ReifenDirekt.de - veikals

Joekid Reģ.: 24.08.2001
 
1 2 3 4 5 6 7
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

tunos rakstīja: jautajums-vai tad kad nauda no mana konta pargajusi jau delti iipashuma vinji uzreiz atsuta meilu ka viss oki vai dienas velak?

situacija pashlaik--no riita samaksaju , transakcija notikusi, kas taalaak?

gaidi, rīt vajadzētu būt paziņojumam... nauda nez vai aizgājusi, drīzāk rezervēta...

nu it kaa jau aizskaitiita--nobriinijos ka shiem ir arii HANSABANKAS konts

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: un kas tur ir saņēmējs? pēc tavas atskaites

saneemeejs DELTICOM AG

kautkur ieprieksh redzeeji ka raxtiiji ka Hansenes konta vairs neesot shiem.

starp citu vaardu IELA adresee ar nepieminejui uzreiz ielas nosaukums ar nr. tad shiem vajadzes noprecizeet?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

oki redzees kaa buus, cerams...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

man ar shitiem viss nogaaja ljoti labi. iepisu kaadus 40% pret latvijas cenaam :8

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

standarta 225/45/17 ilgi domaaju, ko njemt, gribeeju Pirelli, bet izlasiiju kaadus 100 testus un paardomaaju, panjeemu Bridgestone Potenza RE 050 A ar stiprinaatiem bortiem un W aatruma indeksu.

pagaidaam viss ljoti labi. pie celja turas ideaali, gan uz slapja, gan sausa, bremzeejas labi, liikumos nekauc un saliidzinot ar Pirelli P Zero Nero (kas ir ljoti neslikta riepa) ir ieveerojami klusaakas. deelj Pirelli pagaajshvasar gandriiz gultnjus saaku mainiit, izraadiijaas riepas vainiigas

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

redzees, cik shitaas aatri dils un kaa izmainiisies skanja dilstot. tad arii pateikshu, laba riepa vai slikta

kaads man reiz staastiija, ka Michelins esot gandriiz vieniigais, kas dilstot nekljuust skaljaaks. nez..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

opaa tieshi shtukoju par Pzero 245/45-17 . saki fuj , ja ?! un Bridgestone ir ok ??? savulaik potenza bij uz Camry by default , kameer nenobraucu taas galashas, likkaas ka xadenee ir sviskjec peec taam impotenceem uzliku taabriizja jaunumu Michelin Pilot Premacy - shlkjita abzoluuti cic auto , nekas neglab , negrab , nekauc utt. reifentest.com gan neko sliktu nesaka par Pzero . pljin vot i tiec gudrs mosh nejaat seu praatu un vienkaarshi nobraukt esosho defaulta 16' kumplektu daa, wot sagruzijos

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jā, riepas labi iegruzī

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: opaa tieshi shtukoju par Pzero 245/45-17 . saki fuj , ja ?!

nee, nesaku fuj. P Zero Nero ir izcila gumija, ja taisies vilkt liidz 300 km/h un piedaliities rallijaa "paari alpiem", neko labaaku nenopirkt. man nepatika, ka vinjas ir 1) skaljas, bet tas varbuut deelj nevienmeeriiga nodiluma, nez 2) ljoti aatri dilst, 25~30k km vinjaam buus limits 3) lietotaaju atsauksmees lasiiju shausmu staastus par atdalijushos protektoru, tas gan bija par Rosso nevis Nero

jebkuraa gadiijumaa jauna vienalga kaada riepa buus labaaka par vecu vienalga kadu riepu taa ka njem to Pirelli droshi.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Izvēlējos riepas, aizgāju uz pirmo etapu,bet tur prasa e-pastu un paroli,tad sanāk,ka man viņiem jāraksta sava e-pasta porole, kaut kas neklapē. varētu kāds pateikt,kas tajā pirmajā etapā jādara!nesanāk un viss! a,riepas jau gribās izvēlējos Dunlop SP SPORT MAXX 215/55 ZR16 93Y, kādas atsauksmes par riepām?

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Izvēlējos riepas, aizgāju uz pirmo etapu,bet tur prasa e-pastu un paroli,tad sanāk,ka man viņiem jāraksta sava e-pasta porole, kaut kas neklapē. varētu kāds pateikt,kas tajā pirmajā etapā jādara!nesanāk un viss! a,riepas jau gribās izvēlējos Dunlop SP SPORT MAXX 215/55 ZR16 93Y, kādas atsauksmes par riepām?

Man ir šīs riepas, esmu sajūsmā, braucu ar OOOO A6 Avant Quattro

Tikai es visas 4 pa 160LVL dabuuju, kā testa riepas!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja:

jaspers rakstīja: Izvēlējos riepas, aizgāju uz pirmo etapu,bet tur prasa e-pastu un paroli,tad sanāk,ka man viņiem jāraksta sava e-pasta porole, kaut kas neklapē. varētu kāds pateikt,kas tajā pirmajā etapā jādara!nesanāk un viss! a,riepas jau gribās izvēlējos Dunlop SP SPORT MAXX 215/55 ZR16 93Y, kādas atsauksmes par riepām?

Man ir šīs riepas, esmu sajūsmā, braucu ar OOOO A6 Avant Quattro

Tikai es visas 4 pa 160LVL dabuuju, kā testa riepas!

tieši uz A6 Quattro 3.0 arī tās likšu! LV tādas tirgo pa 168Ls gab!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

jaspers rakstīja: Izvēlējos riepas, aizgāju uz pirmo etapu,bet tur prasa e-pastu un paroli,tad sanāk,ka man viņiem jāraksta sava e-pasta porole, kaut kas neklapē. varētu kāds pateikt,kas tajā pirmajā etapā jādara!nesanāk un viss!

nekas

atzīmē, ka ies uz ausland, tad atzīmē abus JA, epastu un paroli izlaid, tas pastāvīgajiem...

Ok,mēģināšu! vienkārši ierakstot e-pastu negāja!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Riepas pasūtīts, sākas gaidīšanas svētki!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Riepas piegādātas un jau uzliktas!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Riepas piegādātas un jau uzliktas!

tad 8 dienu laikā atnāca!?

cerams, kad ziemenes sūtīšu arī tikpat ātri piegādās!

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Riepas piegādātas un jau uzliktas!

es ar pētīju tos viņu ripuļus, man liekas, ka pa lēto tāpēc, ka nav tie jaunākie modeļi; bet tas jau nekas...

cik par šipingu piemaxāji?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

shippings 7,5 EUR uz riepu/ pasham ar sagadijas pasutit/viss shtokos

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja riepas pērk ReifenDirekt.de - vai piegādi var veikt, izmantojot kā piegādātājus šos te fruktus:

www.lbss.lv/...

No ebay viņu piedāvājums darbojas, varbūt ar viņiem riepas piegādāt sanāk lētāk?

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Manējās riepas jau ir Polijā (DPD info). Nopirku 29.05 - saņemšu 20.06. Visai garš laika posms ir sanācis, bet ko darīt?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja riepas pērk ReifenDirekt.de - vai piegādi var veikt, izmantojot kā piegādātājus šos te fruktus:

www.lbss.lv/...

No ebay viņu piedāvājums darbojas, varbūt ar viņiem riepas piegādāt sanāk lētāk?

Nu no ebaya viņu piedāvājums rullē tikai tad, ja vācietis uz LV principā nesūta. Visādi citādi tur sanāk krietni dārgāk, nekā maksāt ar Visa un sūtīt pa pastu/kurjerpastu

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kāds nezin līdzīgu adresi, kur močiem riepas psūtīt? Reifendirektā neredzēju... Moš ne tur skatījos...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Paldiesm, Gnoms!

Nu nevaru iemācīties ar meklētāju sameklēt interesējošo tēmu

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Apsara rakstīja: Manējās riepas jau ir Polijā (DPD info). Nopirku 29.05 - saņemšu 20.06. Visai garš laika posms ir sanācis, bet ko darīt?

čto to baigi ilgi...

tiešām ilgi,manējās nedēļas laikā bija klāt!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

klau , vai reifenaa lietos diskus ar var uzsūtīt? ir kāds sūtījis?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti