Slēgs satiksmi Rucavas ielas posmā 1

 
12.aprīlis 2006 9:30

Sakarā ar energobūvmontāžas SIA “Remus” iesniegumu par gāzes vada izbūves darbiem Rucavas ielā ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka no 18. līdz 21. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rucavas ielas posmā no Volguntes ielas līdz Kalnciema ielai.

Energobūvmontāžas SIA “Remus” uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas Rucavas ielas slēgtajā posmā, transporta piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam, operatīvā transporta satiksmi un netraucētu sabiedriskā transporta satiksmi.

Transportlīdzekļu satiksmi Rucavas ielas slēgtajā posmā var atjaunot pirms rīkojumā minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.
 
Visi komentāri
 
197883. viesis 12.aprīlis 2006 19:30
0 0 Atbildēt

Viss jau buutu labi, bet pirms tam shii firma lika trubas no Volguntes liidz Juurkalnes iela uz taas pashas elaimiigaas Rucavas ielas. Asvalts ir sabojaats un iela kura pirms 2 gadiem tika kapitaali salabota tagad liidzinaas kara laukam. Zheel, ka Riigas Domes satiksmes departaments ar Zarumbas kungu priekshgalaa ir taa aizrijushies, ka nerdz kaa tiek sabojaatas Riigas ielas un turpina klaji njirgaaties par Valsts iedziivotaajiem- nodokju maksaataajiem.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Jaunākie auto modeļi tiekas "Latvijas Gada auto 2024" pirmajā mediju testa braucienā (+ VIDEO)

iAuto dodas Gada auto 2024 pirmajā testa braucienā, kurā piedalās 11 automobiļi, pārstāvot dažādas agrāk sastaptas markas un vienu, kas atgriežas pēc ilgākas prombūtnes. Lasīt vairāk

 

Turpinās iztiesāt "Ferrari" šofera krimināllietu par mēģinājumu piekukuļot ceļu policistu

Rīgas pilsētas tiesa Latgales priekšpilsētā šodien plkst.10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par kukuļa došanu ceļu policistam apsūdzēts automašīnas "Ferrari" šoferis, aģentūra, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Lasīt vairāk

 

Bezizmešu ekspedīcija Somijā ar jaunāko Mercedes EQ floti (+VIDEO)

Šajā raidījumā Autoziņas viesojas Somijas ziemeļu pilsētā Jivaskilā, taču ne lai apmeklētu WRC rallija posmu. Mūsu mērķis ir iepazīties ar jauno Mercedes - Benz pārstāvi Baltijā VEHO un izbraukt ar jaunākajiem elektromobiļiem. Lasīt vairāk

 

Sērijveida Golf par 76 410 eiro (+ FOTO) 19

Volkswagen atklājis īpašā modeļa Golf R 333 cenu. Tā sākas no atzīmes 76 410 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti