Sniega sega Japānā vietām sasniedz 2,2 metrus (+ VIDEO) 1

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

Nozare.lv | 19.decembris 2020 8:46

Japānu šonedēļ skāris aukstuma vilnis. Minakami kopš pirmdienas sasnigusi 220 centimetru bieza sniega sega, bet Cunanā - 180 centimetru.

Ņiigatas prefektūrā, uz ziemeļiem no Tokijas, tīrot sniegu, no jumtiem nokrituši divi vecāki vīrieši un kritiena rezultātā miruši, vēsta ziņu aģentūra "Kyodo News".

Uz šosejas, kas savieno Ņiigatu ar Tokiju, rīta pusē bija iestrēgušas aptuveni 1000 automašīnas. Pēcpusdienā daļu mašīnu bija izdevies atbrīvot, taču sastrēgumā joprojām atradās aptuveni 670 automobiļi.

Vienā brīdī uz šosejas bija iestrēdzis aptuveni 21 000 automašīnu.

Lai piegādātu iestrēgušajiem cilvēkiem pārtiku, segas, degvielu, ceturtdienas vakarā palīgā tika nosūtīti desmitiem karavīru.

Raidorganizācija NHK ziņo, ka daži cilvēki sastrēgumā pavadījuši aptuveni 40 stundas.

Amatpersonas cer, ka šosejas posmu, kurā izveidojies sastrēgums, būs iespējams atvērt līdz sestdienas rītam.

Hokaido salā, Japānas ziemeļos, snigšanas dēļ atcelti 100 vilcienu reisi, ziņo NHK.

Japānas Meteoroloģijas aģentūra prognozē, ka Japānas ziemeļos un Japāņu jūras piekrastē turpinās snigt arī piektdienas vakarā, un brīdināji, ka iespējamas lavīnas un jauni sastrēgumi uz ceļiem.

 
Visi komentāri
 
imzz 19.decembris 2020 12:04
0 0 Atbildēt

japāņi stāv, kad daudz sniega, bet amerikāņi brauc:

nypost.com/2020/12/17/ph...ing-snowstorm/

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

“LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO) 3

“LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens šoreiz norisinājās Vidzemē, ar finišu restorānā Kungu Rija. Lasīt vairāk

 

Lielākais "Lexus", kāds jebkad ir bijis kā elektroauto "Lexus TZ" (+ FOTO) 12

Maija sākumā Lexus iepazīstināja ar pilnīgi jauno TZ, elektriskās piedziņas transportlīdzekli, kas apmēram pēc gada kļūs pieejams arī Latvijas pircējiem. Lasīt vairāk

 

Amerikāņu elektroauto Lucid Gravity statiskais apskats, kurš konkurē ar Tesla. Ir pārsteigumi! (+ VIDEO) 6

iAuto.lv apskata aptuveni 109 000 eiro vērto amerikāņu Lucid Gravity elektroauto, kas izceļas ne vien ar augstvērtīgu apdari un funkcionalitāti, bet arī ar dažu labu pārsteigumu, kas nebūs citā automobilī. Lasīt vairāk

 

Kā izskatās Lexus dīlera centrs Sandjego, ASV? Ir pat konferenču centrs līdz 1500 cilvēkiem (+ VIDEO)

iAuto.lv apmeklē Lexus dīlera centru Sandjego, ASV un pārliecinās, ka tas iekārtots ar vērienu: tirdzniecības zāles un remonta zona, atpūtas telpas, restorāns un konferenču zāle 1500 cilvēkiem. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti