Amerikāņu auto serviss

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Lūdzu info kur bez Biķernieku ielas servisa vēl var iebraukt samainīt atsaites un citus ritošās daļas sīkumus.

Auto 94g. Merkury Sable.

Paldies par info. Spams arī der - jautrībai jābūt!

 
1 2
osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Atlas Motors

pie deglava tilta

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nezinu, kā ar atsaitēm, bet bukses unsailentblokus uz pasūtījumu var izvirpot te

"Itāļu auto centrs" SIA "Vidzeme - 1"

K. Barona 130, Rīga, LV-1012

7294988

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Oscar rakstīja: Lūdzu info kur bez Biķernieku ielas servisa vēl var iebraukt samainīt atsaites un citus ritošās daļas sīkumus.

Auto 94g. Merkury Sable.

Paldies par info. Spams arī der - jautrībai jābūt!

it kā jau jebkurā servisā....

tiessi taa..

es jau uz amerikas auto vairs nebrauksu ,jo ir zinai iemesli!

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

www.atlasmotors.lv/...

Iepriekš gan jāpierakstās uz servisu pa tel. 7310384. Ja vajadzīgās detaļas jau ir, tad būtībā tās var nomainīt jebkurā, sev uzticamā, servī. Vienīgi specializētā servī ir lielākas iespējas, ka to izdarīs kvalitatīvāk, nekā kaktu variantā.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja: www.atlasmotors.lv/...

Iepriekš gan jāpierakstās uz servisu pa tel. 7310384. Ja vajadzīgās detaļas jau ir, tad būtībā tās var nomainīt jebkurā, sev uzticamā, servī. Vienīgi specializētā servī ir lielākas iespējas, ka to izdarīs kvalitatīvāk, nekā kaktu variantā.

Paldies par info. Detaļu man vēl nav jo es nemācētu veikalā izskaidrot kas tās ir varu tikai ar pirkstu parādīt...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

ja pateiksi smalkāk (marka, modelis, gac, motors, virsbūves tips) ielikšu vakarā bildītes, uzzināsi ko tev vajag....

Es jau cerēju ka ieliksi kādu info.

Mercury Sable 94 g. 3.8l benzīns universālis

Servi gan jau sarunāju, bet info noderēs.

Paldies.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

ieteiktu daljas pirkt autoplusa(atrodas uz satekles/kurbada),uz vietas daudz kas un cenas ari ok...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: ieteiktu daljas pirkt autoplusa(atrodas uz satekles/kurbada),uz vietas daudz kas un cenas ari ok...

Pamēģināšu man ir Auto plusa atlaižu karte, bet vai viņiem ir amīšu auto rez. daļas?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

KM rakstīja: ieteiktu daljas pirkt autoplusa(atrodas uz satekles/kurbada),uz vietas daudz kas un cenas ari ok...

Pamēģināšu man ir Auto plusa atlaižu karte, bet vai viņiem ir amīšu auto rez. daļas?

ta ir viņu specializacija

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es braucu uz Atlasu. Jāpierakstās gan tur ir iepriekš. Cenas normālas, kvalitāte +/- ok.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Tīri normāla pieredze ar Ameiru atlantijas ielā..

Ar Atlasu gan dāžāda. Teorētiski vēl Chrysler centrs bet nu tur varbūt ne šoreiz (proti jēga tad ja elektronikas ķeskas).

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

Oscar rakstīja:

KM rakstīja: ieteiktu daljas pirkt autoplusa(atrodas uz satekles/kurbada),uz vietas daudz kas un cenas ari ok...

Pamēģināšu man ir Auto plusa atlaižu karte, bet vai viņiem ir amīšu auto rez. daļas?

ta ir viņu specializacija

Un pie tam atlaides ari var dabut!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nu nezinu vai uz atlasu ir jeega braukt ,jo labais eletrikjis pargaja uz amerikas auto,savukart hadeni jau var sataisit jebkura servisa...

man gan tads nepatikams atgadijums notika atlasa..soreiz atstaju tur autinju,bet daljas pasutiju pie imanta tallinas iela(2x letak ka atlasa sanaca) , vairak uz atlasu nebrauksu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: nu nezinu vai uz atlasu ir jeega braukt ,jo labais eletrikjis pargaja uz amerikas auto,savukart hadeni jau var sataisit jebkura servisa...

man gan tads nepatikams atgadijums notika atlasa..soreiz atstaju tur autinju,bet daljas pasutiju pie imanta tallinas iela(2x letak ka atlasa sanaca) , vairak uz atlasu nebrauksu

es a

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

KM rakstīja: nu nezinu vai uz atlasu ir jeega braukt ,jo labais eletrikjis pargaja uz amerikas auto,savukart hadeni jau var sataisit jebkura servisa...

man gan tads nepatikams atgadijums notika atlasa..soreiz atstaju tur autinju,bet daljas pasutiju pie imanta tallinas iela(2x letak ka atlasa sanaca) , vairak uz atlasu nebrauksu

es a

??

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

TDI rakstīja:

KM rakstīja: nu nezinu vai uz atlasu ir jeega braukt ,jo labais eletrikjis pargaja uz amerikas auto,savukart hadeni jau var sataisit jebkura servisa...

man gan tads nepatikams atgadijums notika atlasa..soreiz atstaju tur autinju,bet daljas pasutiju pie imanta tallinas iela(2x letak ka atlasa sanaca) , vairak uz atlasu nebrauksu

es a

??

nebraukshu , vot .

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

KM rakstīja:

TDI rakstīja:

KM rakstīja: nu nezinu vai uz atlasu ir jeega braukt ,jo labais eletrikjis pargaja uz amerikas auto,savukart hadeni jau var sataisit jebkura servisa...

man gan tads nepatikams atgadijums notika atlasa..soreiz atstaju tur autinju,bet daljas pasutiju pie imanta tallinas iela(2x letak ka atlasa sanaca) , vairak uz atlasu nebrauksu

es a

??

nebraukshu , vot .

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

daunji juus visi esat!!! muahahaha

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

KM rakstīja: daunji juus visi esat!!! muahahaha

tevi kas tā uzjautrināja?

es to nerakstiju... esmu ielogojies daudzos PC....kads bus pajokojis.. sorry,tas nebiju es

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: daunji juus visi esat!!! muahahaha

bralis bija pie PC un ietirsa seit ...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Oscar rakstīja: ...

uzraksti bildes Nr un detaļas Nr tajā bildē... es tev iedot varēšu kodu un detaļas nosaukumu.... ja ko no bremžu sistēmas tad jāzina vai ir ABS....

foto.inbox.lv/...

Bildes apskatīju, bet tā īsti pateikt nemāku... nu nerubiju... tie štrunti ir kautkādas vertikālas atsaites mēdz būt plastmasas un metāla. Līdzīgs 2 bildē 13.

Kur Tu visu to izroc?

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnomam ir rets talants visu atrast....žēl, ka viņš nav policists...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: Gnomam ir rets talants visu atrast....žēl, ka viņš nav policists...

a Tu labi zini ka nau ...????

13trakie Reģ.: 28.02.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms! Help!!! PLZ!!!

Var Skype vai mailu!!!

Alv.

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Es tieši atsaiti taisĪju "Amerikas auto"; viss lieliski!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti