Pneimatiskie ieroči

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Noleemu iegaadaties pneeimatisko sauteni (parasto nevaru jo no tvaika 2 nevar dabut izzinju ka esmu vesels)

Varbuut variet padalites informaacija, agraak neemsu saskaries, domaju sim pasakumam izteret ap 60ls, gribu nedaudz iesaut roku, kaadu ietieksiet.

Veikalaa piedaavaja Hassan kopaa ar optisko temekli un kastiiti ar lodeem pa 60 ls, tjipa kautkaadu turku, bet teica, ka esot labaaki nekaa parastie krievu Iž.

 
GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Interesanta tēma pacēlās. Pašam savulaik, padsmit gadu vecumā, nu, gadus 10-13 atpakaļ bija Crossman gaisene, uzpumpējama. Nu, no 7 m šampja pudele juka ārā tikai tā. Precizitāte arī bija iespaidīga: no 20 m attāluma pa 2x2 cm akmenīšiem varēja trāpīt no atbalsta aci nepamirkšķinot. tiea gan ātri viņu noņēma no tirdzniecības, kaut kur bija pasākuši cilvēciņi ar šiem uz ielas laupīt. Bet nu - protams, pie aktīvas viņa lietošanas un bērnu priekiem ātri vien tas stroķis "novājēja".

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja: Interesanta tēma pacēlās. Pašam savulaik, padsmit gadu vecumā, nu, gadus 10-13 atpakaļ bija Crossman gaisene, uzpumpējama. Nu, no 7 m šampja pudele juka ārā tikai tā. Precizitāte arī bija iespaidīga: no 20 m attāluma pa 2x2 cm akmenīšiem varēja trāpīt no atbalsta aci nepamirkšķinot. tiea gan ātri viņu noņēma no tirdzniecības, kaut kur bija pasākuši cilvēciņi ar šiem uz ielas laupīt. Bet nu - protams, pie aktīvas viņa lietošanas un bērnu priekiem ātri vien tas stroķis "novājēja".

Bij man ari tada.Pusotra cm biezam delim gaja cauri ja kartigi sapumpeja

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šobrīd varētu būt aktuāls šitas verķis - www.mp661k.com/...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti