Vai Ceļu policisti mīl dabu? 22

 
2.aprīlis 2002 0:00

Pavasaris. Drīz zaļos zālīte. Ceturtdienas pēcpusdiena. Dažus kilometrus pirms Rīgas, starp Berģiem un galvaspilsētu varējām novērot mūsu CP darbu.

Braucot pa Pleskavas šoseju, varam kārtējo reizi pārbaudīt savu redzi. Atkarībā no tās "kvalitātes" mēs ieraudzīsim zaļo formas tērpu pietiekoši ātri vai arī par vēlu... Piebraucot tuvāk - pārsteigums. Ceļu policisti, tik ļoti vēlēdamies mūs pārsteigt un iekasēt papildus naudu, paši ir aizmirsuši Ceļu Satiksmes Noteikumus un nostājušies neparasti tuvu krustojumam, kā arī novietojuši savus braucamrīkus zaļajā zonā. Lasot CSN tā arī nevar saprast, vai šādā vietā drīkst stāvēt vai nē. Skaidrs tikai tas, ja kāds no mums šeit būtu novietojis transporta līdzekli, šie paši kungi (vai arī PP) noteikti būtu pievērsuši uzmanību... Skaidrs ir viens: šie CP īpaši gan nemīl dabu, ja var atļauties šeit stāvēt. Sākumā šeit stāvēja/strādāja divas Ceļu Policijas automašīnas, bet kad foto redzamais CP kungs ieraudzīja, ka viņi tiek fotografēti, viena mašīna steigšus aizbrauca. Jautājums: vai CP patruļām ir atļauts šeit atrasties? Interesants būtu arī pašu CP viedoklis! iAuto
 
Visi komentāri
 
18771. viesis 2.aprīlis 2002 9:35
0 0 Atbildēt

CP kā vienmēr "uzdevumu augstumos"! Nožēlojami!

18776. viesis 2.aprīlis 2002 9:45
0 0 Atbildēt

Protams, ka šādās vietās nedrīkst stāvēt, pat apstāties (tā ir estakāde, ja nemaldos). Bet vai tad CP ir jāievēro likumi? Protams, ka ir. Bet vai to viņi dara? Tas nevienam atbildīgajam neinteresē, jo viņi pelna naudu gan sev, gan pārējiem ārpus likuma stāvošiem neliešiem!

18780. viesis 2.aprīlis 2002 9:49
0 0 Atbildēt

nu ja ir interesanti tad jaraksta iesniegums, japievieno fotograafijas, jaiesniedz CP departamenta. Principa lai kontroleetu vaditajus atrasanas vietai ir jaabuut saskanjotam ar CP vadibu, tb, grafiks ir un tur ari viss fiksejaas no cikiem lidz cikiem kurai ekipazai ir jatuse. Vispar jau birokratija sausmiga un nejau vienmer cp darbinieki ievero sis instrukcijas, jo reizem nozimetais postenis ir pilnigi mulkigs un neviens neko neparkapj. Un nevajag kliegt ka cp no mums barojas. Daleji ta ir, jo ja bus parkapeji tad bus jamaksa. Ja neviens neko neparkaptu vai tad butu nepieciesams tik liels CP bataljons? Samazinatu, butu lielakas algas un visiem butu labi, ari korupcija izmirtu, jo nebutu jegas del lielas algas risket ar daziem piecisiem. Butiba jau pasi autovaditaji sadas situacijas rada (kukuldosanu), bet pec tam kliedz un lamajas. Ieteikums visiem: Neparkap un nebaro. Ta luk.

18806. viesis 2.aprīlis 2002 11:04
0 0 Atbildēt

Jautājums. Vakar redzēju situāciju, ka policisti no melna BMW (bez kraasojuma utt) ar zizli apstaadina mashiinas, pie tam braucot diezgan agresiivi pa shaurajaam Ziepniekkalna ielaam. Vai taa driikst dariit un vai vadiitaajam shaadaa situaacijaa ir jaapstaajas, jo izbaazt striipainu sprunguli var tachu no katras mashiinas?

18818. viesis 2.aprīlis 2002 11:35
0 0 Atbildēt

......savukaart es biju liecinieks kaa Gundars Bojaars pamaniijaas noparkoties ar savu personiigo Rover ( katraa zinjaa tam nebija AA seerijas Nr ) vietaa, kur , domaajams, pat visrafineetaakajam CSN paarkaapeejam neienaaktu praataa, tachu Bojaaram savaa meera visatljautiibaa uzlika visiem - daudzi noteikti zin Narvesen uz Elizabetes, Streelnieku, Kalpaka un P.Briezha lielaa krustojuma. Lai iepirktos Narvesenaa Bojaars apstaajaas tieshi pie shii veikala, lai gan: a) tas ir krustojums, proti vinjsh noparkoja krustojumaa; un b) aizliegts staaveet ziime tajaa vietaa ir no abaam puseem.

Ko mees veelamies no CPistiem, ja pat Riigas meers klaji ignoree CSN ?

18822. viesis 2.aprīlis 2002 11:42
0 0 Atbildēt

p.s. pie ieprieksheejaa es veeleejos ierosinaat iAuto redaktoru, ieviest rubriku - "CP ija un absurdi", piemeeram, vai kaads var pateikt, ko apdraud vadiitaajs, braucot, piemeeram ar 70 km/h pa viaduktu no Laachpleesh ielas uz Krasta ielu Kjengaraga virzienaa. Tas ir vienvirziena viadukts bez gaajeeja paarejaam, kas nobraucot iekljaujas Krasta ielas satiksme. Peedeejaa laikaa CPistiem taa ir iemiiljotaaka vieta kjerstiit ar sleepni un tad pie autoplacha izstadiit reekjinus. Nekaa savaadaak, kaa "peljnas" vietu to nosaukt nevar.

18832. viesis 2.aprīlis 2002 12:13
0 0 Atbildēt

Nu vakar CPisti bija visur. Laikam pa Lieldienām naudiņas aptrūcies. Uz Krasta ielas ik pa 500 metriem, tālāk uz Slāvu tilta radars. Nez viņi viens otram ar ar radariem nerada kādus traucējumus.

18836. viesis 2.aprīlis 2002 12:23
0 0 Atbildēt

Turpinaajums "viesis 2002-04-02 11:04:58"... Es tos pashus resnos idinjus ar melno toneeto megarulezu redzeeju uz vieniibas gatves lienot laukaa no saanu ielinjas (taas kur puse trafika brauc iekshaa lai izliistu laukaa pie slimniicas krustojuma). Iepriekshmineetais fakts nebuutu iipashi ieveeriibas cieniigs, ja vinji to nedariitu : 1) bez uguniim, 2)pa preteejo joslu, 3) pilniigi ignoreejot transporta pluusmu, kas griezaas ielinjaa no Vieniibas gatves. Peertikji...

P.S. Sore visiem normaalajiem CP

18856. viesis 2.aprīlis 2002 13:42
0 0 Atbildēt

Man tāds muļķīgs jautājums, varbūt kāds zin arī atbildi:

kāpēc vasarā CPistu ir vairāk kā ziemā?

Nu nebija ziemā viņu tik daudz, kā tagad - visi stūri, apmales, krūmi un nožogojumi pilni ar CP auto, pa šosejām un ielām braukā (valsts benzīns uzradies?), nevar vairs nemaz pabraukt! Ko CPists dara ziemā, kad arī it kā algu saņem (lasi maksājam mēs - nodokļu maksātāji?). Varbūt ziemā viņi visi sēž policijas kafe un taupa benzīnu, lai vasarā varētu "spietot"? Jeb viņi uz vasaras periodu strādā virsstundas, tiek klonēti vai citādi vairojas vai tiek atmodināti uz sezonu no ziemas miega? Kā tur īsti ir, ko?

18871. viesis 2.aprīlis 2002 14:26
0 0 Atbildēt

nu kaa - ziemaa tak auxc...

18874. viesis 2.aprīlis 2002 14:34
0 0 Atbildēt

he he - vakar ar bij labais pasākums - braucām pa Pērnavas ielu tur, kur Deglava tilts - CP ķersta uz apdrošināšanu, cik var saprast. Nu "cūku vāģis", es atvainojos, labais... No trafarēta auto ne smakas. Stādījās priekšā, uzprasīja papīrus... Kamēr es tur čikājos ar meklēšanu, vīrs paguva appētīt ne visai tīro "Skorpi", tak' iAuto uzlīme bij' labi saskatāma. Neizdevās pat fotoaparātu izvilkt, kad vīrs atdeva dokumentus, ielēca autiņā un pazuda tālēs zilajās.

Pārsimt metrus tālāk pie tilta otra ekipāža. Laikam jau domā, ka pēc svētkiem būs baigais pļaujas laiks. Kamēr apbraucu kvartālu, lai būtu ērtāka bildēšana, arī no šiem vairs nebija ne smakas... Sagadīšanās...? - Kas to lai zin.

18882. viesis 2.aprīlis 2002 15:17
0 0 Atbildēt

ziemaa brauc mieriigaak un mazaak paarkaapj. tapeec arii kjeeraaju mazaak. tagad izliida pilns ar vasarniekiem - ir ko kjert ;)

zirgz

18894. viesis 2.aprīlis 2002 15:54
0 0 Atbildēt

To kiska: ;))) labais solution - visi liimeejam uz autinjiem iAuto uzliimes uz vazaajam liidzi fotoverkjiem liidziigus priekshmetus... ;DDDDD

18895. viesis 2.aprīlis 2002 15:56
0 0 Atbildēt

CP-isti ne uz to vien ir speejiigi, savaas pieziimees atradu:

Shodien biju liecinieks, kaa policijas auto veesaa mieraa paarbrauca krustojumu pie sarkanaas gaismas. Paarbrauca nesteidziigi- leenaam pietuvojaas pie krustojuma, kur bija iedegusies sarkanaa gaisma, apskatiijaas, ka "var braukt" un mieriigi paarbrauca!!!

Krustojums: Miera un Meeness&Hospitaalju (viens kvartaals pirms senchu ielas no centra skatoties).

Laiks: 6.marts 2002g, plkst. 11.22

Auto: balti peleeki trafareets Ford Mondeo (sedans), valsts nr: EB-9267, ar sarkanzilo bakuguni uz jumta (nebija iesleegta, arii sireenas nebija), iekshaa policists formas teerpaa.

+veel peec tam vinjsh apstaajaas Miera ielas malaa (tuuliit aiz Eeveles ielas) un peec iisa briizha uzsaaka braukshanu nenoveerteejot apstaakljus- gandriiz piegrieza vienam garaambraucosham priekshaa.

Cik par shitaadaam izdariibaam pienaakas?

Man vienam chomam par to atnjeema tiesiibas uz 3 meen (bija vainiigs);

Vienai pazinjai taapat atnjeema tiesiibas, bet nebija vainiiga, jo bija iebraukusi krustaa, un motors bija noslaapis, un kameer daama piedarbinaaja to un izbrauca, jau laicinju bija sarkanais iededzies, a tur kaut kur uzradaas fiksie dzheki policisti, suudabraalji...

Kad beigsies shitais bardaks??? Ko dariisim???

BR, Jon Smit.

18951. viesis 3.aprīlis 2002 8:44
0 0 Atbildēt

Nu tā vieta ir tik labi pazīstama, ka ikdienas cilvēki neriskē tur pārkāpt.

18954. viesis 3.aprīlis 2002 9:16
0 0 Atbildēt

Labi, ziemā ir auksts, ir mazāk pārkāpēju, tas skaidrs, ka jāpatrulē mazāk, bet mans jautājums bija - ar ko CP nodarbojas tajā laikā? Kārto arhīvus, slauka savos kantoros putekļus vai ķīlē savus TA neatbilstošos auto? Algu tak viņi saņem arī tajā laikā, kad "par satiksmes drošību rūpējas mazāk.."?...

19021. viesis 3.aprīlis 2002 12:47
0 0 Atbildēt

Celu policijas mobilajai Rigas patrulai nedelas beigas vel bija paris tusini! Piemeram, Valmiera viesojoties klaji tika parkapti celu satiksmes noteikumi un bravurigi terorizeti autovaditaji. Piemeram, "taranejot" masinas t.i. liela atruma apdzenot un noliekot skersam prieksa. Protams, nekada iemesla sadai ricibai nebija, jo ne jau visi autovaditaji brauc dzeruma un klaji parkap satiksmes noteikumus. Protams, apturot policisti ne stadijas prieksa nu protams apturesanas iemesls netika minets, vienkarsi dokumentu parbaude pilnigi visiem kas brauc. Uz Rigu mobilas ekipazas devas ar ~ 140 km/h. Visatlautiba turpinas un uzskatu ka CP parstavji savu telu sadi spodrinas vel ilgi , jo vini tacu sava zina ir neaizskarami! Zel , ka tada valsti dzivojam!

19043. viesis 3.aprīlis 2002 15:37
0 0 Atbildēt

...Es iesaku katra automobili turet fotokameru,loti labi darbojas,jo biezi vien CP pati rupji parkapj savus ieksejas kartibas noteikumus,ne tikai stavot uz tiltiem,viaduktiem,apliem (ko vini starp citu nedrikst darit) nerunajot par zalo zonu un stavesanu zem zimem (bez iedegtam bakugunim) atliek pavicinat ar kameru un kungi paliek loti tramigi!!!

19057. viesis 3.aprīlis 2002 19:46
0 0 Atbildēt

visi pogainie juutaas baigi kruti un domaa ka vinjiem viss atljauts,bet vinji ir taadi pashi satiksmes daliibnieki kaa visi paareejie.

19373. viesis 5.aprīlis 2002 16:24
0 0 Atbildēt

Vini ta biezi dara it ipasi laukos.

19673. viesis 8.aprīlis 2002 19:17
0 0 Atbildēt

Piedavaju CP darbiniekiem stavet krustojuma centra bez iesl. z. bakuguniem.

32847. viesis 31.jūlijs 2002 16:02
0 0 Atbildēt

Cūkas tādi viņiem vaig izdalīt maisus ar zālīti lai sēj ....

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

100 vienībās - Range Rover Sport satīna versija 1

Britu autobūves uzņēmums iepriecinās savas tehnikas cienītājus ar krosovera Range Rover Sport īpašo versiju Satin Edition, kas paredzēta Eiropas tirgum un tiks saražota 100 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

Tesla Cybertruck sānu “triecientests” reālos apstākļos (+ FOTO) 7

Spēcīgo sadursmi ar Ford Edge Tesla elektriskais pikaps pārdzīvojis ar salīdzinoši nebūtiskiem bojājumiem. Lasīt vairāk

 

44 505 eiro - Volkswagen Golf GTI pieejams pasūtīšanai 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen atklājis pieteikšanos modernizētā Golf sportiskā modeļa GTI iegādei. Cena par bāzes versiju – 44 505 eiro. Lasīt vairāk

 

0,013 procenti – kura Eiropas valsts no e-mobilitātes “turas pa gabalu” 23

Saskaņā ar Eurostat datiem vieglo elektriskās piedziņas transportlīdzekļu daļa Eiropā līdz 2022.gada beigām bija sasniegusi 0,7 procentus. Vācija ir starp līderiem, taču ir valstis, kur e-mobilitāte vēl nav tikusi pat līdz bērnu autiņiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti