CITROEN XSARA picasso

casius Reģ.: 26.08.2002

Ir doma iegaadaaties! Ko varat komentēt par sho auto? + un -

 
1 2 3 4 5 6 7 ..11
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:kantorim tāds ir ~4-5 gadus vecs. Nopirkām kopā ar citu kantori, tagad nevaram tikt vaļā. Lamata.

Jaunu varbūt. Par lietotu aizmirsti. Nem vojageri i miers.

nu bet tu pac atbildi uz savu "jautaajumu"... kantora vaagis, nopirkts kopaa ar citu kantori... nu tak pat jau tur buutu ~4-5 gadus vecs lambo, tur viss buutu skaidraaks par skaidru

pienaaciigi uztureets un saudziigi ekspluateets ~4-5 gadus vecs citrons, pegijs, renis vai da jeb kas cits nevaacu razhojums, ko tauta (ar pirksitem neraadiisim kuri vaacu auto fani) stereotipu vadiita uzskata jau par gandriiz vai shrotvaageniem, ir pat ljoti labs risinaajums

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:nu bet tu pac atbildi uz savu "jautaajumu"... kantora vaagis, nopirkts kopaa ar citu kantori... nu tak pat jau tur buutu ~4-5 gadus vecs lambo, tur viss buutu skaidraaks par skaidru

Piekrītu

Draugam ir parastā `98 xsara, tomāts - nesūdzās. Tikai nesen vārtu rūmē lai čurekli nesabrauktu ar vienu sānu gar sienu nobrauca abas durvis jāmaina. Uzsauc laikam Ergo.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Pats šobrīd braucu ar Citroen C3 un tagad arī domāju par Picasso. Kaut kas tajā autiņā ir, ka tik ļoti piesaista manu uzmanību jau no pirmajām dienām, kad tas parādījās Latvijā. Pats vislabprātāk ņemtu Picasso ar 2,0 HDI dzinēju, bet tam gan uzreic cena šķiet mazāk draudzīga.

2,0 HDI atmaksāsies ātri - jau pēc 60 tūkstošiem km, jo tas uz 100 km tērē par 2,2 litriem degvielas mazāk nekā 1,8 litru benzīnnieks, bet cenas starpība starp šiem abiem ir tikai 790 lati.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: ņečital, no mņeņije imeju - ampēram tā visi mietpilsoņi spriež. Ja daudzi brauc ar vācu auto, tad tas defaultā nozīmē, ka tie ir labi? Un otrādi, ja maz pikaso, tad tie slikti? Mīļie tautieši, mašīnas visas +- tramvaja pietura ir vienādas han tehniski, gan vizuāli, gan izturībā. Pārējais tikai gaumes un maka jautājums.

Nu nesaki viss vecīt! Man ir bijušas itāļu un vācu mašīnas, un noteikti pie itāļu autiņiem es nekad vairs neatgriezīšos.

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Tikai uz savas adas var parbaudit kads auto ir, jo tada cilveka daba. Tapec jau vai katrs ir bazis naglas kontaktos un licis meeli pie metala staba ziemaa )))

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Esmu tikai vienreiz pabraucis un arī tikai blakussēdētāja vietā,bet vienu lietu sapratu-tā autiņa konstruktors tādu terminu kā "vadāmība" nav dzirdējis.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tikko ieraudzīju, ka 1.septebrī teicu, ka visabprātāk ņemtu Picasso ar 2,0 HDI. Lai cik tas interesanti nebūtu, brīvdienās tieši šāds auto būs manā rīcībā.

Visiem vācu auto cienītajiem varu pateikt, ka būšu uzkāpis uz grābekli otro reizi, jo kā otro mašīnu joprojām atstāšu savu C3.

Ja reiz pēc pusotra gada lietošanas joprojām savu izvēli esmu izdarījis par labu Citroen, tad jau viss ir OK.

Viss ir atkarīgs no lietotāja.

Konkētais auto, kuru iegādāšos, ir pikrts LV pilnīgi jauns (2001.gada sākumā) un līdz šim ir noripojis akurāt 104 kkm. Pēc CSDD bāzes paºbaudīju gan visu TA rezultātus, gan arī nobraukumus, kādi tika uzradādīti. Līdz ar to pilnīgi reāls ir odometrā norādītais cipars ar nobraukumu.

painteresējos pie citiem šādu auto lietotājiem un noskaidroju, ka 2.0 HDI vidējais patēriņš ir 5,5 litri uz 100 km/h. Priekš tik ietipīga un nenormali ērta ģimenes auto tas ir teicams rādītājs. Redzēsim, kā tas apstiprināsies manā praksē!

Gan jau, ka lasītāju pieredzes sadālā pēc kāda laika savus iespaidus darīšu zināmus arī citiem!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks

Vai tagad uz darbu katru dienu brauksi ar Picasso? Šorīt vēl redzēju Tevi rullējam ar C3.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks

Es beidzot otrdien sagaidīju savu Meriva-1,3 CDTI. Pagaidām nobraukti 55 km pa diviem vakariem, vadīšana viegla, pieradu ātri.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: nomiks

Vai tagad uz darbu katru dienu brauksi ar Picasso? Šorīt vēl redzēju Tevi rullējam ar C3.

Par braukšanu uz darbu vēl nezinu. Iespējams, ka braukāšu ar Picasso, jo tas izskatās, ka varētu būt ekonomiskās par C3 (lai cik tas dīvaini nebūtu).

Turklāt C3 paliks sieviņai.

Sākotnēji jau bija paredzēts, ka Picasso būs brīvdienū auto, lai var sīča ratus + suni ielikt bagažniekā, bet tad jau redzēs.

Apsveicu tevi ar jauno pirkumu!!!

p.s. no tevis gan neko nenoslēpsi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks

Vai brīvdienās dabūji Picasso?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: nomiks

Vai brīvdienās dabūji Picasso?

Nē. Tikšu tika parīt, jo līdzīnējais saimnieks to aizdzina uz servisu, lai visu saved pilnīgā kārtībā un tad trešdien kopā brausim uz TA (viņš sedz izdevumus) un tad pārreģistrēsim.

Labs nāk ar gaidīšanu!!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Tikko ieraudzīju, ka 1.septebrī teicu, ka visabprātāk ņemtu Picasso ar 2,0 HDI. Lai cik tas interesanti nebūtu, brīvdienās tieši šāds auto būs manā rīcībā.

Visiem vācu auto cienītajiem varu pateikt, ka būšu uzkāpis uz grābekli otro reizi, jo kā otro mašīnu joprojām atstāšu savu C3.

Ja reiz pēc pusotra gada lietošanas joprojām savu izvēli esmu izdarījis par labu Citroen, tad jau viss ir OK.

Viss ir atkarīgs no lietotāja.

Konkētais auto, kuru iegādāšos, ir pikrts LV pilnīgi jauns (2001.gada sākumā) un līdz šim ir noripojis akurāt 104 kkm. Pēc CSDD bāzes paºbaudīju gan visu TA rezultātus, gan arī nobraukumus, kādi tika uzradādīti. Līdz ar to pilnīgi reāls ir odometrā norādītais cipars ar nobraukumu.

painteresējos pie citiem šādu auto lietotājiem un noskaidroju, ka 2.0 HDI vidējais patēriņš ir 5,5 litri uz 100 km/h. Priekš tik ietipīga un nenormali ērta ģimenes auto tas ir teicams rādītājs. Redzēsim, kā tas apstiprināsies manā praksē!

Gan jau, ka lasītāju pieredzes sadālā pēc kāda laika savus iespaidus darīšu zināmus arī citiem!

Nu jau tevi var bāzt vienā maisā ar VW fanu Abi tādi pasisti esat. Domā, ka ja tu pēc pusotra gada atkal izvēlies Citroen, tad tas tipa ir kruta un tu esi Dievs? Es domāju, ka visiem te po, ka man nav bijuši citi auto kā tikai BMW.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tieši otrādi - Nomiks ir prātīgs un nedzen sviestu. Viņš runā par lietu, konstruktīvi un objektīvi. Vēl jāteic, ka tāds pats malacis ir Kasinsh79.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Nu jau tevi var bāzt vienā maisā ar VW fanu Abi tādi pasisti esat. Domā, ka ja tu pēc pusotra gada atkal izvēlies Citroen, tad tas tipa ir kruta un tu esi Dievs? Es domāju, ka visiem te po, ka man nav bijuši citi auto kā tikai BMW.

Es nekad neesmu teicis, ka tas ir kruta, ka man tagad būs divi Citroen, tāpat es nekad neesmu teicis, ka esmu kruts, ka ir viens Citroen. Takš to lūdzu nekakā!

Atšķirībā no tevis, man auto ir pārvietošanās līdzeklis no punkta A uz B, savukaºt otro auto paņēmu, jo radās tāda dzīves nepieciešamība. Protams, pārdodot abus Citroen varētu nopirkt vienu dikti krānu pagarinošu BMW, bet kā jau teicu, man zaķi nav jākoļī un krāns nav jāpagarina.

Ja man patiktu, piemēram Ford, tad ņemtu Focus, bet neiet man pie sirds tas Ford.

Nevienā disukusijā neesmu teicis, ka Citroen ir the best car. Tā es pats nekad nesmu uzskatījis. Tās, ko es cenšos pastaštīt citiem forumiešiem, ir fakts, ka franču auto (konkrētajā gadījumā Citroen) nav nemaz tik peļamas. Kā redzi, ar to var gan ērti gan ekonomiski (kas nav mazsvarīgi) pārvietoties, tāpat var arī itin mierīgi aizbraukt kādā tālākā ceļojumā bez nekādiem stresiem par to, ka auto varētu palikt uz ceļa. Un tas viss, maksājot salīdzinoši nelielu naudu.

Ja atļautu rocība, labprāt brauktu ar kādu SAAB 95 Wagon, Volvo S80 vai arī Chrysler Intrepid vai Concorde. Nopirkšanai ta naudas pietiktu, bet uzturēšana gan maksātu padārgi. Līdz ar to mana izvēle bija (un kā redzi arī palika) tieši pie Citroen.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Dizains atšķirās no pierastā , kas dažiem cilvjiem tieši ir vajadzīgs . Un naktis arī var mierīgi gulēt

Tas nav maz , miers vispār ir deficīta parādība

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Pazinja pirms kaadiem 4-5 gadiem nopirka 0 Citroen Xsara Picasso Latvijaa, nenobrauca ne gadu, kad suuknis nobeidzaas - diileris staastiija, ka Picasso nepatiikot/negarshojot Latvijas degviela. Aatri tika valjaa no taa Picasso. Cik pasham iznaaca pavizinaaties - eerts, kluss un visaadi citadi patiikams auto.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Dizains atšķirās no pierastā , kas dažiem cilvjiem tieši ir vajadzīgs . Un naktis arī var mierīgi gulēt

Tas nav maz , miers vispār ir deficīta parādība

Tieši tā. Tāpēc arī nekad nav bail auto atstāt pie mājas loga. Mieru vairo arī tas, ka ir KASKO bez pašriska, bet tāpat Citroen nav auto zagļiem gardais kumoss!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Zagļi jau nav muļķi, zog tikai labus auto.

Zog tos auto, kuri ir visvairāk pieprasīti. Savukārt rezerves daļā, zog tos auto, kuru detaļām būs liels pieprasījums.

Ņemot vērā to, ka vidējam statistiskajam latvietim pastāv uzskats, ka labs auto var būt tikai made in Germany, tad arī tikai loģiski, ka visvairāk tiek zagti tieši šādi auto.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks

Vai esi jau dabūjis Xsara-picasso?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Nu jau tevi var bāzt vienā maisā ar VW fanu Abi tādi pasisti esat. Domā, ka ja tu pēc pusotra gada atkal izvēlies Citroen, tad tas tipa ir kruta un tu esi Dievs? Es domāju, ka visiem te po, ka man nav bijuši citi auto kā tikai BMW.

nu šitas toč ir ņečital, no mņeņije imeju. Citu dzelzi kā bēmēvē redzējis nau, a visus apliek

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans

Jā, esmu jau ticis pie Picasso.

TA izgāju bez problēmām. Līdz tam līdzšinējais īpašnieks visu saveda kārtībā, bet nepaspēja nomainīt priekšējās uzlikas. Tās nomainīja vakar (lai gan auto jau bija manā īpašumā, tomēr arī šīs izmaksas sedza saimnieks, tāpat kā TA + gada nodokli, kas kopā sastādīja aptuveni 60 Ls).

Vakar parunājos ar meistaru, ka to visu laiku ir apkopis, un noskaidroju, ka tikko ir mainītas pilnīgi visas siksnas ar rullīšiem, aizmugurējās bremžū uzlikas, šoziem uzlikts jauns akkumulators un ziemas riepas, pirms divām nedēļām uzlikti jauni stiklu tīrītāji (to var redzēt).

Bijušais saimnieks vēl līdzi deva pussezonu brauktas vasaras riepas. Tā kā viss, kas man atlika, tas bija samaksāt viņa pieprasīto cenu (6 200 EUR - manuprāt, nav baigi dārgi un nav arī baigi lēti) un tikai braukt!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nevis braukt, bet pārvietoties

Iepriešējais saimnieks laikam jau bija tik izmisis, ka vienīgo izeju rada iespējā visu pilnīgi saremontēt, lai tikai varētu to auto pārdot prom. Gribēšu redzēt kādu dziesmu dziedāsi kad pašam būs jāsāk darīt viss tas, ko darīja iepriekšējais saimnieks. + tevī acīmredzami runā taupības balss, kas nenozīmē neko labu nevienam auto...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nevis braukt, bet pārvietoties

Iepriešējais saimnieks laikam jau bija tik izmisis, ka vienīgo izeju rada iespējā visu pilnīgi saremontēt, lai tikai varētu to auto pārdot prom. Gribēšu redzēt kādu dziesmu dziedāsi kad pašam būs jāsāk darīt viss tas, ko darīja iepriekšējais saimnieks. + tevī acīmredzami runā taupības balss, kas nenozīmē neko labu nevienam auto...

Atkal NEPAREIZI!

Iepriekšējā saimniece (viņa) auto pārdevA tādēļ, ka brauc prom uz Londonu atvērt savu mākslas galeriju. Londonā mācās viņu 3 bērni, līdz ar to vīram, kurš vēl kādu laiciņu būs Rīgā, 2 auto nav nepieciešami. Viņa teica, ka labprāt Picasso pºdzītu uz Londonu, bet būtu ļoti grūti braukt (nevis pārvietoties), jo stūre būu pretējā pusē!

Attiecībā uz "taupības balsi" varu painformēt, ka ne uz viena savvu uto remonta neesmu taupījis, jo man ir nepieciešams tāds auto, ar kuru būsu drošs, ka nepalikšu uz ceļa, nevis tāds, lai izietu TA!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

ok, ok

1 2 3 4 5 6 7 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti