Dzīves pieredze liecina, ka vairākkārt dažiem pazīstamiem cilvēkiem nācies sastapties ar problēmu, kas saistīta ar mašīnas izlaiduma gadiem. Atceramies piemēru ar “Mercedes” automašīnām, kurš tika aprakstīts avīzē “Autoinfo”.


Dzīves pieredze liecina, ka vairākkārt dažiem pazīstamiem cilvēkiem nācies sastapties ar problēmu, kas saistīta ar mašīnas izlaiduma gadiem. Atceramies piemēru ar “Mercedes” automašīnām, kurš tika aprakstīts avīzē “Autoinfo”.
neeenu muusu likumi ir vienkaarshi apbriinojami - par nozaktu numura ziimi var piespriest tikpat cik par slepkaviibu :DDDDD
Nesaprotu PECIT Tavu vientiesigo stulbumu. Kaa zini, ka kautk jel kads nobraukums ir oriģināls? Kaut vai taja pašā Vācijā - saplīst spidomets, saplīst spidometra plate, pats pirmais ipasnieks atgriez spidometru, talak jau parpircejs var atgriezt spidometru. Nu jaa un tad tikai taa mashina nonak Latvija, kur nereti piekeraas klaat musu tirgotaji.
Tad kura bridii kadu nokersi pie rokas ar ORIGINĀLO NOBRAUKUMU???
Sakatos, ka nereti Tev tendence, vispirms maut, tad domaat... nju zeel man Tevis.
Sory, ja aizvainoju, bet padoma!
Nav Tev taisnība MOnk, par slepkavību dod 1.5 gadus nosacīti.
es ar taadiem durikiem katru dienu sastopos-tas ir tikai 1 gadiijums no dažiem simtiem gadā
blje pa kraapshanu vaig ar sanjemt savu sodu!!!
likumi latvijaa ir galiigaa D....aa
mjaa, tikai shii konkreetaa intervija ir sarakstiita uz kaadas ne paaraak talantiiga rakstnieka rakstaammashiinas. nu nav tam kretiinam groziitaajam taada skaista valoda un izteiksmes vieglums.
Raksts (fails) par garu-WAPaa lidz galam diemzel nelasaas!
He, hē, gan jau tie, no kā naudu aizņēmās, šito tipiņu noraks kaut kur Aizkraukles mežos.
viesi 7.51., starpcitu, "kaut vai tajā pašā Vācijā", nekas tāds nav iespējams, jo nobraukums tiek regulāri fiksēts, nu tas tā, pieņemsim ka pats tā īsti neesi iedziļinājies būtībā.
kā saprotu neesi uztvēris ironiju manā pirmajā textā, žēl, vai tu tiešām uztvēri to nopietni un iedomājies ka kāds šādā veidā varētu gribēt papildināt Krimināllikumu, sorry?!
P.S.lasi biežāk iauto
Jā mūsu likumi un tiesas ir apbrīnojami, ja par pedofīliju un nepilngadīgo grupveida izvarošanu piespriež tikai 2x ilgāku sodu, kā par Paulam sejā iemestu torti :) TB- 2 tortes paulam = 1 pedofīls izvarotājs. :) :)
Ko tead te vēl par dokumentu viltošanu runāt...
Vispaar jau lohs tas cilveeks, vareeja tachu mierigi salabot dokumentus peec savas patikas vedot no valsts, kura ir tikai Eucaris lasiitaaj, bet nevis lietotaaja, liidz ar to Latvijaa momentaani piekjert sho cilveeku bleediibaa. Iznjemot, ja kaadam laba acs uz viltojumiem. Bet labi gan ka dabuja mizaa.
EEEEEEE, VIESI 7.51., SANAAK KA TU PATS TAADS VIENTIESIIGS ŠTULBENS, KO? taadam štulbeņam jau pat daavanas nepienākas!
zinu cilveeku kas braukaa ar '88 gada cigaaru, bet vecajaam ruchkam un paneli. tie kas saprot no audi 100 modeljiem sapratiis, ka '88 gadaa naaca jau jaunie modelji ar jaunajaam ruchkaam un paneli :)
Zinot musu tiesu sistemu, dzekam vel jaiznjemas no biezajien, un jaturpina biznes jau uz brivam kajam. Tā lūk
UBJU
Hmm, manam arī ir izlaiduma gads viltots ; Tikai nezin kāpēc uz otru pusi - papīros padaisīts par gadu vecāks ;)
Katram jāizvērtē savas prioritātes un jāizšķiras vai nu par godīgu darbu ar mazu algu, vai arī risku.
type44 04.01.2003 12:56,
Bishkji kljuudies - Ar jaunaam ruchkaam un jaunu paneli saaka auzhus razhot 88.gada pashaaas beigaas. Un tad jau vinji visi skaitiijaas 89.gada modelis (t.i. - peec tiem burtiem kas Shasijas numuraa WAUZZZ44ZJN24**** sanaak, ka 89.gads) Bet apskatot visaadas plastmasas detaljas - uz taam ir izgatavoshanas datums 88.gada juunija meenesis.
WAUZZZ44ZKN000001-050942 ir 88g, no 050943-100838 ir 89g.
Par nobraukumu nekas nav - griez uz kuru pusi gribi.
Vienkārši vajag uzzināt pirms pirkšanas, par cik sagriezts. :)
Manuprāt, daži pārdevēji pircējus uzskata par pilnīgiem idiotiem. Zinu vāģi, kuram TA apskates datos var skaidri redzēt, ka vienā gadā ir tik, a nākamajā apskatē jau par 30tk mazāk...
Idiots - ja griež, tad vismaz pa ceļam no Vācijas, vai Vācijā.
Japānas autobūves uzņēmums Nissan iepazīstinājis ar jaunās paaudzes elektromobili Leaf, kas pasūtīšanai kļūs pieejams šoruden. Lasīt vairāk
No 2025. gada jūlija elektroskrejriteņu īpašniekiem būs jāiegādājas obligātā transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise jeb OCTA. Izmaiņas ir ieviestas, lai nodrošinātu lielāku drošību ceļu satiksmē un aizsargātu cietušos ceļu satiksmes negadījumos. Lasīt vairāk
Vācijas reģionālā tiesa noraidījusi kāda elektroautomobiļa īpašnieka sūdzību, kurš vēlējās attiesāt sodu, ko viņam piesprieda par ātruma pārsniegšanu gaisa kvalitātes uzturēšanas zonā. Lasīt vairāk
Māris Ozoliņš skaidro, kāpēc nepiekrīt CSDD ekspertam Oskaram Irbītim, kurš uzskata, ka negadījumu statistiku vairo nevis ceļu infrastruktūra, bet braukšanas stils.. Lasīt vairāk
žel to muļķi, bet ko darīt, kā saka - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.
arī konkrētā "dziesmiņa", izskatās, šajā gadijumā nelīdzēs.
P.S. 265., 265.1. derētu papildināt ar : " kā arī par oriģināla nobraukuma rādījuma patvaļīgu korekciju . . .