Avārijās Latvijā gājuši bojā trīs cilvēki - iAuto

Avārijās Latvijā gājuši bojā trīs cilvēki

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 30.augusts 2021 18:16

Vakar Latvijā reģistrēti 60 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā trīs un cieta vēl 28 astoņi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Kādā ceļu satiksmes negadījumā Latgalē vakar gājuši bojā divi cilvēki. Policijā informēja, ka avārija notika pēc plkst.14 Rēzeknes novadā, uz ceļa Rēzekne-Dagda, no ceļa nobraucot automašīnai "Audi". Ceļu satiksmesnegadījuma rezultātā miesas bojājumus guvuši 1980.gadā un 1987.gadā dzimuši vīrieši, savukārt 1968.gadā un 1987.gadā dzimuši vīrieši no gūtiem miesas bojājumiem gāja bojā.

Savukārt vakar pēc plkst.23 Olaines novada Pārolainē, uz Jelgava šosejas notika ceļu satiksmes negadījums, kurā vadītājs ar "Toyota" markas automašīnu uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā notikuma vietā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Svētdien 14 cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, septiņi - Latgalē, četri - Zemgalē, divi - Kurzemē, bet viens - Vidzemē. No cietušajiem viens bija gājējs, bet pieci - velosipēdisti, vairums no kuriem iekļuva negadījumos galvaspilsētā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 17 autovadītājus: piecus - Rīgas reģionā, četrus - Zemgalē, pa trim - Kurzemē un Vidzemē, bet divus - Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 219 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 55 autovadītāji, Vidzemē - 53, Kurzemē - 45, Zemgalē - 43, bet Latgalē - 23 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 433 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 20

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti