SAAB VOLVO MB sporta aktivitates

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!

 
uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Man arī ir attaisnojums Baigi talu un ar tp nekas nav sarunāts. Parējais itkā netraucē.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

genau!

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

karočē...es šodien atkal nebūšu...jāstrādā...tas nu tā informācijai

a Sviestam, ja kas, atkal kucēni piedzimu;si

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: Man arī ir attaisnojums Baigi talu un ar tp nekas nav sarunāts. Parējais itkā netraucē.

A mes varam mesties uz vienu roku , benza uz 1/2, tev tikai jaatkulas arvilcienu lidz Rigai

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: karočē...es šodien atkal nebūšu...jāstrādā...tas nu tā informācijai

a Sviestam, ja kas, atkal kucēni piedzimu;si

A kur Sviestam sieviesu reproduktivie organi izvietoti

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

pozitiivais rakstīja: karočē...es šodien atkal nebūšu...jāstrādā...tas nu tā informācijai

a Sviestam, ja kas, atkal kucēni piedzimu;si

A kur Sviestam sieviesu reproduktivie organi izvietoti

kuču tak, ne sieviešu

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Reprodukcija cik atceros bija kaut kas sasitīts ar mākslu un autortiesībām...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

- Pirmkārt, nevis uz Marksa, bet uz Marsa! Otrkārt, tā ir tikai hipotenūza!

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

jautaajums ir atklaats: ja tautai vairs shis pasaakums ik treshdienu neshkjiet saistoshs, tad to sleedzam.

naakosho treshdien es nebuushu, jo dodos uz alus tuuri un Vaaciju.

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Man jau liekas ka pasākums ir ok, bet cik var nojaust, tautai ir visādi citi darbiņi un saistības, kuras ir grūti apvienot uz šo pasākumu-voleibou. Vai vai vajag viņu slēgt, nezinu. Tas protams ir no tautas atkarīgs. Man liekas, ka palīks nedaudz siltāks un tauta sarosīsies.

Tapēc jautāju: "Vai tauta sarosīsies uz trešdienas pasākumu?"))

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Sarosīsies.., me divbalsīgi.. respektīvi, ja kāds ir ar mieru ņemt uz astes mani un paciest mazo Jussi Pekonenu, (mazliet sālīti ik trešdienu sponsorēt sev visu izklaidi), es ar prieku piedalītos un sildītos uz nebēdu pirtiņā!

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

nu tad, sho treshdienu vaig vai ne?? es pats un Superzigis pas, mees pa vaaciju... MIx, saorganizesi, ja te buus interesenti?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Varu saorganizeet ja buus interesenti

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Tauta!!!!

Rīt braucam vai kā?

P.S

Ja lietus līst tad laikam neko!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu es taa kaa esmu bruaceejs *2

Bet ja nebuus vairak par 6 tad man kaut kaa nevelk

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Es jau ar par to pašu. Nu ja līst lietus, tad nebraucam?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Es ar ar mieru, ja negāž lietus. Varu kādu paķert pa ceļam. Braucu no centra ap 18:15.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Pirmkaart ja liis tad nebuus neviena MB, bet vispaar aaraa laiks jau nu arii ne taads iipashi patiikams

Riit redzees

skeram Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Ar MBistiem problēma ir tāda, ka daudzi ir konstatējuši, ka laiks vēl ir drusku par aukstu, lai varētu pilnvērtīgi atpūsties un pasportot......

....... un otra problēma ir tāda, ka dotais pasākums saucas Saab, Volvo un MB sporta aktivitātes, bet līdz šim lielākie sporta atbalstītāji ir bijuši pārsvarā tikai MBisti un arī Saabisti........ un rezultātā tas pasākums izvēršas idejas sponsorēšanas pasākumā ne tikai no Bizes puses.......

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik noprotu, ka ir pāris gribētāji, kas grib izkustēties. Tad varbūt no sakam pēdējo pietekšanos līdz pl. 16.00?

IeviSh_850 Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

skeram rakstīja: ....... un otra problēma ir tāda, ka dotais pasākums saucas Saab, Volvo un MB sporta aktivitātes, bet līdz šim lielākie sporta atbalstītāji ir bijuši pārsvarā tikai MBisti un arī Saabisti........ un rezultātā tas pasākums izvēršas idejas sponsorēšanas pasākumā ne tikai no Bizes puses.......

Interesanti, pie kuriem no attiecīgajiem tu pieskaiti mani??

Pie tam neizprotu tavu tekstu par sponsorēšanu? Dotajā brīdī mēs sponsorējam katrs pats sevi!

Redz jums vēl šķiet, ka ir auksti. Manējiem vēl ir vai nu jāmācās vai pašiem jāmāca (kas tieši- paklusēšu)

IeviSh_850 Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Ja šovakar novācās vismaz 2x vairāk cilvēku kā pagājšnedēļ, tad es piedalos. Vienīgi būšu tāpat kā iepriekš ap astoņiem, jo darbs šodien atkal beidzas septiņos.

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

juus man liidz 18 uzzvan, lai es varu opiiti pabriidinaat, jaa un Augustu arii.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

ok uzzvaniishu

Bet mn ir chujs ka buus vakra suudi, jo nu laiku sola galiigi nekaadu.

Pa nakti sola Peerkona negaisu un tad uz vakara pusi es ir buut domat ka buus slikti.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

BLJINS!

Izsaktaas ka es shodien pats netikshu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti