Dīzelis un piedevas

kaspx Reģ.: 08.04.2005

Sveiki dīzeļu lietotāji. Jautājums ir vienkāršs - piedevas dīzeļdegvielai - lejat vai nē? Un ja lejat - kādi uzlabojumi subjektīvi novēroti (tur jauda lielāka vai kas). Kura piedeva būtu ieteicama pret DD kristalizesanos zemās temperatūrās (ja man bākā būtu palikusi vasaras degiela)

 
1.. 2 3 4 5 6 7
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kolēģis savu 1.9 TD pēc vieglo mīnusu iestāšanās ar starta gāzi darbināja. Tad iestājās lielie sali un vēlme no rīta nefisties pusstundu - stundu lai to larlaku dabūtu pie dzīvības ņēma virsroku par kapeiku žmiegšanu un šis nopirka aķi un vadus. Pēc tam sāka griezt, bet vienalga neleca Viens cits izteica variantu ka no sūkņa atplūst degviela, jo troses asītei ir normāla brīvkustība, bet šis beigās izfunktierēja ka kvēlsveces vainīgas jo šis pieredzēja kā citu TD startēja ar gāzi - ar kārtīgu šāvienu, a viņam nekā Nomainīja kvēlsveces un arī tagad pie -20 startē bez problēmām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es tā arī nesapratu,kāpēc pirms ziemas labāk nemainīt gaisa filtru.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

a vot pamēģināju sučku forumu ierteikumus

paldies šaraškinam

un

ieslēdzot aizdedzi uz sekundēm 10 un negrābstoties pie gāzes pedāļa - gan vakar, gan šorīt pieleca pie -25 arī bez kompja pārlādēšanas.

laikam pats lohs biju

(tik jocīgi, ka iepriekšējā 3 ziemas problēmu nebija ar visu lohošanos)

kerzaks Reģ.: 24.12.2012
0 0 Atbildēt

škiet, ka esmu lasīji par degvielu piedevām.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kerzaks rakstīja: škiet, ka esmu lasīji par degvielu piedevām.

[cenzets], tev mietu [cenzets] prasaas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

mietu bāzējs uzradās

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti