? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 15.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja: Interesanti, kur pazudis galvenais meriva fans, laikam aprēķina vidējo patēriņu pēc jaunā ātruma rekorda uzstādīšanas, kā ne kā 114km/h jau ir 'baudāms' ātrums..

Šis bija banu norāvies

TDI Reģ.: 29.01.2002
1 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

nomiks rakstīja:

Laiks rakstīja: Francji tak nejeedz auto taisiit Bet nu drausmas

Vai tev neko neizsaka tādi vārdi kā Sebastians Loebs??? Kā tev šķiet, ar ko tad viņš ir bijis nepārspējams rallijos, ja ne ar auto???

Protams, ka viņa rallija auto ar citiem Citroeniem vieno tikai nosaukums un virsbūves izskats, tomēr arī viņš brauc ar AUTO, kuru ir uzbūvējuši FRANČI!!!

Tak što nekakā, pļin!

Kad Šūmis vēl brauca Benetonā,tad vairākus gadus dominēja renault motori,vienu gadu man liekas pat pirmās četras vietas izcīnīja.Pēdējie divi gadi 1.formulā ir loģisks turpinājums.Arī ielas renīšiem motori ir vieni no labākajiem.

baudaamaakajiem

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
1 0 Atbildēt

bAUDAAAAMAAAAKAIS ir tas ar 1,3 litru neticami ņipro dīzelīti. Tas patīkami labi velk mazu apgriezienu diapazonā, jo maksimālais griezes moments................. bla bla

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Cartman_626 rakstīja:

Kā viens cilvēks var nopirkt divus kroplīgākos franču ato vienlaikus?

Man nav ko kaunēties par savu autoparku, kas aiz loga redzams. Ņemot vērā to, ka joprojām tavā galerijā radzama nekas cits kā veca s... Mazda626, tad man jua nu nebūtu par ko kaunēties.

Nu, par 20gadīgu Mazdu jau tas Picasso ir, droši vien, labāks. Tikai neglītāks gan. Bet vai tad Tava izvēle paliek mazāk vai vairāk tizla, ja Tu uzzini, ka es braucu ar šī gada auto? Vai arī jums, mazauto jūzeriem, vienīgais, as silda sirdi, ir apziņa, ka kādam ir izdevies atrast trakāku lūzni par jūsējo?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja: Interesanti, kur pazudis galvenais meriva fans, laikam aprēķina vidējo patēriņu pēc jaunā ātruma rekorda uzstādīšanas, kā ne kā 114km/h jau ir 'baudāms' ātrums..

Izglītotam cilvēkam, kās ir VWfans, aprēķināt vidējo patēriņu daudz laika neaizņem!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Kad Šūmis vēl brauca Benetonā,tad vairākus gadus dominēja renault motori,vienu gadu man liekas pat pirmās četras vietas izcīnīja.Pēdējie divi gadi 1.formulā ir loģisks turpinājums.Arī ielas renīšiem motori ir vieni no labākajiem.

Varbūt paskaidrosi - kas tieši tur ir viens_no_labākajiem?

Labākie motori ir BMW un to es varu pamatot, bet pēc tam nebūt neseko franči. Tad seko pārējie vācieši (Audi, MB, Porsche) tad pārējie.

Nosauc kaut vienu ievērības cienīgu Renault ielas motoru un pamato tā ievērību.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Chesterfiiilds rakstīja: Interesanti, kur pazudis galvenais meriva fans, laikam aprēķina vidējo patēriņu pēc jaunā ātruma rekorda uzstādīšanas, kā ne kā 114km/h jau ir 'baudāms' ātrums..

Izglītotam cilvēkam, kās ir VWfans, aprēķināt vidējo patēriņu daudz laika neaizņem!

Skatos tev galerijā tāds bandītisks ģīmis un samērā masīva miesasbūve. Nav kauns braukt iekš neciliem autiņiem?

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Chesterfiiilds rakstīja: Interesanti, kur pazudis galvenais meriva fans, laikam aprēķina vidējo patēriņu pēc jaunā ātruma rekorda uzstādīšanas, kā ne kā 114km/h jau ir 'baudāms' ātrums..

Izglītotam cilvēkam, kās ir VWfans, aprēķināt vidējo patēriņu daudz laika neaizņem!

Problēma sākas iekš tā,ka viņš neatšķir, kad to darīt un kad - nedarīt. Tam ar izglītību nepietiek, tam vajag arī saprātu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: edzuli, bet tev ne badītiska ģīmja, ne masīvas miesasbūves... un auto arī tāc - so, so...

so so ir tava krāna garums

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: edzuli, bet tev ne badītiska ģīmja, ne masīvas miesasbūves... un auto arī tāc - so, so...

Zato viņam saulesbrilles ir. Pokuj, ziema vai vasara, nakts vai diena - viņam liekas, ka tā šis "bandītiski" izskatās Vēl tikai trenūzenes svītrainās iepirkt. Un "laiviņu".

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Gnoms rakstīja: edzuli, bet tev ne badītiska ģīmja, ne masīvas miesasbūves... un auto arī tāc - so, so...

so so ir tava krāna garums

Ar tādu pārliecību runā, it kā rokā turējis būtu.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Chesterfiiildam paraksts labs

JimBeam Reģ.: 24.05.2002
0 0 Atbildēt

Es mīlu Opeļus. It sevišķi ar tādām labām īpašībām pie 40k noskrējiena kā nodilušas pakaļējās bremžu uzlikas, gaudojošiem priekšējiem gultņiem, tehnisko apskati necaurejošiem stūres pirkstiem, utt.. Otreiz jaunu Opeli nepirkšu un Jums neieteikšu to darīt...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
1 0 Atbildēt

Autobraucēji iedalās divās daļās:

1)Pirmajai daļai auto ir pārvietošanās līdzeklis, ar kuru netiek kompensēts, tas ko māte daba iedevusi īsu;

2)Auto ir lai pašapliecinātos un pagarinātu.

Šīs abas grupas savā starpā karo. Savukārt otrās grupas ietvaros ir arī domstarpības par to, kas pagarina vairāk.

TDI Reģ.: 29.01.2002
1 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Autobraucēji iedalās divās daļās:

1)Pirmajai daļai auto ir pārvietošanās līdzeklis, ar kuru netiek kompensēts, tas ko māte daba iedevusi īsu;

2)Auto ir lai pašapliecinātos un pagarinātu.

Šīs abas grupas savā starpā karo. Savukārt otrās grupas ietvaros ir arī domstarpības par to, kas pagarina vairāk.

garums/iisums negarantee veiktspeeju kaa teica dizjaa tautas dzejniece -'labaak ciec un mazs , nekaa liels bet miiksts ' , tas taa par 'baudaamajaam Merivaam' runaajot

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
1 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

kolumbs rakstīja: Autobraucēji iedalās divās daļās:

1)Pirmajai daļai auto ir pārvietošanās līdzeklis, ar kuru netiek kompensēts, tas ko māte daba iedevusi īsu;

2)Auto ir lai pašapliecinātos un pagarinātu.

Šīs abas grupas savā starpā karo. Savukārt otrās grupas ietvaros ir arī domstarpības par to, kas pagarina vairāk.

Un vēl ir trešā daļa - opelisti.

Opeļi arī ir dažādi...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Opeļi arī ir dažādi...

Tā ir. Tikai lielākajai daļai no pilsoniskās sabiedrības diemžēl ar zīmolu OPEL saistās tikai Kadett, Record, un un pirmās paaudzes Vectra.

Sievastēvam ir 2003.gadā ražots Opel Astra, 1.7 DTI un pa šo laiku viņš ir nobraucis gan nieka 50 000 km, toties mašīnai nev bijis salūzis vai jāmaina PILNĪGI NEKAS. Pat neviena lampiņa nav vēl izdegusi! Turklāt tas auto ir patiešām nenormāli ekonomisks. Lai gan viņš arī pārvietojas ar šo auto VWfana stilā!

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Labākie motori ir BMW un to es varu pamatot, bet pēc tam nebūt neseko franči. Tad seko pārējie vācieši (Audi, MB, Porsche) tad pārējie.

Nosauc kaut vienu ievērības cienīgu Renault ielas motoru un pamato tā ievērību.

nupat lasīju, ka bmw būvēs motorus kopā ar psa. kas tad tas vairs par bmw?

iekš delfi auto sadaļas

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja:

edzulis rakstīja: Labākie motori ir BMW un to es varu pamatot, bet pēc tam nebūt neseko franči. Tad seko pārējie vācieši (Audi, MB, Porsche) tad pārējie.

Nosauc kaut vienu ievērības cienīgu Renault ielas motoru un pamato tā ievērību.

nupat lasīju, ka bmw būvēs motorus kopā ar psa. kas tad tas vairs par bmw?

iekš delfi auto sadaļas

Tagad man ar Edzuli būs kaut kas kopīgs

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja:

edzulis rakstīja: Labākie motori ir BMW un to es varu pamatot, bet pēc tam nebūt neseko franči. Tad seko pārējie vācieši (Audi, MB, Porsche) tad pārējie.

Nosauc kaut vienu ievērības cienīgu Renault ielas motoru un pamato tā ievērību.

nupat lasīju, ka bmw būvēs motorus kopā ar psa. kas tad tas vairs par bmw?

iekš delfi auto sadaļas

ja nemaldos tie būs nemotori kas paredzēti mini. Moš arī kādam 1. sērijas nemotoram, bet neceriet, ka tur tiks būvēti kopā kaut kāda topošā M3 V8 motori

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Kad Šūmis vēl brauca Benetonā,tad vairākus gadus dominēja renault motori,vienu gadu man liekas pat pirmās četras vietas izcīnīja.Pēdējie divi gadi 1.formulā ir loģisks turpinājums.Arī ielas renīšiem motori ir vieni no labākajiem.

Varbūt paskaidrosi - kas tieši tur ir viens_no_labākajiem?

Labākie motori ir BMW un to es varu pamatot, bet pēc tam nebūt neseko franči. Tad seko pārējie vācieši (Audi, MB, Porsche) tad pārējie.

Nosauc kaut vienu ievērības cienīgu Renault ielas motoru un pamato tā ievērību.

F2N 21.renītim ,2litru Lagūnai ilgmūžības ziņā kā arī ekonomiskumu ,ko nevar teikt par BMW.Arī pēdējiem trīs darba renīšiem motori iet ļoti labi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kas jauns merivu lietotāju 1cilvēka klubā?

did33 Reģ.: 26.08.2003
1 0 Atbildēt

varbut kads var pavestit tehnologiju, ka Merivai nomaina vaditaja puses tuvas gaismas spuldziti?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Re, kur pamācība:

www.modus-forum.de/...

did33 Reģ.: 26.08.2003
1 0 Atbildēt

mja, velams to izveikt tada vakara ka sis, cela posma Dagda-Kraslava, CP serzanta Jevlampija Kivkucana klatbutne, lai nebutu jamaksa sods un jagaida "diennakts gaisais laiks", kad atkal vares "turpinat kustibu".

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti