ReifenDirekt.de - veikals

Joekid Reģ.: 24.08.2001
 
1 2 3 4 5 6 7
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

tunos rakstīja: paldies//pats sapratu kaa anl versiju dabuut

Es ar diezgan no sākuma nočakarējos, kamēr spratu, kā iespējams uz Latviju uzsūtīt.

A tagt gaidu sūtījumu, cena jau maļina.

cik jau gaidi ilgi?un ko pasuutinaji?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Uzūtīju šitās: ssl.delti.com/...

A gaidu jau otro dienu Aizvakar pasūtīju

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

vot es ar shameejo izmeeru mekleeju--un meibii arii hydragrip.

kapee tu tieshi shitaas?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Uz jautājumu, kāpēc tieši tās, nevaru īsti atbildēt. Gribēju tieši Goodyear Gydragrip, vot i pasūtīju. Spontāns lēmums.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

tunos rakstīja:

kapee tu tieshi shitaas?

paskaties punktu testurteile...

ENG versijai tas nau...

un? tipa labas vai netik?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Skatos, ka baigi labie testu rezultaati ir Yokohama AVS dB!

Esot vienas no klusaakajaam..

www2.sicherbestellen.de/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Skatos, ka baigi labie testu rezultaati ir Yokohama AVS dB!

Esot vienas no klusaakajaam..

www2.sicherbestellen.de/...

šitās es arī uzsūtiju!!!

P.s. reifendirekts atsītija ē-pastu, lai dodot šiem ziņu - kas tur un kā. Ja neatradīs to riepu, šie laikam sūtīs jaunu.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

klau teiksim esot jau 4 solii pie pirkshanas, kad es redzu Hansabankas kontu, es uz to skaituj naudu iekshaa (tad ko rakstiitpaskaidrojumaa?)vai man atsuutiis rekjinu uz meilu un tad maksaat?

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Man piemeram ir ljoti svariigi lai riepa buutu klusa.

Taas Yokohama AVS dB tieshaam izskataas labi, liidz sim skatijos uz Toyo. Vienigaa problema ka Yokohama shim modelim nav man vajadzigais izmeers. Man vajag 225/55/R17

Kaads nezin gadijumaa vai uz R17 diskiem nevar uzmonteet R16 riepas?

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Elbruss rakstīja:

Kaads nezin gadijumaa vai uz R17 diskiem nevar uzmonteet R16 riepas?

Var, vienu reizi. Tikpat veiksmīgi var ēst visas sēnes, ar vienu reizi.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Gumija taču staipās. Nekādu problēmu.

Kaads nezin gadijumaa vai uz R17 diskiem nevar uzmonteet R16 riepas?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

rēķins ir tas ko Tu aizpildi... uz Tevis norādīto pastu atnāks apliecinājums, ka esi samaksājis, ka arī pabeidzot maksājumu Tev piedāvās izdrukāt maksājumu/pasūtījumu apliecinošo kvīti... tas vairāk nepieciešams kā iegādi apliecinošs dokuments tādā situācijā kā MasterD vai garantijas gadījumā...

tipa esu ieklemmejies uz step 4, step 3 uzklikshjinaju ka caur hanseni maksahu, a ko taja step 4 darit ko raxtit lai tiktu taalaak, spiezhot send atgriezhas atpakal?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

spiezhot send atgriezhas atpakal?

kaut ko esi nepareizi vai neesi aizpildījis

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Elbruss rakstīja:

Kaads nezin gadijumaa vai uz R17 diskiem nevar uzmonteet R16 riepas?

tu esi stulbs vai izliecies

Tur jau liela taa starpiba nav, kadi 2.4 centimetri diametraa, taatad 1.2cm radiuss. Cilveki platumaa liek daudz lielaakus izmerus nekaa paredzeets, bet tas ir platumaa. Ar iekshejo diametru gan varetu buut lielaakas problemas. Piemeram R17 riepa uz R16 diskiem vienkarshi netureesies, bet otraadi varbuut arii vareetu. Gumija jau uz to apjomu var nedaudz pastiepties.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

es kujeju no šitā bazara

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Var redzēt ka pats riepas nekad neesi montējis.. Kā tu domā "pastiept" tērauda drātis? Vai arī speciālu sintētiskās šķiedras karkasu kas veidots lai NESTIEPTOS?

Elbruss rakstīja:

Tur jau liela taa starpiba nav, kadi 2.4 centimetri diametraa, taatad 1.2cm radiuss. Cilveki platumaa liek daudz lielaakus izmerus nekaa paredzeets, bet tas ir platumaa. Ar iekshejo diametru gan varetu buut lielaakas problemas. Piemeram R17 riepa uz R16 diskiem vienkarshi netureesies, bet otraadi varbuut arii vareetu. Gumija jau uz to apjomu var nedaudz pastiepties.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ļoti ieteicams ir likt ražotāja ieteiktos izmērus. Parasti ir norādīti izmēri visiem disku diametriem, kādus ražotājs paredzējis - no 14 līdz 17 u.c.

tad nebūs problēmu ar spidometra kļūdām, strīķēšanos gar arkām, utt.

re kur links

ssl.delti.com/...

izvēlies - kāds tev auto - un redzēsi, kādas riepas uz kādiem diskiem tev der

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Var redzēt ka pats riepas nekad neesi montējis.. Kā tu domā "pastiept" tērauda drātis? Vai arī speciālu sintētiskās šķiedras karkasu kas veidots lai NESTIEPTOS?

Beidzot argumenteets viedoklis

Droshi vien jau nekad nebuutu pircis R16 riepas prieksh R17 ripuljiem, bet nu intereses peec gribeeju zinat

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Ļoti ieteicams ir likt ražotāja ieteiktos izmērus. Parasti ir norādīti izmēri visiem disku diametriem, kādus ražotājs paredzējis - no 14 līdz 17 u.c.

tad nebūs problēmu ar spidometra kļūdām, strīķēšanos gar arkām, utt.

re kur links

ssl.delti.com/...

izvēlies - kāds tev auto - un redzēsi, kādas riepas uz kādiem diskiem tev der

Tajaa lapaa manam auto izdod nepareizus izmerus, tur saka ka man vajag R16, bet man uz auto razhotaajs ir noradijis R17. Tas laikam tapeec ka man auto ir no ASV bet tajaa lapaa ir eiropas modelis (Chrysler 300M)

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

jup, beidzot izdevas, tagad tik janomaksa un jagaida

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Elbruss rakstīja:

Master_D rakstīja: Ļoti ieteicams ir likt ražotāja ieteiktos izmērus. Parasti ir norādīti izmēri visiem disku diametriem, kādus ražotājs paredzējis - no 14 līdz 17 u.c.

tad nebūs problēmu ar spidometra kļūdām, strīķēšanos gar arkām, utt.

re kur links

ssl.delti.com/...

izvēlies - kāds tev auto - un redzēsi, kādas riepas uz kādiem diskiem tev der

Tajaa lapaa manam auto izdod nepareizus izmerus, tur saka ka man vajag R16, bet man uz auto razhotaajs ir noradijis R17. Tas laikam tapeec ka man auto ir no ASV bet tajaa lapaa ir eiropas modelis (Chrysler 300M)

Piedāvā gan!

ssl.delti.com/...

225 / 55 R 17

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ar 2.7 motoru skaties

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tas tak po ja 2.7 der R17, tad jau 2.8 mtoram arī derēs. k-kā tā. Tas, ka Konkrētā yokohama tādā izmērā nav dabonama - cic stāsts.

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

Elbruss rakstīja: Tajaa lapaa manam auto izdod nepareizus izmerus, tur saka ka man vajag R16, bet man uz auto razhotaajs ir noradijis R17. Tas laikam tapeec ka man auto ir no ASV bet tajaa lapaa ir eiropas modelis (Chrysler 300M)

300m razhotaajs arii eiropaa ir noraadijis (vismaz manam ar 3,5l) 17" ET43 225/55

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

jautajums-vai tad kad nauda no mana konta pargajusi jau delti iipashuma vinji uzreiz atsuta meilu ka viss oki vai dienas velak?

situacija pashlaik--no riita samaksaju , transakcija notikusi, kas taalaak?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti