasara klīda runas, ka xDrive sistēma varētu iekārtoties bavāriešu kompaktā sporta auto dzīlēs. Pilnpiedziņas M2 saglabās 3,0 litru sešcilindru rindas turbomotoru ar 480 ZS jaudu, kas savienots ar M Steptronic 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Lasīt vairāk
Sestdien rītausmā Latgalē automašīnas sadursmē ar meža dzīvnieku gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā. Lasīt vairāk
ne-UJ dzīt lepni vairākus pēc kārtas, ja pat nav iemaņu sniegā iebraukt.Krievu Lo-Hi kolhoza stilā, nekas vairāk.Par to nezcik reiz ir atkārtots (protams, ja vien kāds vēlas lasīt un ņemt vērā...), ka priekš steidzīgā braucēja pareiza taktika ir "piefiksēt" katru apdzīto.Vismaz formāli atgriezties kaut ar vienu riteni savā joslā un kaut sekundi pavērot, ko darīs tas kārtējais priekšāesošais p.... Turklāt, ja vēl pie tik lielas "šķirbas", kā šeit.Neba jau pirmā tāda situācija.Skaidri redzams, ka sakritība- apdzinējs nepareizajā mirklī atradās sānu spoguļa aklajā zonā.Būtu iezīmējies vidējā spogulī, gan jau ka taptu ievērots.Ja tēlot no sevis gangsteri un vienlaikus cerēt, ka katrs tas priekšā sastaptais kritiskais āksts pareizajā brīdī ieskatīsies pareizajā caurumā, ta diez vai kur vispār aizbrauksi.Kā arī- Normāls vadītājs ja redz puskilometru priekšā fūri un saprot, ka viņam būs tai jābrauc garām- viņš jau iepriekš nepārtraukti vēro situāciju aizmugurē.Pa to pus-kilometru viņam sen ir personīgi jāpazīst visus, kas tuvojas un kas teorētiski var tam patraucēt.Nevis ieskatīties tajā savā obannajā spogulī knapi uz sekundi- vienu reizi un akurāt tajā nepareizākajā brīdī.Safilozofēt jau var visu ko, bet tas Galvenais jautājums ir kā izdzīvot.