3 no 8 uzraujas uz dīzeli .

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Skatījos šovu ""Skrējiens pēc miljona"" kur amerikāņi sacenšas ceļôjumā apkārt pasaulei un 3 no 8 komandām pamanījās ieliet dīzeļvāģim benžu un viena no tām dēļ kavēšanās izkrita no šova. Laikam jau laiciņš paies, kamēr amerikāņi sapratīs, ka ar dīzeli arī brauc vieglās mašīnas.

 
1 2
Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Skatījos šovu ""Skrējiens pēc miljona"" kur amerikāņi sacenšas ceļôjumā apkārt pasaulei un 3 no 8 komandām pamanījās ieliet dīzeļvāģim benžu un viena no tām dēļ kavēšanās izkrita no šova. Laikam jau laiciņš paies, kamēr amerikāņi sapratīs, ka ar dīzeli arī brauc vieglās mašīnas.

laikam jau laiciņš paies kamēr Latvieši sapratīs, ka amerikāņu šovi un latīņamerikāņu filmas nav radītas viņiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

normāls šovs, daudz info par valstīm un to, ko tur vērts redzēt

bet nu kā pašiem līdzjutējiem Amerikā nez fīlings šitā izgāzties, tagad daudzi miljoni zinās, ka Eiropā brauc ar dīzeli

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

GumBall 3000 pagājušajā gadā arī vieni ielēja benzīnu dīzeļa vietā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

shogad atkal vieni uzraavaas, pashi gan pamaniija, nepabrauca

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

So what!

Es arī esmu dīzeļa vietā iegāzis beņu. Nu un?!

Vienkārši biju aizdomājies un lidoju mākoņos.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

bet peec miljona neskreeji

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēc miljona neskrēju, bet varu iedomāties, ka kaut kāds stress cilvēkiem bija, kas var provocēt uz neadekvātu rīcību.

Pie tam svešā valstī ej nu saproti, kurā tankā kāda degviela. Es svešā valstī arī noraustos pie tanka - a ja nu nav īstā beņa, bet kaut kāda ūber labā vai sliktā, ja man vajag "normālo"

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Parasti jau saļaras pistole ir melnaa kraasa...

bet nu pats arii 3x apskatos, ka viss ir ok

Lai gan man vienalga, ja piesaus mazliet benjas autins tik ašāk ripos

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Parasti jau saļaras pistole ir melnaa kraasa...

Un pistoles gals resnāks! Benzīnniekam dīzeli pagrūti ieliet (nelien ventīlī pistole), bet dīzelim beņu gan...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja:

Zoo rakstīja: Parasti jau saļaras pistole ir melnaa kraasa...

Un pistoles gals resnāks! Benzīnniekam dīzeli pagrūti ieliet (nelien ventīlī pistole), bet dīzelim beņu gan...

Nu tik nemuldi. Kādos laukos tu dzīvo????

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja:

Zoo rakstīja: Parasti jau saļaras pistole ir melnaa kraasa...

Un pistoles gals resnāks! Benzīnniekam dīzeli pagrūti ieliet (nelien ventīlī pistole), bet dīzelim beņu gan...

Aizej ar collstoku un izmeeri statoilaa tos diametrus...vinji ir vienaadi... vai nebuutiski atskjiras...

Diizel pistolei (nezinu gan vai visaam) ir taadi 2 izcilnji uz gala...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Džeks būs sajaucis ar resnajām LKW pistolēm vai arī lidmašīnu uzpildāmajām.

Lai gan, ja tā atceras, benzīnam bija tāds patievināts pipuks galā un bākā metāla celka priekšā ar tādu atsperīgu mazāku vāciņu. Vai tagad tā ir,nezinu. Bet tas netraucē dīzelī beņu saliet.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Bet jebkurā gadījumā- topikā aizsāktā tēma liecina par amerikāņu attīstību.

Ko var gribēt no nācijas, kuriem uz jautājumu, kas ir Bin Ladens, atbild ka kaut kāds Amerikas draugs, Parīzē esot 6 !! Eifeļtorņi, Francija atrodas Austrālijā ( rāda kartē) un tā tālāk.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu hvz...

kaut kaadiem modernajiem renaultiem vai saabiem bija sisteema, ka tur ir kkaada fiška (laikam ka deelj tiem gredzenveidiigajiem pipukiem) ka nevar saliet peec teorijas...

praksee gan jau ka var...

nu un ja arii paaris litri ir netiisaam iegaajusi...diizelim pie kaajas, bet benziiniekam man liekas ka arii...dalej paareejo bendzu un rullee...

ja pilnu baaku piegaaziisi ar neatbilstosu degvielu, tad labaakajaa gadiijumaa dabuusi liet aaraa...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nuhajs kur tu tādu aptauju izrāvi?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ko jus te par aizdomasanos spriedelejat? Amerikaniem NAV vieglo dizelu un nemotoru. Ja viniem nav kugjis ar vismaz 3.0 atmosferisko benzindzineju, tad nav skaidrs, ka tikt uz prieksu. Ne velti, piemeram, SAAB tiesi amerikas tirgum radija Griffin modifikaciju - ar vislielako (3.0) bet visrijigako un pec raditajiem sliktako no visa motoru klasta.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nuhajs kur tu tādu aptauju izrāvi?

jutubē bija

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nuhajs kur tu tādu aptauju izrāvi?

www.youtube.com/...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Šite tas pats ar subtitriem,labākai saprašanai.

cik malas trijstūrim? četras

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Šite tas pats ar subtitriem,labākai saprašanai.

cik malas trijstūrim? četras

www.youtube.com/...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

nuhajs rakstīja: Šite tas pats ar subtitriem,labākai saprašanai.

cik malas trijstūrim? četras

www.youtube.com/...

Sūds par malām un sūds cik Eifeļu torņu....

Nu cilvēki īpaši nesatraucās pa vispasaules crapu u.c. figņu.. reizēm izsaka kaut kādu viedokli par iekšējām problēmām.. reizēm kādu nobumbo lai dabūtu jaunu naftas vadu..

Nav tākā letiņi kā pliki pa nātrēm perās (un viens otru ņem priekšā) un nespēj izskaidrot kur gālā viņiem rigibori tik traki augsti paliek un smejās un raud paši par to ko ievēl un nākošajā reizē kāpj akal grābeklim virsū utt utt

Ir tāds teiciens "Es ir dumš .. man ir labi"

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ko jus te par aizdomasanos spriedelejat? Amerikaniem NAV vieglo dizelu un nemotoru. Ja viniem nav kugjis ar vismaz 3.0 atmosferisko benzindzineju, tad nav skaidrs, ka tikt uz prieksu. Ne velti, piemeram, SAAB tiesi amerikas tirgum radija Griffin modifikaciju - ar vislielako (3.0) bet visrijigako un pec raditajiem sliktako no visa motoru klasta.

Nesen tak bija raksts par to, ka VW USA par visnobraukušāko dīzeli atzinuši 86 Jetaa, cita lieta, ka taa jetta pieder pensim, droshi vien jeņķi, kamēr var atļauties, tādus nelieto

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja:

Zoo rakstīja: Parasti jau saļaras pistole ir melnaa kraasa...

Un pistoles gals resnāks! Benzīnniekam dīzeli pagrūti ieliet (nelien ventīlī pistole), bet dīzelim beņu gan...

Tu jau laikam ar savu vieglo pildies turpat kur fuures.)

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

nuhajs rakstīja:

nuhajs rakstīja: Šite tas pats ar subtitriem,labākai saprašanai.

cik malas trijstūrim? četras

www.youtube.com/...

Sūds par malām un sūds cik Eifeļu torņu....

Nu cilvēki īpaši nesatraucās pa vispasaules crapu u.c. figņu.. reizēm izsaka kaut kādu viedokli par iekšējām problēmām.. reizēm kādu nobumbo lai dabūtu jaunu naftas vadu..

Nav tākā letiņi kā pliki pa nātrēm perās (un viens otru ņem priekšā) un nespēj izskaidrot kur gālā viņiem rigibori tik traki augsti paliek un smejās un raud paši par to ko ievēl un nākošajā reizē kāpj akal grābeklim virsū utt utt

Ir tāds teiciens "Es ir dumš .. man ir labi"

nesaaksim diskuteet par USA politisko iekaartu vinjiem tur ir taads pats bardaks kaa pie mums, ja ne lielaaks...

Vini pasi saka, ka demokraatija buus uzvareejusi, ja par prezidentu tisk ieveeleeta melnaadaina sieviete ar lezbisku novirzi...

Un uz to iet....

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Onkam Transporters motors nomainīts no benzīnnieka uz dīzeli. Atsevišķos tankos ir grūtības ar uzpildīšanos.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti