Dīzelis un piedevas

kaspx Reģ.: 08.04.2005

Sveiki dīzeļu lietotāji. Jautājums ir vienkāršs - piedevas dīzeļdegvielai - lejat vai nē? Un ja lejat - kādi uzlabojumi subjektīvi novēroti (tur jauda lielāka vai kas). Kura piedeva būtu ieteicama pret DD kristalizesanos zemās temperatūrās (ja man bākā būtu palikusi vasaras degiela)

 
1 2 3 4 5 6 7
opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Šorīt no rīta uz darbu braucot vienā posmā pat -33 satiku, arī pie palaišanas kādi -28 bija - nekādu problēmu. Bākā ir tīrs statika dīzelis, vismaz gadus divus citā tankā nav būts un ķīmija arī nav vajadzīga.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kolenvals rakstīja:

Infineum R 255

parafīna kristalizācijas punktu pazeminoša piedeva dīzeļdegvielai

Tieši tā! vamotors.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kleen-flo ražo piedevu kas kausē vaļā jau aizsalušu dīzeli:

www.kleenflo.com/...

ir iegādājama LV arī...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kleen-flo ražo piedevu kas kausē vaļā jau aizsalušu dīzeli:

www.kleenflo.com/...

ir iegādājama LV arī...

Interesanti,kā tas produkts atkausēs to degvielu,kas sastingusi visos vados ,filtrā utt.Protams,ja pievieno pirms saliem, tad skaidrs, bet pēc tam kā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kleen-flo ražo piedevu kas kausē vaļā jau aizsalušu dīzeli:

www.kleenflo.com/...

ir iegādājama LV arī...

topex arī

www.topex.pl/...

un arī iegādājama LV

www.amurs.lv/...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Instrukciju tādam brīnumam esi lasījis ? Tur 1/2 jālej pa tiešo filtrā + nedaudz bākā. Atrauj vaļā normāli.

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: kleen-flo ražo piedevu kas kausē vaļā jau aizsalušu dīzeli:

www.kleenflo.com/...

ir iegādājama LV arī...

Interesanti,kā tas produkts atkausēs to degvielu,kas sastingusi visos vados ,filtrā utt.Protams,ja pievieno pirms saliem, tad skaidrs, bet pēc tam kā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neko klāt dīzelim neleju un dzinējs pielec brīnišķīgi (no pirmās reizes) da jebkādā salā Būtiski ir tikai labs akumulators un kvēlsveces. Nu jā, tāda lieta kā jauns un tīrs degvielas filtrs arī.

Tagad jau visos normālos tankos pildām tikai ziemas dīzeli.

* SEAT IBIZA 1,9tdi 2003.gada.

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

vispaar piedevas nevajag, jo, ja nem normala tanka, viss jau ir pievienots... bet man onkulis atved, tad jaauzmanaas... saku no pieredzes...

ak, jaa, pagalma stav man vairaki paraugi dizeldegvielai, kas visa ir defineeta ka ziemas -30 un pat -32 C ( neste), visi salieti mangalu pudeles katra pa puslitram... sorit bija loti interesanti paverot, kuraam reklamam var ticet un kuraam nee... piebildishu tikai, ka statiks dfortis plus, kas manam auto patreiz baakaa, ari jau druskin bija kristalizejies, bet vel normals skidrums, turpreti no viena leta krievu tanka bija jau zeleja un pasha pudeles leja bija izspiests parafins... ja tads suuc ir baka, tad filtrs un srauslas aiziet ciet uzreiz kaa tikko startee...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

captain rakstīja: vispaar piedevas nevajag, jo, ja nem normala tanka, viss jau ir pievienots... bet man onkulis atved, tad jaauzmanaas... saku no pieredzes...

ak, jaa, pagalma stav man vairaki paraugi dizeldegvielai, kas visa ir defineeta ka ziemas -30 un pat -32 C ( neste), visi salieti mangalu pudeles katra pa puslitram... sorit bija loti interesanti paverot, kuraam reklamam var ticet un kuraam nee... piebildishu tikai, ka statiks dfortis plus, kas manam auto patreiz baakaa, ari jau druskin bija kristalizejies, bet vel normals skidrums, turpreti no viena leta krievu tanka bija jau zeleja un pasha pudeles leja bija izspiests parafins... ja tads suuc ir baka, tad filtrs un srauslas aiziet ciet uzreiz kaa tikko startee...

Uztaisi kādu bildi ar uzrakstu kas ir kas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nedaudz vēstures

agrāk pildījos nestē.... tas kopš laikiem, kad man bija atmosfēriskais 85g 1.6 opeldīzelis... tieši ar nestes degvielu jamais gāja vislabāk (visātrāk uttt)

aizpagājušajā ziemā braucu uz projām uz 2 nedēļām... no viļņas....

izbraucot bija vēl "silts", bet visos NESTE tankos bija sadrukāts -32 -32 -32

praktiski pavisam tukšā bākā... no rīta iedegās lampa un es nobraucu ~80km pielēju pilnu bāku nestes brīnumdegvielas. atstāju mašīnu pie viļņas lidostas

kakraz pa to laiku uznāca ritīgie aukstumi, kad atlidoju bija pāri par -20...

renaulc ķipa pieleca normāli, bet sākot braukt slodzē slāpa nost.... es plānajā jaciņā pie -20 vazājos pa veikalie un bencīntankiem... statoilā iepirku kautkādu trisburtu brīnumlīdzekli, iegāzu bākā.... kautkādas pāris stundas pačunčināju praktiski tukšgaitā un ķipa "atnāca vaļā"

kopš tā laika pārgāju uz statoilu... šorīt bija -31 (termometrs stāsta, ka naktī bija 32.7)

renaulc pieleca normāli un normāli arī varēja pabraukt

tas tā - vienkārši pieredze

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Virši-A, no problem pie - 31 grādiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nedaudz vēstures

blā blā blā

Tas nenozīmē, ka NESTE degviela ir slikta, tu nezini,kāds bija tas tavs reno filtrs un kas bija bākā un cik tu pēc uzpildes nobrauci un kas bija visā sistēmā palicis.

Speciālisti....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Šorīt uzņēmuma lielais buss ģība nost. Pieleca, strādāja, bet slodzi negrib turēt. Bākā bija Statoil domātais līdz -32. Šoferis kamēr kust aizbrauca pieliet pilnu bāku ar svaigu Statoilu, lai pa ceļam (70 km pa štrāsi tomēr jābrauc) nenoģībst.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ah jā - no rīta bija -31 līdz - 32.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Vajag braukt ar vecu MB... tas arī uz parafīnu, margarīnu un dušas želeju iet.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Vajag braukt ar vecu MB... tas arī uz parafīnu, margarīnu un dušas želeju iet.

Ar jebkuru kam ir rindas augstspiediena sūknis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mans dīzelis vakar no rīta nepieleca, pēcpusdienā, nedaudz žagojoties, pats pieleca.

Šorīt arī žagojās, bet pieleca. Ko vēl varētu skatīties? Aķis grieza normāli, kvēlsveces OK, degvielas filtrs 3 dienas vecs, degviela no Statoil.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Mans dīzelis vakar no rīta nepieleca, pēcpusdienā, nedaudz žagojoties, pats pieleca.

Šorīt arī žagojās, bet pieleca. Ko vēl varētu skatīties? Aķis grieza normāli, kvēlsveces OK, degvielas filtrs 3 dienas vecs, degviela no Statoil.

Kā ar kompresiju?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: degvielas filtrs 3 dienas vecs

Man tādam pat dīzelim filtrs ir 3 gadus vecs, pielekšanu neietekmē. Iepriekš, kad mainīju (arī ~3 gadu vecu), nopētīju - vismaz vizuāli baigi netīrs nelikās. Leju tikai Nestes degvielu, domāju, ka, lejot kvalitatīvu dīzeli, tas filtrs arī 10 gadus nokalpotu bez problēmām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Mans dīzelis vakar no rīta nepieleca, pēcpusdienā, nedaudz žagojoties, pats pieleca.

Šorīt arī žagojās, bet pieleca. Ko vēl varētu skatīties? Aķis grieza normāli, kvēlsveces OK, degvielas filtrs 3 dienas vecs, degviela no Statoil.

Varētu būt samazinājusies startera jauda, izdilušas bukses ,piemēram. Kāda eļļa dzinējā? Pietrūkst jaudas elektropiedziņai,lai iegrieztu to sasalušo kluci.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

GB12 rakstīja: degvielas filtrs 3 dienas vecs

Man tādam pat dīzelim filtrs ir 3 gadus vecs, pielekšanu neietekmē. Iepriekš, kad mainīju (arī ~3 gadu vecu), nopētīju - vismaz vizuāli baigi netīrs nelikās. Leju tikai Nestes degvielu, domāju, ka, lejot kvalitatīvu dīzeli, tas filtrs arī 10 gadus nokalpotu bez problēmām.

Filtrus maina tāpēc,lai nečakarētu sūkni, nevis tad, kad tas vairs neko nelaiž cauri.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Mans dīzelis vakar no rīta nepieleca, pēcpusdienā, nedaudz žagojoties, pats pieleca.

Šorīt arī žagojās, bet pieleca. Ko vēl varētu skatīties? Aķis grieza normāli, kvēlsveces OK, degvielas filtrs 3 dienas vecs, degviela no Statoil.

Varētu būt samazinājusies startera jauda, izdilušas bukses ,piemēram. Kāda eļļa dzinējā? Pietrūkst jaudas elektropiedziņai,lai iegrieztu to sasalušo kluci.

Ja tā, tad risinājums - startera maiņa?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Mans dīzelis vakar no rīta nepieleca, pēcpusdienā, nedaudz žagojoties, pats pieleca.

Šorīt arī žagojās, bet pieleca. Ko vēl varētu skatīties? Aķis grieza normāli, kvēlsveces OK, degvielas filtrs 3 dienas vecs, degviela no Statoil.

palādē papildus aķi, ja dikti vajag maini eļļu pret šķidrāku - tb augstākiem viskozitātes rādītājiem... ja vecāks dzinējs, tad pēc nedēļas divām paliks siltāks, mainīsi vēlreiz

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Ja tā, tad risinājums - startera maiņa?

Nomainīt visas bukses, sukas ar turētāju un apsteidzes muftu + veikt pilnu profilaksi maksā ap 50 Ls. Pat lietots šrotā var būt dārgāk!!

Ja dīzelis vispār pie -30 ir spējīgs pielekt no sava akumulatora, tad to var uzskatīt par laimi un nekas tur nav jādara.

Ir redzēti jauni auto kam jau pie mīnus padsmit sākas nopietnas problēmas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Normāliem dīzeļiem lieliem aukstumiem ir dzinēja sildīšana no 220 vai no autonomkas. Ir redzēti pat degvielas tvertnes sildītāji.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti