Pneimatiskie ieroči

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Noleemu iegaadaties pneeimatisko sauteni (parasto nevaru jo no tvaika 2 nevar dabut izzinju ka esmu vesels)

Varbuut variet padalites informaacija, agraak neemsu saskaries, domaju sim pasakumam izteret ap 60ls, gribu nedaudz iesaut roku, kaadu ietieksiet.

Veikalaa piedaavaja Hassan kopaa ar optisko temekli un kastiiti ar lodeem pa 60 ls, tjipa kautkaadu turku, bet teica, ka esot labaaki nekaa parastie krievu Iž.

 
1 2 3 4 5 6
White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: www.guns.ru ir pamatīgs forums par visādiem stroķiem

ibio, bet kur var dabūt tās stiprās atsperes te Latvijā?

nu a nafig toch vajag? Stipri shaut var shautuvee, nevis pa daarzu. Gadaas, ka lodiites arii atlec

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: ss.ss.lv/...

piedsimts lodes, shauj lopaa!!!

tie ir nopietni parametri ķīniešu sūds, viņš veikalā 15 LS maksā a, nu ja, tur nedod līdzi piedsmits ķīniešu lodes

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:arī par tēmu

www.visulatvijai.lv/...

tikai avatari tādi šīzīgi tur

reāli ierēcu advancēti krekli

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:arī par tēmu

www.visulatvijai.lv/...

tikai avatari tādi šīzīgi tur

tur ne tikai avatari ir shiziigi, bet arii pashi zeki

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

A gaazenes uz sunjiem darbojas Kaadam ir kaada infa par sho? www.gards.lv/... Infa \"jaa uz mani ar taadu shaava\"- neder

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Ar gaazes pistoli vajagot shaut no ljoti tuva attaaluma (teiksim, 1m), tad iedarboshoties arii fiziski . Tiesa, neesmu meegjinaajis.

Bet no attaaluma... lopiem pilniigi pajaat - kakja chura smird vairaak. Tik pasham buus "smirdiigas" rokas, ko nevarees nomazgaat un pie deguna pielikt, jo kodiis aciis.

Tas taa... no pieredzes

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

"it kā jādarbojas". pret krančiem vēlamas patronas ar piparu un asaru gāzes sajaukumu.

Bet es izvēlētos revolveri - nav jāčakarējas ar pārlādēšanu. izvelc un bliez

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:Ar gaazes pistoli vajagot shaut no ljoti tuva attaaluma (teiksim, 1m), tad iedarboshoties arii fiziski . Tiesa, neesmu meegjinaajis.

Bet no attaaluma... lopiem pilniigi pajaat - kakja chura smird vairaak. Tik pasham buus "smirdiigas" rokas, ko nevarees nomazgaat un pie deguna pielikt, jo kodiis aciis.

Tas taa... no pieredzes

Cik atceros, tad tieshi vajadzeeja buut distancei kautkaadi 2 metri, savaadaak pulveri aciis var iepsljaut.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:"it kā jādarbojas". pret krančiem vēlamas patronas ar piparu un asaru gāzes sajaukumu.

Bet es izvēlētos revolveri - nav jāčakarējas ar pārlādēšanu. izvelc un bliez

Uz dzīvniekiem neiedarbojas. Točna.

Ja auto pistoli valka ar patronu stobrā, nekas nav jāpārlādē. Gāzes revolveri pirkt neiesaku - viņam puse tās gāzes iziet ārā pa spraugu starp barabanu un stobru. NB! nedārgiem gāzes ieročiem resurss ir 10-20 šavieni, tie nav domati beztolkā šaudīties prieka pēc.

Iekš .ru ir atļauti gāzes ieroči, kas lieto munīciju ar gumijas lodēm (stobrā nav sadalošais stienis).

Neoficiāli var iegādāt patronas gāzenei ar skrotim, bet... par to ir pants iekš KL

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Bet ja nopietni - gāzes pistole ir tada smuka pukalka vien, ar to tik krāniņu staipīt - ne tas ir sakarīgs līdzeklis pašaizsardzībai, ne fanam, ne sportam.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:Bet ja nopietni - gāzes pistole ir tada smuka pukalka vien, ar to tik krāniņu staipīt - ne tas ir sakarīgs līdzeklis pašaizsardzībai, ne fanam, ne sportam.

A kaapeec suudiigs pashaizsardziibas liidzeklis? Beisbolene pret 3 purniem labaaka?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:"it kā jādarbojas". pret krančiem vēlamas patronas ar piparu un asaru gāzes sajaukumu.

Bet es izvēlētos revolveri - nav jāčakarējas ar pārlādēšanu. izvelc un bliez

toch cilveeks par pusautomaatisko pistoli neko nav dzirdeejis

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

A kaapeec suudiigs pashaizsardziibas liidzeklis? Beisbolene pret 3 purniem labaaka?

pret 3 purniem KARMA ir labaaka. Pats vainiigs (vai karma vainiiga), ka tur gadiijies.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Par beisboleni var dabūt gadus, par neveiklu gāzenes lietošanu var dabūt ar beisboleni 3x stiprāk. Tā gāze nav neko efektīva, ja netrāp purnā utt. Ja ar tās pukalkas izvilkšanu no kabatas netiek panākts efekts un jāsāk šaut... labāk laikam begt

Ček zis aut:

www.interpolitex-mvdv.ru/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ok, ņemšu vērā

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Arsmens rakstīja:

A kaapeec suudiigs pashaizsardziibas liidzeklis? Beisbolene pret 3 purniem labaaka?

pret 3 purniem KARMA ir labaaka. Pats vainiigs (vai karma vainiiga), ka tur gadiijies.

Un taa tu sevi nosodi deelj karmas un uzsauc: "sitiet mani, esmu pelniijis, man hrenova karma!"

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstījaar beisboleni var dabūt gadus, par neveiklu gāzenes lietošanu var dabūt ar beisboleni 3x stiprāk. Tā gāze nav neko efektīva, ja netrāp purnā utt. Ja ar tās pukalkas izvilkšanu no kabatas netiek panākts efekts un jāsāk šaut... labāk laikam begt

ir dzirdeetc, ka, piemeeram, plaatiishanaas ar gaazes baloninju pasham ekzibicionistam peec tam ljooti nelaagi atmaksaajas, dabuujot visu saturu sejaa. Ar gaazes pistoli droshi vien var iehavot liidziigu efektu.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Un taa tu sevi nosodi deelj karmas un uzsauc: "sitiet mani, esmu pelniijis, man hrenova karma!"

Nu IR taadi cilveeki, kam ljoti veicas gadiities neiistajaa vietaa un neiistajaa laikaa.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Un taa tu sevi nosodi deelj karmas un uzsauc: \"sitiet mani, esmu pelniijis, man hrenova karma!\"

Nu IR taadi cilveeki, kam ljoti veicas gadiities neiistajaa vietaa un neiistajaa laikaa.

A ko ta, jaasamierinaas ar to? Jaaciinaas ibio, ja suudos esi!

www.gards.lv/...

Shitai pneimatiskai specifikaacijaa rakstiits, ka sver 850 kg speekaviiru shaujamais

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

cap rakstījaar beisboleni var dabūt gadus, par neveiklu gāzenes lietošanu var dabūt ar beisboleni 3x stiprāk. Tā gāze nav neko efektīva, ja netrāp purnā utt. Ja ar tās pukalkas izvilkšanu no kabatas netiek panākts efekts un jāsāk šaut... labāk laikam begt

ir dzirdeetc, ka, piemeeram, plaatiishanaas ar gaazes baloninju pasham ekzibicionistam peec tam ljooti nelaagi atmaksaajas, dabuujot visu saturu sejaa. Ar gaazes pistoli droshi vien var iehavot liidziigu efektu.

Ir ir efekc. Vienīgi, stipri līdzigs, ka ja iedod viņam viekārši bietē. Pret trīs purniem var nepalīdzēt fakts, ka viņi tevi sitot raudās.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Par gaisenēm - domāju ka šitā ir riktīgā.

www.gards.lv/...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Filmaa, kur paaris bija palicis juuraa pie haiziviim (deep blue vai kaut kaa taa saucaas), bija laps joks:

ja gadiijumaa esat juuraa, ap jums peld haizivis un juus negribat haizivis redzeet, aizveriet acis!

Taapat arii jaadara ar 3 purniem

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:arī par tēmu

www.visulatvijai.lv/...

tikai avatari tādi šīzīgi tur

Arī teksti labie!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstījaar gaisenēm - domāju ka šitā ir riktīgā.

www.gards.lv/...

Ņifiga. Jāņem nākamais - ar M indeksu. Pāris Ls laikam dārgāks, bet parametri labāki.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

nu nav ponta...

apniik tak taa bundzhu shaushana vai meerkjii shaushana - tas tikai saakumaa liekas: "NU TIK BUUS, SHAUSHU KATRU DIENU."

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti