Sprāgstot riepai un auto iebraucot apmalē, traumas gūst trīs cilvēki 2

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 14.jūlijs 2020 15:45

Pirmdien satiksmes negadījumā Ozolnieku novadā, sprāgstot automašīnas riepai un transportlīdzeklim iebraucot apmalē, traumas guvuši trīs cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Sākotnējā informācija liecina, ka Ozolnieku novada Cenu pagastā, kādam vīrietim braucot ar "Volkswagen Passat Variant", automašīnai pārsprāga riepa, autovadītājs zaudēja kontroli pār transportlīdzekli un iebrauca ceļa apmalē.

Satiksmes negadījumā traumas guva trīs pasažieri, no kuriem ārstniecības iestādē nogādāta viena persona, bet divas no hospitalizācijas atteicās.

Trīs cietušie bijuši arī kādā negadījumā Salas novada Salas pagastā, kad sieviete, vadot "Toyota Proace", nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. 

Traumas guva transportlīdzekļa vadītāja un divas pasažieres, kuras nogādātas ārstniecības iestādē.

Par abām avārijām policijā noformēti ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokoli.

Populārākie komentāri

2 Lasīt visus komentārus →
2 0 Atbildēt

Riepu- studijā! Jā!! Šurp visu iespējamo info.Marku, gadu,rievojuma atlikumu un varbūtējā tirgotāja uzvārdu ieskaitot.Autobraucēju sabiedrība vēlas reālu atskaiti, nevis kārtējo glumo kopispeistu.

Iebrauca ceļa apmalē?? Kādā apmalē? Betona apmalē, grants apmalē? Zelta apmalē? Apmales apmalē?Varbūt jaunā ozolnieku suudaapļa apmalē? Kādā ātrumā? Kādā veidā? Kāpēc? Kur?

Sieviete.Ar Proace.Kur? Kā? Kāpēc?Kas vainīgs? Proace? Blakussēdētājs? Vīrietis? Bērns? Stulbums?Valdība?Varbūt Lohi?

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Auto union šodien (15.08) līdz 18.00 pie Brīvības pieminekļa (+ VIDEO) 1

Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk

Degvielas cenas Latvijā: litrā nav starp augstākajām ES, bet pret ienākumu līmeni - dārga (+ VIDEO) 3

Degvielas cenas Latvijā pēdējā laikā augušas, taču cik dārga degviela pie mums ir salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm? Atšķirības ir ievērojamas. Skatoties tikai uz cenu par litru, Latvija nebūt nav starp dārgākajām valstīm. Taču aina būtiski mainās, ja degvielas cenu salīdzina ar iedzīvotāju ienākumu līmeni. Lasīt vairāk

Iznīcinātāji notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu; apdraudējums beidzies (+ VIDEO) 2

Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)

Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti