Kamēr vadītāja spaida telefonu, tramvajs noiet no sliedēm (+ VIDEO) 3

 
iAuto | 14.jūlijs 2019 17:13

Tramvaja vadītāja tik ļoti aizņemta ar telefona spaidīšanu, ka nemaz neskatās uz ceļu. Rezultātā tramvajs līkumam tuvojas ar pārāk lielu ātrumu un noiet no sliedēm.

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Vernons 16.jūlijs 2019 10:35
1 0 Atbildēt

Rīgā kādreiz nolika tramvaja vagonu uz sāniem blakus Strēlnieku piemineklim! Garantijas nekādas!!!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Par 10 500 automašīnām mazāk – Porsche lejupslīde turpinās

Vācijas sportisko luksusa automašīnu ražotājs Porsche arī šogad piedzīvo pārdošanas apjomu kritumu. Lasīt vairāk

 

Jeep uzlabos kompakto modeli Avenger

Jeep paziņojis par plānoto Avenger modernizāciju, izvietojot savā mājaslapā arī pirmos feisliftotā modeļa attēlus. Lasīt vairāk

 

Kā Indija izglāba britu motociklu leģendu "Royal Enfield" 1

“Royal Enfield” ir pasaulē vecākais motociklu zīmols, kas kopš 1901. gadā nav pārtraucis motociklu ražošanu. Lai arī marka ir dibināta Apvienotajā Karalistē, bet nu jau lielākā daļa “Royal Enfield” vēstures ir saistīta ar Indiju. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu 6

iAuto.lv pārliecinās par jaunākajām degvielas cenām, kas diezgan būtiski nokritušās zem divu eiro atzīmes. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti