Dīzelis un piedevas

kaspx Reģ.: 08.04.2005

Sveiki dīzeļu lietotāji. Jautājums ir vienkāršs - piedevas dīzeļdegvielai - lejat vai nē? Un ja lejat - kādi uzlabojumi subjektīvi novēroti (tur jauda lielāka vai kas). Kura piedeva būtu ieteicama pret DD kristalizesanos zemās temperatūrās (ja man bākā būtu palikusi vasaras degiela)

 
1 2 3 4 5 6 7
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ta jau japerk diesels LUKOILa ?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

pašlaik braucu ar baltkrievu solķi, autobusnieki no Minskas ved,nekadas vainas, Volvis 400 000 km nogajis pielec ka vasarā

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Šoziem nav bijis vajadzības pēc ķimijas, bet pagājušoziem, lielajos aukstumos saviem šoferiem iepirku Statoilā ķimiju, ja pareizi atceros, tad laikam saucās kemetil, vai tipa kaut kā tā. Šoziem redzēju, ka arī ir pārdošanā. Ielejot pilnīgi aizsalušam MAZam šito draņķi bākā un veicot šoferiem zināmas manipulācijas ar lodlampu ap degvielas vadiem un filtru, pēc iedarbināšanas ar atlikušās degvielas izbraukšanu problēmu nebija. Nākošajās dienās to zarazu lēja klāt jau uzpildes laikā un atlikušo ziemu veči nobrauca bez probļem.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu nez nez . Ja autiņš ir kārtībā, tad lejot Lukoil, Neste un Statoil DD mūsu apstākļos vajadzētu pietikt bez nekādām piedevām. Man vismaz nav gadījies, ka kaut kas aizsalst. Pat pagājušajā ziemā ne.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja: Nu nez nez . Ja autiņš ir kārtībā, tad lejot Lukoil, Neste un Statoil DD mūsu apstākļos vajadzētu pietikt bez nekādām piedevām. Man vismaz nav gadījies, ka kaut kas aizsalst. Pat pagājušajā ziemā ne.

iet runa par dīzeli...

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

Milicists rakstīja: Nu nez nez . Ja autiņš ir kārtībā, tad lejot Lukoil, Neste un Statoil DD mūsu apstākļos vajadzētu pietikt bez nekādām piedevām. Man vismaz nav gadījies, ka kaut kas aizsalst. Pat pagājušajā ziemā ne.

iet runa par dīzeli...

Jā, es zinu!

ingusis Reģ.: 21.11.2006
0 0 Atbildēt

AUTO KADĀ ir teicama DD piedeva no Kanādas. Visi lielie TRUCK kantori to ņem aumaļām. 4.50 ls 1l uz apm.2000 l.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Krievijā degvielu DUS jau tirgo sajauktu ar benzīnu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Krievijā degvielu DUS jau tirgo sajauktu ar benzīnu

Ja nezini, tad nemuldi! Pamēģini dīzeli ieliet tukšā benzīnkannā, kurā pirms tam bijis benzīns (labi ja 10 g benzīna tur ir) un soļķa smakas nemaz nebūs - smirdēs tā kā tīrs benzīns.

Jau 5. g. leju no Krievijas ievestu soļķi (nevis Lukoila DUSā pirktu).

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

krishus rakstīja: Krievijā degvielu DUS jau tirgo sajauktu ar benzīnu

Ja nezini, tad nemuldi! Pamēģini dīzeli ieliet tukšā benzīnkannā, kurā pirms tam bijis benzīns (labi ja 10 g benzīna tur ir) un soļķa smakas nemaz nebūs - smirdēs tā kā tīrs benzīns.

Jau 5. g. leju no Krievijas ievestu soļķi (nevis Lukoila DUSā pirktu).

eu,gudriniek, izstāsti tad kā 700l bāka un filtrs var smirdēt pēc benzīna. un zini kas ir interesantakais- ka smird jau ta tikai ziemā un tikai tām a/m, kas brauc uz rus. Kkā jocīgi ne?!

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

kaa jutas diizeli sodien?

laikam jasaka , ka sodien un turpmakaas dienas-

diesel lovers can take a cup of tea?!

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: kaa jutas diizeli sodien?

laikam jasaka , ka sodien un turpmakaas dienas-

diesel lovers can take a cup of tea?!

Ja kādam interese varu piedāvāt autonomo pečku, savam uzliku un nekādu problēmu, lec momentā un mašīna ātri piesilst ~200Ls gaariks@inbox.lv

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: kaa jutas diizeli sodien?

laikam jasaka , ka sodien un turpmakaas dienas-

diesel lovers can take a cup of tea?!

Pats vari tēju dzert.

Iet ar pirmo griezienu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

piešauj benzinu klat un nekadu problemu

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

Ja kādam interese varu piedāvāt autonomo pečku, savam uzliku un nekādu problēmu, lec momentā un mašīna ātri piesilst ~200Ls gaariks@inbox.lv

tipa JOTUN?

lbaak izgazt benzu bez dvizoka un uzkurinaat, leks kaa traks

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

kANTOROS,KAS TIRGO fuchs EĻĻAS ir piedeva VINTERFIT-lieto 1l uz 1000l dīzeļa.........jāiejauc pienesasalušas degvielas.iesaku pamēģināt.Mani smagie brauc rūkdami...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: kaa jutas diizeli sodien?

laikam jasaka , ka sodien un turpmakaas dienas-

diesel lovers can take a cup of tea?!

mani neiz $ stie , NESTEe pildiitie , traxtoori 'lec' ljoxka .

k72 Reģ.: 17.07.2005
0 0 Atbildēt

ja ar auto viss kartiba tad nav vajadziga neviena piedeva. pats tiku lietojis Audi B4(300tkm);vw passat 97g(200tkm) un nekad nekas nesala un leca ari bez problemam, pildijos dazos DUS, ari no krievijas vesto. Vel no pieredzes-ilgstosi lietojot no RUS vesto(gan tikai vasara) bija jutams ka motors strada "cietāk". No BLRgan neriskeju lietot-sliktas atsauksmes.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Netālu no darba džeki dīzeļpasātu jau kādu pusstundu mēgina atdzīvināt no kautkāda mazgabarītu japāņa.

no chance!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

kaa jutas diizeli sodien?

laikam jasaka , ka sodien un turpmakaas dienas-

diesel lovers can take a cup of tea?!

===============

Nav probleemu, MB 300D nostaaveejis nedeelju, taisni shodien naacaas braukt, nelaime piezagaas nemanot Ejot peec auto staavvietaa noveeroju incantu paraadiibu (pie buudas raadiija -23): ar iedarbinaashanu mociijaas galvenokaart jaunaako un glaunaako auto iipashnieki. Man blakus staav BMW745i, to taa arii neizdevaas iedarbinaat...pat no mana akja papildus pielikta arii. Taa ka laikam jau jaunaa tehnika ir paaraak izsmalcinaata Otraa pusee staavosho Renault dieselkabluku shoffers iedarbinaaja bez probzz, vien 2x esot sveces palaidis. MB aizgajaa no 3 startera apgriezieniem, kameer tiiriiju sniedzinju, arii salonaa bij patiikami silts. Taa ka MB diesels rullee ar visiem 350 000 km uz kraagas, motorella Texaco Havoline Extra 10W-40, DD no Uno-X bez kaadaam tur piedevaam, pashu degviela, taa teikt

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

uzliku jaunu akiiti un griezzz lopaaa un lec arii vecais labais a6 2,5tdi.

piedavas ir statoilaa pirktaa pa 1,8Ls uz baaku, kur salarka 50:50= dadjas koljas vestaa un statoil d fortis= kokteilis

pieredze rada, ka degv ir noziime, bet ne tik liela kaa dzineja stavoklim un akiitim.

taaa kaa ar =diesel lovers expierence= sodien ir taa- iedarbinaam tdi, laujam druscin uzsilt- lai salonaa patikams silts gaiss un plus vel automatkarbaa elllina uzsilt, tikmeer iedzeram majaa siltu teju un tad braucam

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Man atkal darbojošs auto stāv tikai tik ilgi, kamēr aiztaisu garāžas vārtus. Pēc tam braucu, tikai no sākuma cenšos nedot vairāk kā 2 t rpm, līdz laikam kad eļļas t sāk celties.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Arii ar Saab 95 3.0l TiD nav nekādu problēmu- lec ar pirmo griezienu.

Autiņš no konveijera noripojis 18.10.2002. un joprojām braucu ar rūpnīcā likto akumulatoru un nekādu problēmu

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

bummerr rakstīja: kaa jutas diizeli sodien?

laikam jasaka , ka sodien un turpmakaas dienas-

diesel lovers can take a cup of tea?!

Ja kādam interese varu piedāvāt autonomo pečku, savam uzliku un nekādu problēmu, lec momentā un mašīna ātri piesilst ~200Ls gaariks@inbox.lv

To: Curmis

Nosūtīts e-pasts.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti