Latvija – trešā «Rotax Max Challenge» finālā! 2

21.novembris 2006 0:24

Pieci Latvijas sportisti – Kristians Audze, Kristaps Gasparovičs, Henrijs Grūbe, Toms Bobrovskis un Ģirts Ulpe – iepriekšējās nedēļas nogalē startēja „Rotax Max Challenge Grand Finals” sacīkstēs Portugālē.

Vislabāk latviešiem veicās komandu vērtējumā, kur tika izcīnīta trešā vieta 46 valstu konkurencē.

„Rotax Max Challenge Grand Finals” ir pasaulē lielākās un prestižākās kartingu sacensības „Rotax” klasēs un šogad tajās piedalījās teju 200 sportisti no 46 pasaules valstīm. Laika apstākļi bija ļoti sarežģīti, jo īpaši finālbraucienos, kad pamatīgi lija. Tādēļ liels prieks, ka sīvajā konkurencē komandu vērtējumā izdevās izcīnīt trešo pozīciju, priekšā palaižot tikai pasaules autosporta lielvalstis Vāciju un ASV.

Individuālajā vērtējumā vislabāk veicās Tomam Bobrovskim, kurš startēja „Rotax Max DD2” klasē. Priekšfinālā Toms izcīnīja 5. vietu, bet finālbraucienā palika 11. „Rotax Max Junior” klasē priekšfinālā Kristians Audze un Kristaps Gasparovičs palika 14. un 28., bet finālā finišēja attiecīgi 17. un 20. „Rotax Max Senior” kategorijā priekšfinālā 20. palika Henrijs Grūbe, bet finālā finišēja vienu pozīciju zemāk.

Vienīgais no latviešiem, kurš nekvalificējās finālbraucieniem, bija Ģirts Ulpe. „Rotax Max DD2” klasē startējošais sportists pēc priekšbraucieniem bija 48. un gandarījuma braucienā palika 18. Lai iekļūtu finālbraucienā, bija jāfinišē pirmajā trijniekā.

Latvijas Automobiļu federācijas
preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis

Visi komentāri

218710. viesis 21.novembris 2006 23:55
0 0 Atbildēt

Nu re - izraadaas, ka mums ne tikai policisti agresiivi brauc, bet sportisti arii ir, kas maak aatri barukti! :-)

Bet - kkaa ar komentiem tauta pie shaadiem raxtiem nesteidzas... :-(

Nu ka, jaunieshi - snajemaas Rotaxaa, & tad jau arii shaadas taadas "formulinjas' nav aiz kalniem! ;-)

220337. viesis 8.decembris 2006 20:11

Sportisti nobrauca lloti labi, zzeel,ka neviens nepiemin, ka Latvijas veesturee tas ir augstaakais sasniegums.

"Zaļais" vēl negarantē, ka viss būs labi (+ VIDEO) 11

Video autors iebrauc krustojumā pie luksofora zaļā signāla un saduras ar Volvo, kura vadītājs aizšķērso ceļu, griežoties pa kreisi. Lasīt vairāk

Sestdien, 27.aprīlī, Rīgā ar motociklu parādi atklās motosezonu. 2

27.aprīlī pie t/c „Mols” Krasta iela 46. sākot no plkst. 10.00 pulcēsies ap Latvijas motobraucēji, lai kopīgi atklātu ikgadējo motosezonu. Pulcēšanās laiks no plkst. 10.00-12.59. Lasīt vairāk

Pa ceļam uz Marbelja 95 benzīns 1.799 un dīzelis 1.649 EUR. Paskaties iAuto iepriekšējo video no LV (+ VIDEO) 16

Attēlos un video var redzēt, kādas šobrīd ir degvielas cenas Spānijā, Latvijā un Lietuvā. Lasīt vairāk

X stundai nav gatavi: Aizsardzības industrijas pārstāvji pārmet valstij nepietiekamo finansējumu inovācijām un pasūtījumu trūkumu 3

Aizsardzības industrijas pārstāvji šodien Saeimas Inovācijas ekosistēmas attīstības apakškomisijas sēdē pauda kritisku nostāju par nepietiekamo valsts finansējumu jomas inovācijām, atbilstošu pasūtījumu trūkumu un birokrātiskiem novecojuša normatīvā regulējuma radītajiem šķēršļiem. Lasīt vairāk