Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

KRT Motors WWW Autoservisi Atz. 9 Pievienot komentāru
Jūrmala Slokas iela 75 Tālr.: 29939979
Ļoti labs serviss. Ja vajag auto saremontēt var braukt ar jebkuru problēmu, vienmēr atradīs labāko risinājumu. Reno Trafikam sataisīju dzinēju ,kārbu un ritošo.
Vel tur ir plaša izvēle ar Traffic tipa busiem (ja nu kāds maklē).
Tas ir CSDD ēkā slokas ielā 75.
Sapropelis @ 17.janvāris 2014 12:51
Rodeo 9 Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
Kleistu 27a, Riga Tālr.: 22066211
Отношение к клиентам хамское. Обратилась с 3 проблемами. Пять дней ремонтировали замок задней двери.И содрали за б/у замок 25 латов, хотя такой замок стоит 5-7 латов.Да еще за работу 30 лат.Беспредельщики. Несмотря на ежедневные звонки и напоминания ,остальные 2 проблемы так никто и не почесался решить. Машина просто стояла. Никто ей не занимался. Какие вопросы мастеру не задавала , ни на один не смог ответить. Квалификация персонала ниже всякого уровня.Забрала машину и отогнала в другой сервис. Да еще сливают и воруют бензин у клиентов. Заправилась прямо перед сервисом. Когда забирала стрелка была на нуле. И у моих знакомых тоже слили бензин. Никогда не обращайтесь в этот автосервисс.
vik19832 @ 17.decembris 2013 8:46
ATLAS MOTORS WWW Autoservisi Atz. 3 Pievienot komentāru
VAGONU IELA 38
oktobrī samainīju aizdedzes sveces un visus vadus, aprīlī parādījās problēmas ar apgriezieniem un aizdedzas dzinēja diagnostikas lampiņa. Intereses pēc saku skatītes zem pārsega vai viss ir uz vietas pamanīju ka gaisa filtri tā kā vispār nav tur kur viņiem ir jābūt. Tas nozīme ka no oktobra, pēc remonta, līdz aprīlim gaiss pa tiešo no ielas iepludināja motorā un kad aprīlī uz cēliem paceļas putekļi tad arī parādījās problēmas ar apgriezieniem un tagad izskatās kā būs daudz ko jāremontē, pateicoties ATLAS MOTORS darbiniekiem kuri aizmirsuši ielikt filtrus atpakaļ. Un tas jau bija ne pirmo reizi.
JevgenijK @ 19.aprīlis 2013 23:34
SNE serviss WWW Autoservisi Atz. 8 Pievienot komentāru
Rīga,Ganību dambis 30d Tālr.: 26620515
kopēi servisa darbs apmierina,sapratu kā profesionalais darbs nevar būt pa lēto!strādā īstie spečoki.2005 gadā nomainijuši manam bmw benzīna motoru pret dizalļu,nobraucu trīs gadus.2011gadā seatam virzuli nomainijuši,motors strādā kā jauns.
dizeluserviss @ 5.februāris 2013 16:49
Motorcentrs WWW Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
Bija mazliet noskrāpētas durvis. Vienojāmies pirmdien aizvedu - otrdien vālākais trešdien saņemu. Trešdien zvanu Mārim - tas sola atzvanīt - skuju. Vēlāk sazvanu otru tas sola tikai ceturtdien pusdienas laikā. Nu jau ir ceturtdiena un Latvijas laiks 14:30 no auto ne miņas. Motorcentrs - vissliktākais serviss kādu esmu redzējis savā mūžā. Ieteikums - mest līkumu šim midzenim, lai nebojātu nervus un dienas plānus.
Un tad apgalvojums - kolēģis nebvarēja to solīt.
Attieksme pret klientu zem katras kritikas. Nākošajā reizē noteikti šādu sktrambu vai nu vispār neremontēšu vai arī kur citur.
Radās ideja arī obligātos apmeklējumus veikt citā vietā.
skorpion @ 21.maijs 2009 14:36
amsek Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
antenas-2
man jau dikti gribetos zinat vai so majas lapu apmekle ar firmas vadiba?Sajos grutajos laikos katrs ir spiests pelnit ka var un es pato nekaunejos lidz momentam kad iegriezos atkal servisa bet soreiz mani sagaidija parsteigums-kasiere kundze gados mani nolika pie vietas ar diezgan brutaliem vardiem. Ja cilveks nevar veikt savu darbu ar SMAIDU uz lupam tad VINAI nevis man butu jadodas pelnita atputa.
evija2 @ 14.aprīlis 2009 20:19
Autofavorīts Autoservisi Atz. 5 6 kom.
G.Astras 8a
Aizdzinu sava uzņēmuma Fordiņu pie šiem uz regulaŗo apkopi, papildus vēl palūdzu nomainīt aizmugurējās jau nobālējušās pagrieziena lampiņas. Zvana - viss kārtībā. Aizbraucu, paskatos - o forši lampiņas nomainītas. Iepriekš jau zināju, ka auto ir zems tosola līmenis (zem minimālās atzīmes), bet speciāli to nepieteicu, gribējās pārbaudīt cik šamējie rūpīgi strādā, jo uzskatu, ka maksājot par apkopi, es (nu ok uzņēmums) maksāju ne tikai par eļļas un filtru maiņu, bet arī par to lai man to mašīnu apskatītu. Nu bet protams, ka tosols nebija papildināts, protams aizrādot uz to, nekavējoties tas tika izdarīts. Ar to jau viss nebeidzās. Aizbraucu mājās, ataisu bagāžnieku, a tur mētājās divas plastmasas skrūves ar kurām pie auto ir piestiprināts plastmasas apdares detaļas, kuras ir jānoņem lai nomainītu tās lampiņas. Tā kā rokas no pakaļas neaug protams, ka pats tās ieliku atpakaļ. Vienu vārdu sakut - nevīzīgs autoserviss. Un kur ir garantija vispār ka man eļļu nomainīja....???
Ā un vēl gudrinieki. Uz tās uzlīmes, ko ielīmē motortelpā un uzraksta nākošo eļļas maiņu, šie uzraksta, ka eļļas maiņa jāveic pēc 10000km, kaut gan ražotājs nosaka, ka eļļa jāmaina ik pa 20000km. Grib lai šos apciemo un par apkopi maksā divreiz biežāk.
Vispār jau radās iespaids vai šamējie zin ko ražotājs katrai mašīnai noteicis darīt katrā apkopē.
Bet tā atieksme laipna.
Bolzens @ 13.februāris 2009 8:43
Amsek : AMG Autoserviss Autoservisi Atz. 1 6 kom.
Antenas iela pie TA stacijas
Šodien biju Tehniskajā apskatē rīgā, antenas ielā.
Atrada ka jānoregulē lukturi.
Pajautāju TA inspektoram vai varu noregulēt tur pat pie TA esošajā autoservisā ( tas kas ar izkārtni- bremžu remonts, CO CH).
TA inspektors teica OK-aibrauc noregulē-tad piedzen auto pie TA izbraukšanas vārtiem, pienāc un izdošu tehniskās apskates uzlīmi.
Tā es arī iegāju tajā servisā.
Es prasu (turpmāk tekstā Es): "Cik maksā noregulēt auto lukturus"
Servisa vadītājs (SV): "4Ls"
Es: "Par abiem?"
SV: "Jā, par abiem"
Kasiere (K) pie letes to pieraksta uz lapiņas.
Iedzenu auto iekša-meistars nepilnu 2 minūsu laikā noregulē (nepaspēja noskanēt pat pusdziesma no CD atskaņotāja). ieeju maksāt...
SV kasierei (K): "5Ls" !!!!!
Es: "Paga paga, tikko bija 4ls"
SV (ar nekaunīgu smaidu uz sejas) "Tas maksā sākot no 4 Ls, un var maksāt vairāk atkarībā no situācijas"
Es :"Nekas par to nebija teikts un summa bija skaidri pateikta no Jūsu puses - 4Ls"
Kasiere pa to laiku jau izsit čeku par 5Ls.
Es kādu laiku strīdos ar SV, kamēr šis beigās nomurmina: "Labi lai ir 4Ls"
Iedodu kasierei piecīti, šī man iedod čeku par 5Ls bet atdot 1Ls pat nedomā.
Es viņai : "SV taču tikko teica ka lai ir 4Ls"
K : "Nu a ko man darīt , es jau izsitu čeku"
Es: "man vienalga, SV teica ka 4Ls" (nav jau nekāda problēma taču anulēt čeku un izsisst jaunu).
K : "Labi, še tev 1Ls (un pati izvelt 1Ls no kases)" .Iedod to man naud skatīdamās uz mani ar tādu niknu, aizvainotu skatienu it kā es viņu uzņemumu būtu tikko apčakarējis, nevis viņi gribējuši mani apčakarēt.
Varduskot, attieksme pret klientu ir 0 līmenī. un strādā serviss tikai ar domu kā apcakarēt kaŗtējo klientu.
Kārtējais "šaraškina" kanotis.
Es pat teiktu: s'8du bedre.
Savu kāju tur vairs nesperšu, neiesaku arī Jums.
ValdisM @ 17.jūlijs 2008 18:49
DORFMAN Autoservisi Atz. 1 3 kom.
Gribu pastastit savu pieredzi par so ebreju kantori...
Bija man kadreiz Skorpis, ko meginaju tur kadu bridi taisit. Tad nu dazas epizodes no pieredzes ar Dorfmanu.
Mainiju pie viniem sailentbloku bukses, velak ejot TA man jautaja vai es vinus pats esot mainijis, jo VISAS shaibas esot saliktas uz otru pusi, kas esot tehnologiski nepareizi, TA izgaju, bet jautajums vai sads kasjaks pielaujams servisa, kurs specializejas uz Fordiem?!
Taja pasa reize sie man teica, ka vajagot mainit prieksejos bremzu klucus, nu ja vajag tad jamaina. Pec paris nedelam saku just vibraciju bremzejot - manas aizdomas aizbraucot uz Dorfmanu apstiprinas, jamaina prieksejie bremzu diski, protams kopa ar kalodkam. Prasas, vai tie jefini divas nedelas atpakal neredzeja, ka diski pagalam, samaksaju divreiz par kalodkam. Tipisks ebreju uzmetiens.
Ellu motora pie viniem mainiju, noleja visu motora bloku, rezultata, ella uz bloka saka piedegt un man pilsetas centra pa visam ventilacijas spraugam saka velties ieksa dumi.
Uz TA vajadzeja sataisit signaltauri, vainigs esot airbaga gredzens, lietota maina Dorfmana maksajot 80 Ls, jauns 140?! Nosplavos aizbraucu uz Elksniem pa 10 Ls nopirku gredzenu un samekleju Kolju viena Ziepniekkalna garazhservisa, kursh man vinju pa 10 Ls nomainija.
Ta ka suds kapitalais tas Dorfmans ir...

P.S. Tas lai ir ka neliela atbilde tiem malachiem, kas foruma uzcepushi shim kantorim bezmaksas reklamas topiku...
Romiqe @ 21.aprīlis 2008 19:23
VEĢU AUTO Autoservisi Atz. 2 5 kom.
torņkalna 18 Tālr.: 26160145
Tātad!

KASKO gadījums - BTA nosūta uz Veģu auto.
Priekšā jauns džeks!

Nu viss būs.... un ir... tik žēl ka 2 nedēļas vēlāk. Saņemu mašīnu - aizmugurējais bamperis noskrāpēts. Sāku kasīties par to - vienkārši atšuj - negribu neko dzirdēt - tas jau bija. A es tak pats skaidri zinu ka NEKAS nebija.

nu ok lai paliek, nopulēšu un būs OK!

Un ... neraža.... vēlviens KASKO gadījums

Braucu atpūsties... sarunāju ar SUPER servisu VEĢU AUTO ka atvedīšu mašīnu, pieteicos uz remontu (tikai tāpēc ka bija jānovērš neizdarības no pirmās reizes).... nu tā lai atgriežoties uz LV braucu pakaļ mašīnai un miers... un atkal neraža 2.5 ned bez mašīnas .... mašīna servisā kopā nostāvēja

1 MĒNESI un 4 dienas.

Tagad sākas pats interesantākais:

Tas mudaks Rolands (čau Roland :) )
Gatavais mērglis, drosmi pārēdies.

Bembim bija jāsataisa kapots, kreisais spārns, jānomaina bamperis, jānokrāso aizmugurējais bamperis, aizmugurējie parkingi.

Saņēmu mašīnu:

Aizmugurējais bamperis noskrāpēts vēl vairāk nekā bija, Mpakas plastmasi nav pielikti, lukturi šķībi, KREISAIS Spārns uzlikts ne mana gada - ATŠĶIRĀS, termodevējs nav pielikts, labais mazais sānu pagrieziena lukturis krīt ārā, izpūtējam MISTISKĀ kārtā gumija pačakarēta, PARKINGI pēc 2 dienām neiet!

Visi brauciet uz Veģu auto, varbūt pierādīsies ka pilnīgi idioti arī pie naudas tiek "strādājot".
78kurmishi @ 29.janvāris 2008 16:20
1 2 3 4 5 6

Lasītākie raksti

Jaunie raksti