Policistam no automašīnas nozog numurzīmi - iAuto

Policistam no automašīnas nozog numurzīmi 9

 
22.marts 2004 5:51

Jelgavā zagļi kāda Dobeles rajona ceļu policijas inspektora personīgajai automašīnai noskrūvējuši valsts numurzīmi, par notikušo ierosināta krimināllieta.

Tā kā zādzība notikusi ārpus policista darba laika, turklāt apzagts viņa personīgais auto, dienesta pārbaudi par notikušo nav plānots ierosināt, aģentūrai BNS apliecināja Jelgavas pilsētas un rajona kārtības policijas priekšnieka vietnieks Andris Gromoļevs. Aģentūras BNS rīcībā esošā informācija liecina, ka numurzīme trešdien pievakarē Jelgavā, Dobeles ielā, nozagta no Dobeles rajona policijas pārvaldes ceļu policijas inspektoram 1978.gadā dzimušajam Aivaram piederošās automašīnas "Mitsubishi Galant". Jelgavā viņš, iespējams, ieradies ciemos pie tēva, kurš ir augsta ranga darbinieks šīs pilsētas un rajona policijas pārvaldē. RĪGA, MAR 20, BNS
 
Visi komentāri
 
119908. viesis 22.marts 2004 7:03
0 0 Atbildēt

Veikli...

119925. viesis 22.marts 2004 9:01
0 0 Atbildēt

Kam negadaas!

119928. viesis 22.marts 2004 9:11
0 0 Atbildēt

nu jaaa, un kad parastam cilveecinjam nozog numurziimi - tad vienkaarshi ej peerc jaunu - a te uzreiz meklee - troksnis - bla, bla, bla .... :(

beediigi.

119941. viesis 22.marts 2004 9:44
0 0 Atbildēt

Tie jau noteikti vecās paaudzes pašvaldības policisti. Provinces pilsētās pašvaldībnieki šo veco niķi vēl nav piemirsuši. Veiklais CP darbonis, droši vien, savu auto vai nu puķu dobē vai tieši pie podjezda durvīm būs atstājis...nu, vietējie šo neatpazina. Ne jau k-lietas ierosināšana atrisinās šo lietu. Atceros, gadījumu,kad pirms gadiem 20, Tukuma policijas autostāvvietā, numurzīme tika nozagta Tukuma rajona prokurora dienesta volgai. Vainīgo neatrada.

119955. viesis 22.marts 2004 10:31
0 0 Atbildēt

Drošvien kaut kur pats būs pasējis, kapē par to neviens nav padomājis, vajag skrūvītes pievilkt, vai normālos plastmasos ielikt..

119967. viesis 22.marts 2004 10:52
0 0 Atbildēt

nesaprotu ko maina dzimsanas gads kuru parasti publicee saados raxtos...

120070. viesis 22.marts 2004 15:23
0 0 Atbildēt

Nu baigaa mega zinja! Kas ta tur tik ieveeriibas cieniigs.

120086. viesis 22.marts 2004 16:00
0 0 Atbildēt

Man ar kaut kā liekas ka šis zīmi pasējis, un negrib dārgo tarifu. :) Pareizi jau ir, kurš ta grib lieki piķot- pasaki ka nozaga, lai tik meklē!

120122. viesis 22.marts 2004 21:51
0 0 Atbildēt

jūrmalā pašvaldībnieki arī vēl numurus skrūvē, kaut tas stingri ir aizliegts. vot, viens džeks ar peli bija tā tuvāk pie jūras piebraukuši. kamēr staigājuši, viena numura uz auto nav ??!!! točno nezinu, bet it kā pēc tam kādā no caurlaižu būdām par ceineri dabūjuši atpakaļ.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Skrienās BMW ar MB ! Kāpēc dēļ dažu cilvēku smagiem noteikumu pārkāpumiem ir jācieš pārējiem 99%? (+ VIDEO) 8

Video no 2024. gada septembra: ignorējot satiksmes noteikumus un citus satiksmes dalībniekus, BMW un Mercedes vadītāji sarīko skriešanos. Lasīt vairāk

 

Lai visi nonāktu paradīzē – zināms iemesls, kādēļ automašīna Minhenē iebrauca cilvēku pūlī 14

Policija noskaidrojusi afgāņu patvēruma meklētāja nolūkus, kādēļ tas apzināti vadīja automašīnu virsū cilvēkiem. Lasīt vairāk

 

2024. gads autobūvē: populārākās pircēju izvēles pa valstīm 5

Apkopota statistika, kas ļauj noteikt, kurās valstīs kādiem auto dota priekšroka. Igaunijā visvairāk pirktais auto bijis Škoda Octavia, Beļģijā BMW X1, bet Dānijā Tesla Model Y. Bet citās valstīs? Lasīt vairāk

 

Volkswagen ar jaunu motoru Tiguan, Tayron un Passat (+ FOTO)

Tiguan, Tayron un Passat pircēji turpmāk varēs paļauties uz jaunu motoru, ko ražotājs pievienojis piedāvājumam, dažādojot spēka agregātu izvēli. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti