Septiņvietīgais Ford Explorer Plug-in hibrīds ierodas Eiropā (+ VIDEO) - iAuto

Septiņvietīgais Ford Explorer Plug-in hibrīds ierodas Eiropā (+ VIDEO) 3

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 20.septembris 2019 11:49

Ford atklājis pieteikšanos septiņvietīgajam Ford Explorer Plug-in Hybrid, kas Vācijas tirgū maksās, sākot no 74 000 eiro.

Ford krosoveru gammas flagmanis sasniedzis savu sesto paaudzi, taču Eiropas tirgū tas tiek piedāvāts pirmoreiz. Pilnpiedziņas automašīna ir 5,05 m gara un 2,28 m plata, bet salons var uzņemt septiņus braucējus. Motortelpā atrodas hibrīdiekārta ar kopējo jaudu 457 Zs (825 Nm). Pie strāvas pieslēdzamais modelis 48 kilometrus var nobraukt elektriskā režīmā.

Vācijas tirgū Ford Explorer sākotnēji būs pieejams tikai PHEV hibrīdversijā un ST-Line aprīkojuma komplektācijā. Vēlāk kļūs pieejamas citas komplektācijas un versija ar 363 Zs 3,0 litru V6 benzīna motoru.

PHEV hibrīds Vācijas tirgū maksās vismaz 74 000 eiro. Ražotājs informācija liecina, ka 100 km/h šāda automašīna sasniedz sešās sekundēs, maksimālais ātrums ir 230 km/h, bet vidējais degvielas patēriņš – 2,9 litri uz 100 km.

Vadītāja rīcībā ir 12,3 collu mērinstrumentu panelis, četras programmas, kas ļauj kontrolēt un mainīt strāvas patēriņu, septiņi braukšanas režīmi, kas izmaina piekares, motora un 10-pakāpju pārnesumkārbas darbību, ļaujot izvēlēties piemērotāko attiecīgajiem laika vai braukšanas apstākļiem, tostarp tad, kad automašīna ir piekrauta vai velk piekabi.  

Jau bāzes aprīkojumā būs automātiskā divu zonu klimatkontrole, ādas salons, apsildāma stūre, 10 pozīcijās elektriski regulējami, apsildāmi un ventilējami sēdekļi, elektriski vadāms panorāmas jumts un aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma.

Aizmugures sēdeklis ir apsildāms un pārbīdāms, abi pēdējie – elektriski paceļami vai nolaižami. Maksimālā kravas telpa – 2274 litri. Automobilis aprīkots ar 780 vatu B & O audio sistēmu un WLAN-Hotspot tehnoloģiju, kas ļauj pieslēgt pie interneta līdz 10 iekārtām. Komplektā arī aktīvais parkošanās palīgs, kruīzkontrole ar sastrēgumu asistentu, 360 grādu apkārtskata kameras un aklā leņķa uzraugs ar brīdinājumu par šķēršļiem, izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā.

ASV Explorer ir ļoti pieprasīts modelis un pat pirms paaudžu maiņas Ford pērn izdevās realizēt 260 000 eksemplāru.

Foto: Publicitātes attēls

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Janeks90 20.septembris 2019 23:14
1 1 Atbildēt

2,9l/100km? Priekš tādas jaudas un motora tilpuma izklausās kā zinātniskā fantastika, bet testa nolūkā ar pilnu bateriju gan jau ka pirmos 100km var nobraukt ar tik mazu patēriņu.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti