Latgalē sadursmē ar dzērušas sievietes vadītu auto gājis bojā velosipēdists 26

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 20.oktobris 2020 12:44

Aizvadītajā diennaktī sadursmē ar dzērušas sievietes vadītu auto Latgalē gājis bojā velosipēdists, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP).

Traģiskais negadījums noticis Preiļu novadā, Moskvinas ciemā, kur sadūrās 1976.gadā dzimušas sievietes vadītais mikroautobuss "Ford Transit" un velosipēds. Sadursmes rezultātā no gūtajām traumām notikuma vietā 1955.gadā dzimušais velosipēdists gāja bojā.

VP pārstāve Lāsma Kursīte skaidroja, ka sieviete pie auto stūres bija sēdusies 1,35 promiļu alkohola reibumā.

Par negadījumu ir sākts kriminālprocess, un policija skaidro notikušā apstākļus.

Diennakts laikā valstī kopumā reģistrēti 107 ceļu satiksmes negadījumi, 11 avārijās cietuši kopskaitā 13 cilvēki. Visvairāk cilvēku - astoņi - cietuši negadījumos Rīgas reģionā.

Starp cietušajiem ir arī viens gājējs un viens velosipēdists, liecina VP apkopotie dati.
 

 
26 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Krapsis 20.oktobris 2020 13:41
12 0 Atbildēt

Kur ta Vernons? Teiks, ka velosipēdistam nebija spīdīgu bikšu, lukturu uz galvas un pie kājām, un tāpēc viņu nobrauca.

Kanibaals 20.oktobris 2020 14:36
8 0 Atbildēt

Kad atsitās tad ietaudzīja, attaisnot.

Krapsis 20.oktobris 2020 14:12
7 2 Atbildēt

Tu redzēji, ka nebija? Ja cilvēks ir dzēris, tas uzbrauks arī iluminētam kokakolas furgonam, kur nu vēl velobraucējam. LMT, vai tu pats esi slepenais dzērājs, kas cenšas attaisnot noziegumu?

1m ir tikai tavā galvā, CSN nosaka "pēc iespējas tuvāk labajai nomalei", t.i. ja ceļmalā ir bedres vai cits šķērslis, velobraucējs to drīkst apbraukt arī pa pretējo joslu, ja citādāk nav iespējams turpināt ceļu. Kur tu lasīji par to 1m, kādos 1975.g. noteikumos? Skaties kalendārā, tagad ir 2020, drīz jau 2021.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Neveiksme ar Luce? – Ferrari atlaiž komercdirektoru

Pēc vairāk nekā 16 gadiem darbā uzņēmumā Ferrari no amata atkāpies mārketinga un komercdirektors Enriko Galjēra. Viņa aiziešana notikusi tikai dažas nedēļas pēc uzņēmuma pirmā pilnībā elektriskā automobiļa Luce prezentācijas, kas izraisīja plašu kritiku un negatīvu rezonansi sabiedrībā. Lasīt vairāk

 

Spilves lidlaukā aizvadīts Baltijā lielākais aviošovs (+ VIDEO)

Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Baltijā lielākais aviošovs “Baltic International Airshow 2026”, kas Spilves lidlaukā pulcēja dalībniekus no 12 valstīm. Divu dienu garumā debesīs varēja vērot iespaidīgus lidaparātus, t. sk. vairāku valstu gaisa spēku militārās lidmašīnas, un aizraujošus šovus. Lasīt vairāk

 

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 24

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

Klients pasūta četrus īpašus Defender – Land Rover tos izgatavo 7

Land Rover Classic pēc kāda turīga klienta pasūtījuma izgatavojis četrus unikālus Defender eksemplārus. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti