Visi komentāri - Fetels pārtrauc Hamiltona uzvaru sēriju F-1 posmu kvalifikācijās

Fetels pārtrauc Hamiltona uzvaru sēriju F-1 posmu kvalifikācijās

 
Nozare.lv | 7.septembris 2013 20:14

Par Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 12.posma - Itālijas "Grand Prix" - kvalifikācijas uzvarētāju sestdien kļuva trīskārtējais pasaules čempions un pašreizējais kopvērtējuma līderis vācietis Sebastjans Fetels no "Red Bull" komandas.

Līdz ar to Fetels pārtrauca "Mercedes GP" komandas pilota Lūisa Hamiltona četru "pole-position" sēriju. Turklāt Hamiltons šoreiz nemaz nespēja kvalificēties izšķirošajai sesijai, paliekot vien 12.vietā.

Dubultuzvaru izcīnīja "Red Bull" braucēji, jo otrs labākais bija Fetela komandas biedrs Marks Vēbers, savukārt negaidīti augsto trešo vietu izcīnīja "Sauber" komandas vācu pilots Niko Hilkenbergs.

Ceturto un piekto vietu kvalifikācijā ieņēma abi "Ferrari" braucēji Felipe Masa un Fernando Alonso, kuriem sekoja "Mercedes GP" pilots Niko Rosbergs. Savukārt pirmo desmitnieku noslēdza "Toro Rosso" un "McLaren-Mercedes" piloti - septītais bija Daniels Rikjardo, kuram sekoja Serhio Peress, Džensons Batons un Žans Ēriks Verņs.

Tikmēr trešajai kvalifikācijas sesijai nespēja kvalificēties ne tikai Hamiltons, bet arī abi "Lotus" braucēji Kimi Raikonens un Romēns Grožāns, ieņemot attiecīgi 11. un 13.vietu.

Sacīkstes sāksies svētdien plkst.15 pēc Latvijas laika.

Šis ir pēdējais sezonas posms, kas notiek Eiropā.

Pēc šosezon aizvadītiem 11 posmiem čempionāta kopvērtējuma līderis ar 197 punktiem ir Fetels, otrajā pozīcijā ir Alonso, kuram 151 punkts, bet trešo vietu ieņem Hamiltons ar 139 punktiem.

Savukārt Konstruktoru kausā pārliecinoša līdere ar 312 punktiem ir "Red Bull", kurai ar 235 punktiem seko "Mercedes", bet "Ferrari" ir 218 punkti.

Šosezon 19 posmu garumā sacenšas 11 komandas (par vienu mazāk nekā pagājušajā sezonā) un 22 braucēji, no kuriem pieci ir sacīkšu debitanti.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Start-Stop sistēma ASV tirgū zaudē savu nozīmi 8

Tehnoloģija netiks aizliegta, taču savu nozīmi tā ir zaudējusi, pateicoties ASV valdības lēmumam, kas vairs neatbalstīs tos ražotājus, kas šādu sistēmu uzstāda savos automobiļos. Lasīt vairāk

 

Rīgā turpinās intensīva ielu un ietvju tīrīšana; iedzīvotāji aicināti rēķināties ar palēninātu satiksmi 1

Piektdien, 13. februārī, visas dienas garumā Rīgā turpinās ielu brauktuvju un ietvju tīrīšanu, darbos iesaistot 112 tehnikas vienības. Ņemot vērā laikapstākļu ietekmi uz satiksmi, autovadītāji pārvietojas piesardzīgāk. Lasīt vairāk

 

Jauns dīzeļdzinējs Opel Zafira un Vivaro 4

Opel paplašinājis Zafira motoru piedāvājumu, ieviešot jaunizstrādātu 2,2 litru turbodīzeļdzinēju. Līdzās jau zināmajam pilnībā elektriskajam Zafira Electric, tagad klientiem ir pieejams arī modelis ar tradicionālo iekšdedzes motoru piedziņu, tādējādi paplašinot izvēles iespējas daudzpusīgo ģimenes un mikroautobusu segmentā. Lasīt vairāk

 

Satiksme vārās, policistu trūkst – vai laiks ceļus uzraudzīt ar tehnoloģijām? 38

Stāvot ikvakara sastrēgumā uz Ulmaņa gatves pirms krustojuma ar Vienības gatvi, neviļus rodas jautājums – intensīva snigšana nav bijusi jau vairāk nekā mēnesi, bet brauktuves malas joprojām nav attīrītas no sniega un ledus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti