Kurzemes rallijam «Vecpils dops» - zem jautājuma zīmes 19

20.februāris 2007 9:08

Lielu sašutumu vecpilniekos pērn izraisīja rallija "Kurzeme 2006" apmeklētāju uzvedība, kuri ganībās ierīkoja autostāvvietas saviem spēkratiem, bravūrīgi izturējās svešos pagalmos un sirmgalvjus, kas mēģināja viņus vest pie prāta, ņirgādamies sūtīja uz kapiem.

Ja šī gada rallija "Kurzeme" rīkotāji vēlas, lai 13.jūlijā Vecpils pagasta teritorijā tiktu atļauts rīkot vienu no rallija ātrumposmiem, viņiem priekšā vēl daudz darāmā. Un šos darbus uzdeva Vecpils Pagasta padomes deputāti.

Tieši tāpēc uz Vecpils Pagasta padomes sēdi tika aicināti vecpilnieki, kuriem ir savs viedoklis par rallija norisi, kā arī šī pasākuma organizētāji.

M.Bite pastāstīja, ka pamatā iedzīvotāju viedoklis bija noraidošs. Tāpēc rallija "Kurzeme" organizatoriem izvirzīti strikti noteikumi: viņiem pašiem jāaptaujā saimnieki tiem nekustamiem īpašumiem, kas robežas ar ātrumposma trasi. Tāpat organizētājiem jāapņemas ierīkot autostāvvietas skatītāju spēkratiem, lai neatkārtotos pērn piedzīvotais haoss.

Papildu tam M.Bite vēlas, lai viņam pirms rallija tiktu dota pilnvara kontrolēt sacīkšu braucēju uzvedību, jo viņu treniņu laikā Vecpilī "iet vells vaļā". Tāpat pašvaldība vēlas tiesības atlikt rallija startu vai atcelt sacīkstes pavisam, ja līdz tam visas vietējās varas prasības nebūs izpildītas. "Ja šie nosacījumi tiks pieņemti, martā varam atgriezties pie sarunu galda par rallija organizēšanu. Tā ka jautājums paliek atklāts," piebilda M.Bite.


www.liepajniekiem.lv
 
Visi komentāri
 
226712. viesis 20.februāris 2007 9:19
0 0 Atbildēt

Tas tak nebūs brīnums,ja kaut ko nesāks aizliegt dēļ ''līdzjutējiem''...pareizāk sakot,pārdzertu prātiņu tukšpaurīšu gājieniem.

Sarmā ar,baigi kruta ir pietempties,mest pudeles kaut kur uz lauka,visu pamest,saplēst ierobežojošās lentes,līst uz trases. Sen neviens nav uz kapota uzrauts......

Pagājšgad Talsos redzēju,kādi ''varoņi'' apmeklē ralliju. Pudeles izdzertās tika plēstas uz akmeņiem turpat labības laukā...bija jaŗāpjas uz malkas šķūnīša un jāmēģina to apgāzt. Pretekļu ordas.

226718. viesis 20.februāris 2007 9:30
0 0 Atbildēt

alkohols dara savu, tachu nevajag visu norakstiit tikai uz graadiigaas dziras reekjina. jo suudus vaara cilveeki nevis shnjabis, un pamataa jau ja esi ar noslieceem, tad dzer vai nedzer, vienalga jau aaraa lien.

skatiitaaju kultuura ir zem katras kritika, katrs, kam ir nopirkta biljetiita par paaris latiem iedomaajas, ka ar to vinjsh ir nopircis visatljautiibu nevis iespeeju klusinjaam paluukoties aiz pliivura un tad aatraak kaa citas reizes aizvaakt savu pakalju!!!!

226719. viesis 20.februāris 2007 9:31
0 0 Atbildēt

Mjaa ir par ko padomaat, bet no otras puses vai tad nu kretiinu arii citaas vietaas un lietaas pietruukst, tikai tas ka neviens jau neuzdroshinaas taadiem ko aizraadiit.

226720. viesis 20.februāris 2007 9:31
0 0 Atbildēt

Ko nevar par naudu, var par lielu naudu ! Apstaigās zemniekus sasolīs kāpostu un gala rezultātā uzmetīs, ticiet man rallijs būs, ja ar viņa rīkošanu kaut ko varēs nopelnīt, tad rallijs būs :)

226741. viesis 20.februāris 2007 10:20
0 0 Atbildēt

tas viss i padomju laiku mantojums ! paies diezgan ilgs laiks kamer mainisies attieksme pret privatipashumu.

226747. viesis 20.februāris 2007 10:35
0 0 Atbildēt

2 snow,

kaads gan sakars CCCP mantojumam ar to ka cilvji nejeedz uzvesties. Tas driizaak ir postpadomju paarprastaas demokraatiijas - visatljautiibas "gars" kas iemaajojis daudzos. Tagad redz skolaas un visur ar beerniem jaapietas uzmaniiigaak nekaa ar jeelu olu. Protams ir cilveeki ar kuriem taa ir jaadara, bet viena dalja tikai pa bikseem ir pelniijushi un nemaz citaadaak nesaprot.

226750. viesis 20.februāris 2007 10:42
0 0 Atbildēt

Tāds ar ir sakars ar PSRS,ka 50 gadus tika mācīts lauzt,plēst,zagt un dzert.

Tie,kuri tur tagad izpildās, visticamāk ir to psrs laiku virpotāju bērni,kuri citu neko nav redzējuši kā pudeli pie virpas un nozagto trubas galu.

226751. viesis 20.februāris 2007 10:42
0 0 Atbildēt

Un,protams, paši ''virpotāji''....

226753. viesis 20.februāris 2007 10:50
0 0 Atbildēt

Jā....! Skumji ka visādi durki vienmēr uzrodas un domā ka ir baigie karaļi! Un tas jau nau tikai LV....

226776. viesis 20.februāris 2007 12:02
0 0 Atbildēt

Būtu skumji ja nebūtu viens no latvijas rallija labākajiem dopiem

226779. viesis 20.februāris 2007 12:12
0 0 Atbildēt

Tieši PSRS mantojums ir tas, kas liek tos mēslus aiz sevis savākt. Paskatieties kas notiek pasākumos ārpus Latvijas- kur tas lops stāv, tur arī mēslo, jo viņs zin, ka vienmēr būs kāds viesstrādnieks, kas pēc viņa atnāks un visu savāks.

Ja par Vecpili, tad es ar pats personīgi auto atstāju ganībās nevis uz ceļa un tikai tāpēc lai nebūtu jaiet lieks gabals ar kājām. Par to 2 mazām meitenēm atstādams, šķiet 0,5 vai 1Ls. Dops gāja 2x un publika visu laiku mainījās, tā ka domāju ka no tā mašīnu tūkstoša viņam neslikta skolas nauda sanāca. :)

Diena ir gara, grafiks starp dopiem ir saspringts un cilvēkam vaig arī kaut ko ēst un dzert. Pats savus mēslus pēc tam nesu līdz uz mašīnu. Cits savukārt atstāj turpat. Nedomāju ka tas dēļ "virpotāju" gēniem. Viņs vienkārši ir visu mūžu ēdis tikai picērijā, un pieradis ka tur visu kas paliek pāri atstāj uz galda. :) Ja organizators ne tikai iekasētu ieejas biļetes, bet arī dopu skatītākajās vietās izvietotu atkritumu maisus, nekādas mēlu čupas no pļavām pēc tam ārā nebūtu jagrābj. Nu nemet latvietis mēslus zemē, ja redz miskasti, nemet un viss!

226847. viesis 20.februāris 2007 15:48
0 0 Atbildēt

Vel jau cenjiku ar avretu uzskruvet augshaa par tadu pieprasiitu dopu :)!

Bet nu taa taisniiba, ka daudzi cuuciski uzvedas - no Rigas ar saviem taukajiem degungaliem tikushi laukaa un redz ka dzivo Latvijas lauki sajutas tik vareni tik vareni, ka sak vietejiem likt virsuu... laikam delj mazvertibas kompleksiem ka skutie krievi pashus lielpilsetaas apd...rsh :(

226852. viesis 20.februāris 2007 16:19
0 0 Atbildēt

Lai tie privātīpašnieki iet perēt! Iztiksim bez vecpils un zināsim ka tur naidnieki dzīvo! Reizēm līdzjutēju reakcija ir vienkārša pretreakcija.

Sarmā viss vienmēr ir bijis +/- ok un man liekas ka tas ir dēļ tā ka latgales pusē vel tautai nav tik traki galvā sakāpis un viņi ir daudz viesmīlīgāki.

226860. viesis 20.februāris 2007 17:28
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss [?] 20.02.2007 10:42

Tāds ar ir sakars ar PSRS, ka 50 gadus tika mācīts lauzt, plēst, zagt un dzert.

Tie, kuri tur tagad izpildās, visticamāk ir to psrs laiku virpotāju bērni, kuri citu neko nav redzējuši kā pudeli pie virpas un nozagto trubas galu.

vot šitā gan nevajadzēja. mana otra puse var teikt ka ir no virpotāju pēctečiem. un lielāka daļa virpotaju ko pazīstu nemaz to pudeli tik ļoti necienīja.

226870. viesis 20.februāris 2007 20:35
0 0 Atbildēt

Morals pagrimums,kur$ megina izdzest $o jauko ralli no cilveku dzives........tas ir viennozimigi aizguts no "Vanjkam",kuri mus veiksmigi drateja 50gadus un to vel dara $obaltdien.......pastudejot nedaudz kaiminjvalsts vesturi un ikdienu,nekada gudraka atbilde ari man nenak prata.:):):)

226874. viesis 20.februāris 2007 21:23
0 0 Atbildēt

Vispār ja tā padomā...

...ja Tu taisi kaut kādu pasākumu, aicini ciemiņus, tirgo biļetes, tad parasti arī rēķinies, ka pēctam būs trauki jamazgā un māja jatīra. Neviens taču parasti pēc dzimšanasdienas nebļauj, ka vot sanāca tie viesi cūkas, atstāja aiz sevis netīro trauku kaudzi, galdautu ar vīnu nolēja, paklāju ar rasolu noķēzīja, sīkajam ķeblīti salauza... :D

226886. viesis 20.februāris 2007 23:47
0 0 Atbildēt

Nu negrib tie rallija organizētāji atbildēt par sekām. Viņi uzskata, ka pietiek par biļešu naudu samaksāt keut kādai apsardes firmai un savilkt lentas. Un skatītāji kā svētais gars ielaidīsies pie trases un pat zālīti neizmīdīs, lai īpašniekiem nebūtu zaudējumi, ko, protams, jāatlīdzina organizatoriem. Un arī īpašnieki un vietējie iedzīvotāji, pēc organizatoru domām, var ar spārniņiem aizlaisties mājās, lai tikai organizatoriem būtu vairāk ceļu, kur trasīti sazīmēt.

Man prieks, ka beidzot vietējie atļaujas saukt rallija organizatorus pie kārtības un spiež viņus pildīt arī kādas saistības.

227009. viesis 22.februāris 2007 12:49
0 0 Atbildēt

Nu negrib tie rallija organizētāji atbildēt par sekām. Viņi uzskata, ka pietiek par biļešu naudu samaksāt keut kādai apsardes firmai un savilkt lentas. Un skatītāji kā svētais gars ielaidīsies pie trases un pat zālīti neizmīdīs, lai īpašniekiem nebūtu zaudējumi, ko, protams, jāatlīdzina organizatoriem

==================

Pilniigi garaam - organizatori reekjinaas, ka skatiitaaji uzvediisies kaa normaali cilveeki. Diemzheel liela dalja skatiitaaju

patieshaam uzvedas kaa lopi, tas ir neapstriidami. Ja vinji ieveerotu kaut elementaarus kaartiibas un pieklaajiibas noteikumus, probleemu nebuutu. Taa ka ar organizatoriem viss ir kaartiibaa un savu iespeeju robezhaas vinji nekad bardaku un izvaarnotus celjus aiz sevis nav atstaajushi, saistiibas vienmeer ir tikushas pildiitas, vien ko dariit, ja daraamaa apjoms dubultojas un triiskaarshojas. Rallija budzhets jau taa ir stipri saspringts, tas kaa nekaa nav peljnjas pasaakums.

227014. viesis 22.februāris 2007 13:49
0 0 Atbildēt

danielam globusam ļoti nepatīk virpotāju bērni, jo uzvesties māk tikai lopkopju bērni no Bauskas. Bieži vien tiem ''virpotājiem''ir vairāk tolerances, kā vienam otram kūdras ēdājam.

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jeep Grand Cherokee 2022 pirmais tests (+VIDEO)

Domāju ka vārds Jeep, tieši tāpat kā modeļa nosaukums Grand Cherokee, komentārus neprasa. Mūsu prātos tas vienmēr asociējies ar ko nesalaužamu, izturīgu, ne tiem labākajiem ceļiem piemērotu braucamo, ar kuru iespējams doties gan uz mežu, gan uz teātri. Savā jaunākajā paaudzē Jeep ir pacēlis “Granda” kvalitātes latiņu - savā ziņa pārvēršot to līdz nepazīšanai. Lasīt vairāk

 

Tesla ietriecas ēkas fasādē (+ VIDEO) 12

Video kameras ASV pilsētā Kolumbusā fiksējušas brīdi, kad Tesla Model 3 nebremzējot ietriecas kādas ēkas stikla fasādē. Lasīt vairāk

 

NamX HUV – ūdeņraža krosovers ar noņemamām degvielas tvertnēm (+ FOTO) 15

Francijas jaunuzņēmums NamX plāno krosoveru, kas darbosies ar ūdeņraža degvielu. Neparastais: noņemamas degvielas tvertnes (kapsulas), kuras varēs izmantot arī citiem nolūkiem. Lasīt vairāk

 

Audi A1 Citycarver pārtop par A1 Allstreet

Audi veicis izmaiņas modeļu piedāvājumā piešķirot savai mazākajai „visādceļu” versijai A1 Citycarver jaunu nosaukumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti