Visi komentāri - Bloomberg prognozē, ka Tesla drīz zaudēs savas vadošās pozīcijas

Bloomberg prognozē, ka Tesla drīz zaudēs savas vadošās pozīcijas

 

Foto: Volkswagen

iAuto | 19.jūnijs 2022 14:24

Izdevums uzskata, ka dažu tuvāko gadu laikā par lielāko elektroautomobiļu ražotāju pasaulē varētu kļūt Volkswagen.

Bloomberg analītiķi veikuši pētījumu, kas ļāvis izteikt prognozi par elektroautomobiļu tirgus attīstību tuvākajā nākotnē. Neraugoties uz Tesla pūlēm būvējot jaunas Gigafabrikas un iekarojot jaunus noieta tirgus, vadošā elektroautomobiļu ražotāja tituls varētu nonākt pie Volkswagen.

Tas varētu notikt jau 2024.gaā, turklāt amerikāņu ražotājam uz papēžiem mīs arī citi šī tirgus segmenta tīkotāji, piemēram, Ķīnas uzņēmums BYD, kas arvien straujāk uzņem apgriezienus.

Bloomberg pieļauj, ka līdz 2022. gada beigām BYD spēs kļūt par trešo nozīmīgāko spēlētāju pasaulē elektromobiļu jomā, saglabājot savas pozīcijas arī turpmākajos gados un apsteidzot tādus nozares gigantus kā Ford, General Motors, Stellantis, Mercedes -Benz, Toyota uc.

Tajā pašā laikā galvenais pieprasījums pēc BYD produkcijas būs Ķīnā. Tas gan nav liels pārsteigums, jo tieši šis tirgus nākotnē būs ārkārtīgi svarīgs elektromobiļu ražotājiem, jo, saskaņā ar prognozēm, līdz 2025. gadam elektromobiļu īpatsvars Ķīnā varētu pieaugt līdz 25% (Eiropā šis rādītājs būs līdzvērtīgs 20%).

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti