Krievu Aurus lidmašīna būs lētāka par Boeing 16

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com

iAuto | 16.novembris 2021 5:57

Krievijas uzņēmums Aurus nodemonstrējis lidmašīnu Aurus Business Jet, kas konkurēs ar Boeing un citu aviokompāniju līdzīgas nozīmes ražojumiem.

Starptautiskā Dubai Airshow pasākuma ietvaros valsts korporācijas Rossteh vadītājs Sergejs Čeremezovs iepazīstinājis ar SSJ Aurus, kas ir Sukhoi Superjet 100 uzlabots variants.  Krievijā ražotais lidaparāts maksās 39-50 miljonus dolāru un būs ievērojami lētāks nekā Boeing Business Jet, ko var iegādāties par aptuveni 60-65 miljoniem ASV dolāru. Citi piedāvājumi ir vēl dārgāki: Airbus Corporate Jet — aptuveni 70 miljoni, Embraer Lineage 1000 — 70—75 miljoni dolāru. Vēl vien Krievijas lidmašīnas priekšrocība ir lidojuma attālums – SSJ Aurus spēj veikt 7200 km bez degvielas papildināšanas, tas ir, piemēram, bez nosēšanās aizlidot no Maskavas līdz Vladivostokai.

SSJ Aurus ir aprīkots ar papildu degvielas sistēmu un iebūvētām kāpnēm, uz klāja ir dušas kabīne un pieejams ātrgaitas internets.

Aurus vairāk pazīstams kā automobiļu ražotājs. Lai gan plaša apjoma darbība vēl nav sākusies, uzņēmuma piedāvājumā ir Senat limuzīns un sedans, minivens Arsenal, kā arī apvidus auto Komendant, ko sola tuvākajā laikā.

2019. gada vasarā notika Ansat helikoptera prezentācija – lidaparāts izcēlās ar īpaši augsta komforta līmeņa kabīni un plašiem apmēriem. Arī šis projekts tika saistīts ar 2018.gadā dibinātā uzņēmuma Aurus vārdu.

Populārākie komentāri

16 Lasīt visus komentārus →
27 2 Atbildēt

Lada Kaļina arī ir lētāka par līdzīgas klases rietumu izstrādājumiem. Vai tas nozīmē, ka visa pasaule metās pirkt Ladas?

20 0 Atbildēt

Kārtējais krievu bulšits, detaļas, liela daļa, tāpat nāk no rietumiem. Nesen tak bija krievu limuzīns, kurš konkurēs ar Mercedes, utt.

15 3 Atbildēt

Visa tā Aunus padarīšana ir vienkārši budžea naudas piesavināšanās ar šķietami likumīgiem paņēmieniem. Arābi turpinās pirkt RR, nevis Anus-auto. Tas pats ar visu pārējo. Daži lohi lietos aifonus zelta bundžā ar atlietu Putena bildi. Un tas arī viss.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Bentley piesaka savu pirmo pilnībā elektrisko krosoveru 3

Līdz 1139 Zs jaudīgais Bentley Torcal pirmizrādi piedzīvos 23. septembrī. Lasīt vairāk

Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO) 2

Toyota Hilux ir leģendārs pikaps, un ar tā jaunāko izlaidumu TV Autoziņas iepazinās Bulgārijā. Turpmāk pikaps izskatīsies citādi un būs pieejams arī kā 48V hibrīds vai pilnībā elektrisks auto. Lasīt vairāk

Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO) 11

SIA "Rapsoil" vēja parka būvniecības objektā Liepājā trešdien notikušo incidentu, kurā nolūza un nokrita vienas vēja turbīnas spārns, izmeklēs starptautiskais turbīnu ražotājs "Nordex", aģentūru LETA informēja "Rapsoil" Komunikācijas daļas vadītājs Pauļus Ugjanskis. Lasīt vairāk

Lēnām, bet virzās: kas notiek ar Rail Baltica būvi Igaunijā un Latvijā (+ VIDEO)

Spriežot pēc tehnikas vienību iesaistes, uz ātru projekta virzību nav ko cerēt, tomēr darbs notiek un Rail Baltica aprises palēnām iezīmējas gan Igaunijā (straujāk), gan arī Latvijā (gausāk). Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti