Visi komentāri - Būvdarbi notiek 69 autoceļu posmos visā Latvijā

Būvdarbi notiek 69 autoceļu posmos visā Latvijā

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 4.augusts 2025 9:02

Valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbu sezona, un darbi notiek 69 autoceļu posmos, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Šajos posmos jārēķinās ar ierobežojumiem un ilgāku laiku ceļā.

Šodien uz Bauskas šosejas (A7) ievada Rīgā divvirzienu satiksme tiek pārslēgta uz vienu brauktuvi, tāpēc autovadītājiem jāieplānot papildu laiks ceļā, iebraucot Rīgā no Ķekavas puses.

Visvairāk būvobjektu ir uz reģionālajiem autoceļiem - 27. Uz galvenajiem autoceļiem darbi notiek desmit posmos, vietējiem - 20, kā arī uz 11 tiltiem un pārvadiem.

Dodoties braucienos, iespējams ieskatīties kartē "Latvijas Valsts ceļu".mājaslapā, kur atrodama informācija par visiem aktuālajiem ierobežojumiem uz valsts ceļiem, un plānot papildu laiku nokļūšanai galamērķī, ja ir jāšķērso darbu vieta.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto par satiksmes organizēšanu Rīgā jaunajā krustojumā K.Ulmaņa gatve ar Lielirbes ielu 2.daļa (+ VIDEO) 6

iAuto.lv skaidro kādēļ jaunizveidotais satiksmes risinājums Rīgā, K.Ulmaņa gatves krustojumā ar Lielirbes ielu, nav efektīvs. Lasīt vairāk

 

Aizsardzībai nākamgad tērēs teju astoto daļu valsts budžeta 2

Vakar pieņemtajā valsts budžetā aizsardzībai kopumā paredzēti 2,16 miljardi eiro, no kuriem 50% jeb 1,07 miljardus eiro plānots novirzīt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) kaujas spēju tiešai attīstībai un stiprināšanai, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas Igaunijā un Latvijā 3.12.2025. (+ FOTO) 22

Atšķirība starp degvielas cenām Igaunijā un Latvijā arvien ir labi jūtama, starpībai sasniedzot gandrīz 10 centus - attēlos redzamās cenas fiksētas 30. novembrī Tallinā un 3. decembrī Gulbenē. Lasīt vairāk

 

Par gandrīz 70 miljoniem bez PVN: Vanšu tiltu remontēs "Vanšu tilts" 30

28. novembrī Rīgas pašvaldība pieņēma lēmumu par atklātā konkursa “Vanšu tilta pārbūve, projektēšana un autoruzraudzība” uzvarētāju atzīt Piegādātāju apvienību “Vanšu tilts”. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti