Jau vairākas nedēļas kompānijas Porshe testu pilots veic jaunās paaudzes Porsche 911 GT3 pārbaudes testus...


Jau vairākas nedēļas kompānijas Porshe testu pilots veic jaunās paaudzes Porsche 911 GT3 pārbaudes testus...
Ehh.... buutu man tik daudz naudiņas es noteikti nopirktu taadu mašiiniiti.
Bezsakars--- "Tradicionāli automobīļa interjers būs sportisks, jo GT3 vienmēr ir skaitījies kārtīgs sporta auto" ja GT3 tikai tagad tiek testēts tad kā viņš var tradicionāli skaitīties sporta auto!!! Itkā jau nekas, bet vajag taču rediģēt tekstiņus :)))
_____________
Batman
Nomirs kaada bagaata tante aarzemees - nopirkshu un izd*****u visua dragaa... :o)
Batman, nebriinies, tas tachu tjipa pasha iauto raxtiits, gan jau no lenta.ru atlak paarspiedushi :P
Runaajot par sho auto... aarkaartiigi shaubos vai shitais vispaar buus speejiigs tureet liidzi toposhajam BMW Z4 //M rodsterim... Kaa arii ar to ir lielaax kaifs mochii, ja jau seedi uz pakaljeejaa tilta, nevis kaa shitiem visiem suudiem- pa vidu, tas taapat kaa karuselim seedeet pa vidu, nevis malaas. FIZIKA!
Porsche atskiriba no BMW nav nekads karuselis, tapec ari sez pavidu, lai smaguma centrs butu maksimali centrā-stabilitatei. Arī fizika.
Piekrītu Viesim 14:09, kurš tur par to karuseli teica- jā, tajā ziņā kaifu ķert viennozīmīgi labāk ir no BMW, bet, augšējais viesi, ko tad pa vidu dod tie nieka ~80kg uz kopējās auto masas? Nejau vadītāja atrašanās vieta nosaka smaguma centru, bet gan motora novietojums, virsbūves tips un veidojums, riteņu garenbāze utt.
Taisnība vien būs par to, ka BMW ir pārāks.
Nu vispār sporta/sacīkšu mašīnās vadītāju vienkārši cenšas iesēdināt tieši smaguma centrā - tā ir vieglāk izjust mašīnu, vieglāk to vadīt.
Viesi, pēc kā tu spried ka BMW ir pārāks par Porsche, esi abu auto īpašnieks , vai vismaz esi testējis kaut reizi (sēdējis iekšā un padīdijies krēslā)? ja esi, tad kad un kur, padalies iespaidos arī ar citiem, tev jābūt ļoti autoritatīvai un pamatīgai pieredzei, ja jau vari šīs abas mašīnas salīdzināt ( likt vienā plauktā)!
Pecic.
Man kaut kaa buutu pilniigi vienalga, kur ir smaguma centrs, ja es kaut vienai mashiinai tiktu pie stuures. Bet ja buutu jaaizveelaas, tad arii, ja tas Porsche buutu 10 labaax, es tomeer njemtu BMW. Miilestiiba neruus!!!:)
BMW valda paar pasauli!!!:)
Pirmkārt šis bildēs redzamaijs GT3 ir vecais modelis.
Otrkārt PORSCHE vienmēr bijis un būs labākais sporta auto! :))
Ja GT3 neturēs līdzi tavam (viesis 2002-05-08 14:09:12) BMW Z4 //M rodsterim, tad to izdarīs GT2.
Piekrītu I_v_a_r_s Miilestiiba neruus!!!:) TĀDĒĻ IZVĒLOS PORSCHE!
Esmu testējis gan Porsche gan BMW roadsterus, un varu teikt, ka Porsche sgādā tādu braukšanas kaifu ka BMW tam pat tuvu netiek. Vienīgais ar ko BMW var konkurēt ir tā dizains (Z). Jāsaka godīgi pirms šī testa bija Porsche skeptiķis un nevarēju saprast par ko tur fanot, bet kad iesēdos un izbraucu (Veselu dienu braukājos) tad sapratu par ko tauta fano.
Tur jau ta lieta, ka tie kas ar Porsche nav braukusi nezin kas tas par zveru, kas zem haubes mit! Porsche ta tiesam ir bauda.
Samērā sportiska mašīna ar lielu motora spēku.Diezgan nepiemērota ģimenes apstākļiem
Liels "motora spēks" ir viens no galvenajiem Porsche raksturojošiem faktoriem, bet piemēram, ģimenei ar diviem pirmsskolas vecuma bērniem, auto būtu tieši laikā.
Ko jūs te muldat par porsche. Latvijā tādu labi, ja pāris cilvēku var nopirkt un tad arī bez apsardzes nekur uz ielas neatstāsi. Ar BMW ir reālāk dzīvot un elpot.
Reāli runājot VAZ sevi ir pierādījis jau 31 gadu. Un vazs joprojām rullē un rullēs. Nav nākotne bez pagātnes.
Viesim patīk VAZi, tad tik rullē vesels!
Par pāris cilvēkiem tā īsti nevar piekrist, tādi kas brīvi var nopirkt ir diezgan dauz.
Par zādzībām, arī - šito auto vismaz Latvijā nezog.
Tākā esi mierīgs, un sāc veidot uzkrājumus Porsche iegādei (kad apniks VAZ)
nu kas ta tur ir - 98 gada Porsche 996 GT 3 ieksh mobile.de maksaa ''tikai'' Ls 32,000... rullz ;)
Tā vietā, lai ļautos policijas kontrolei, vadītājs apgriezās un strauji devās pretējā virzienā, brīžiem ar savu 612 Zs jaudīgo Mercedes AMG GT 63 S sasniedzot 300 km/h. Lasīt vairāk
Laikam ejot, mainās mode, paradumi, tikumi; arī valdības, biržu tarifi un sirmo matu skaits uz mūsu galvām. Bet vēl joprojām nemainīga ir palikusi atsevišķu indivīdu vēlme iedzīvoties uz citu rēķina. Šodien Tavs Auto TV parunāsim par krāpšanās tendencēm lietotu auto tirgū. Lasīt vairāk
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, kas paredz valsts atbalstu sniegt tām mājsaimniecībām, kas apkurei izmanto sašķidrināto naftas gāzi (propānu-butānu) vai dīzeļdegvielu, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā. Lasīt vairāk
Neskatoties uz nepārtrauktajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras jaunu auto ražošanā, Møller Baltic Import, Audi automobiļu importētājs un vairumtirgotājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen automobiļu importētājs visās Baltijas valstīs, 2022. gadā ir uzrādījis stabilu izaugsmi. Lasīt vairāk
Īsts DragRace caars------
Mans sapnis .....