Kompānija Renault prezentējusi jaunu konceptuālu auto - Koleos, kas sevī iemieso apvidus auto, kura āriene tapusi pateicoties Samsung Renault dizaineru centram Dienvidkorejā.

Zem Koleos dzinēja pārsega darbojas 2,0 litru 180 zs jaudas dīzeļdzinējs – pārī ar sešpakāpju automātisko transmisiju; atkarībā no situācijas uz ceļa elektronika pati izvēlas priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas režīmu, turklāt, vadītājam talkā nāk dažnedažādas elektronsikās sistēmas, piemēram, ABS, ESP, HSA.

Viss apgaismojums darināts no gaismas diodēm; lielisku vadāmību uz ceļa nodrošina 19 collu lietie diski, bet sarežģītākos apstākļos lieliski noderēs 20 cm klīrenss.

Konceptuālā apvidus auto interjers ieturēts divu toņu gammā – tumša augšpuse un gaiša apakšpuse, aizmgures sēdekļa vietā atrodas divi atsevišķi krēsli, kas nodrošina pasažieriem patiesu komfortu. Neapšaubāmi, visiem patiks arī stiklotais panorāmas jumts, pateicoties kuram vizuāli salons izskatās plašāks un ietilpīgāks. Aizmugures durvis dalās divās daļās, kas ļauj bez problēmām piekļūt bagāžas nodalījumam pat šaurās stāvvietās.

Man jau liekas reāli smuks!