Volkswagen strādā pie Golf 8 modernizācijas

 
iAuto | 4.jūnijs 2023 13:06

Šī gada feislifts būs pēdējais iekšdedzes motoru modelim, jo nākamais Golf jau būs pilnībā elektrisks transportlīdzeklis.

Auto jaunumu mednieki savos fotoobjektīvos noķēruši Volkswagen Golf feislifta modeli, kas pretēji ierastajai praksei, tikpat kā necenšas slēpties zem maskējošās plēves. iAuto rīcībā nav šo attēlu, taču aplūkojot tos auto jaunumiem veltītajā izdevumā Motor, jāpiekrīt teiktajam.

Golf 8 startēja 2019.gadā, taču drīz vien pēc pārdošanas sākuma no klientiem sāka pienākt kritika – pircēji sūdzējās par programmnodrošinājuma darbību, atzīmēja fizisko pogu trūkumu, kā arī nekvalitatīvu apdari un montāžas kvalitāti, uzskatot, ka Golf 8 šajā ziņā ir solis atpakaļ salīdzinājumā ar Golf 7.

Acīmredzot Volkswagen to ņēmis vērā, jo zīmola šefs Tomass Šēfers šī gada sākumā paziņoja, ka golfiņš piedzīvos feisliftu „ kaut kad 2024. gadā.” Menedžeris solīja, ka Golf kvalitāte uzlabosies un fiziskās funkciju pogas atgriezīsies.

„Spiegu attēli” rāda, ka darbi jau sākušies – modernizētais Golf ir minimāli izmainījies vizuāli, kas labi manāms aplūkojot priekšējos lukturus un radiatora resti, bet salonā parādījies liela izmēra multimediju sistēmas ekrāns, kas esot pat lielāks par 12 collu ekrānu, ko modernizācijas procesā saņēma ID.3.  

Kopumā VW grupas ražojumiem tiek plānota "kvalitātes ofensīva", taču nav zināms, vai tas attieksies uz šobrīd nopērkamajiem modeļiem vai tikai uz nākamās paaudzes spēkratiem. 2024. gadam ir apstiprināts arī Golf tuvākā radinieka Škoda Octavia feislifts un, jādomā, ka tehniski cieši saistīto Seat/Cupra Leon un Audi A3 modernizācija arī nav aiz kalniem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien - 11.04.2026 (+ FOTO) 2

Degvielas cenas Igaunijā šodien, 11. aprīlī, ir par aptuveni 10 centiem mazākas gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai. Lasīt vairāk

 

Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 16

Dīzeļa cena šodien turpina turēties savā šī gada maksimumā. Degvielas cenas 8.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR Lasīt vairāk

 

Latvijas lielākajās DUS kopš akcīzes samazinājuma dīzeļdegvielas vidējā cena pieaugusi par pieciem centiem 1

Latvijas lielākajās degvielas uzpildes stacijās (DUS) kopš akcīzes nodokļa samazinājuma, kas stājās spēkā 1. aprīlī, dīzeļdegvielas vidējā cena ir pieaugusi par pieciem centiem, liecina aģentūras LETA apkoptie dati. Lasīt vairāk

 

Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO) 5

ASV prezidents Donalds Tramps pēc pamiera panākšanas ar Irānu uzsvēra, ka tā esot pilnīga ASV uzvara. Savukārt Teherāna vienošanos raksturoja kā savu panākumu un paziņoja, ka sarunas ar Vašingtonu par pilnīgu kara izbeigšanu sāksies jau šonedēļ. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti