Hyundai piesaka jauno Tucson (+ VIDEO) 4

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 9.septembris 2020 10:32

Hyundai publicējis video, kurā redzami daži krosovera Tucson jaunās paaudzes modeļa fragmenti. Arī pirmizrāde nav aiz kalniem – tai jānotiek 15.septembrī.

Internetā ievietots video, kas sniedz pirmo priekšstatu par jauno Tucson, kas savu pirmizrādi svinēs 15.septembrī ASV metropolē Losandželosā un pašmāju Seulā.

Redzams, ka korejieši izvēlējušies oriģinālu priekšpuses dizainu ar lieliem diožu trijstūrveida vairāksekciju lukturiem, kas saplūst ar radiatora resti, kas veidota no līdzīgas formas rūtiņām.

Salonā būs pilnībā digitāls instrumentu panelis un liels skārienekrāna displejs neparastas formas ietvarā. Fizisko slēdžu skaits tiks samazināts līdz minimumam: piemēram, tradicionālais transmisijas selektors tiks aizstāts ar skārienjutīgām pogām.

Motoru klāstā būs jauns 2,5 litru četrcilindru agregāts kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kā arī jau zināmais 1,6 litru četrcilindru turbo motors. Krosovers būs pieejams gan ar priekšējo piedziņu, gan ar elektroniski vadāmo HTRAC pilnpiedziņu.

 

Populārākie komentāri

4 Lasīt visus komentārus →
2 2 Atbildēt

Eiropas nabagiem nav ko raudāt. Hjundai drīz demonstrēs jauno i10.

Tas būs nopērkams Āfrikā, Bangladešā un Eiropā.

1 1 Atbildēt

Diemžēl tu ar savu nožēlojamo aldziņu pat ford fiesta nevari atļauties, un būt nabagam ir tava izvēle!

1 1 Atbildēt

Dizains neslikts, bet nu,piemeram, biznesa cilveki to nepirks..ari meitenes neatskatisies.. Un drausmigas plansetes ieksa..veee..

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Līdz šim ātrākais “Lambo” - Lamborghini Revuelto SV tikai 1963 vienībās (+ FOTO) 2

Lamborghini turpina leģendāro SV (Super Veloce) modeļu tradīciju hibrīda laikmetā, radot līdz šim jaudīgāko un ātrāko sērijveida Lamborghini. Lasīt vairāk

Par Rīgā notikušo avāriju ar policijas dienesta auto sākts kriminālprocess 1

Saistībā ar piektdien Rīgā notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistīts Valsts policijas dienesta transportlīdzeklis un cieta deviņi cilvēki, sākts kriminālprocess, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

Nepilni 39 000 eiro: Škoda piedāvā Epiq arī sportiskajā un jaudīgajā First Edition (+ FOTO) 4

Eiropā kļūst pieejams elektriskā Epiq First Edition modelis, kas saucams par jaudīgāko un labāk aprīkoto komplektāciju. Vācijā šāds modelis maksā nepilnus 39 000 eiro. Lasīt vairāk

Zināms, kāds izskatīsies elektriskā sērijveida Jaguar salons (+ FOTO) 3

Britu sportisko luksusa automobiļu ražotājs Jaguar pirmo reizi ļāvis ieskatīties sava pirmā pilnībā elektriskā modeļa GT Type 01 salonā. Pirmizrādi tas svinēs jau pavisam drīz – 2026. gada oktobrī. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti