Laimīgā kārtā avārijai nav nopietnu seku.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Laimīgā kārtā avārijai nav nopietnu seku.

Davai, davai, davai!!!
Es gribu redzēr īstas razborkas!
Penšu kaujas, tas tik būtu.
Ko sakiet iAuto? Varētu sarīkot normālu "slaktiņu", sadabūt visus penšus vienuviet (ieskaitot iAuto, ja nu kāds grib arī tiem sadot pa rīkli). Palaist youtubē, domāju kļūtu populāri pasaules mērigā, jāizdomā tik kāds attiecīgi truls virsraksts un aiziet. ![]()
Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk
Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk
Manuprāt, autovadītājiem un motociklistiem jāgarantē drošība priekš tiem, kas atrodas viņiem priekšā. Nedrīkst taranēt citus transporta līdzekļus vai notriekt cilvēkus. Lai to garantētu, jāievēro distance, jākontrolē ātrums un jāvēro ceļa situācijs sev priekšā. Paldies par uzmanību!