Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 ..25
mundinsh Reģ.: 09.09.2002
0 0 Atbildēt

TO: Kliks

ar savu Olimpu tu vari iet un ieskrieties sliktakas bildes dienas gaisma kaa olimpam man liekas nevienam citam fotoaparatam nav

mju 700 mju 600

abi peedejie suudi

cik bildes esi izdzesis kuras esi fochijis dienas gaismaa????

Canon RULZZ

mundinsh Reģ.: 09.09.2002
0 0 Atbildēt

TO: Kliks

Capec EOS 350 D ir labākais gada fotoaparaats?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LorDRameX rakstīja: nu nez es tomeer uz FUJIFILM FinePix S5600

patreiz inet bode dabonasm pa smiekla naudu (www.1a.lv/...

ar 4x AA akumulatoriem 2600mha triis dienas neiespringstot var bildeet (un krietni dziivjoties - luurot ekraaninja bildes uttt)

tevis nosauktais ir arī lētāk www.cc.lv/...

Kad izdarīta izvēle, ieteiktu ieskatīties šeit www.site.lv/... (arī par mobilajiem). Reizēm var atrast krietni klētāk nekā noskatītajā vietā.

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ir, nu jau pasen pirkts fuji. uzskatu, ka prēkš tā klases aparāta kvalitāte ir ok.

Bija "paveicies" 2x remontēt garantijas laikā. Pirmo reizi remontēja 2.5 mēnešus, otro 2 mēnešus. Iemesls - vienīgais Fuji Baltijas serviss atrodas Lietuvā (labi ka nedzīvoju igaunijā). Nez vai vēl kādreiz pirkšu Fuji tieši servisa problēmu dēļ.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: fotoaparātam ir jāatlicina savi 400-500 ls. pa 200 Ls var nopirkt normālu ziepjutrauku.

pie tam ja gribas ko nopietnāku tad jāņem spoguļkamera, un ar filmiņām, nevis digitālā

Bet cik no fotogrāfētājiem redzēs starpību starp 200 un 400 Ls kameru, neskaitot cenu? Pirmām kārtām ne visi mācēs to pilnvērtīgi izmantot un otrkārt, vai ikdienas lietotājam pusprofesionāls aparāts ir vajadzīgs?

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Man tīk Canon ražojumi. Ļoti, ļoti pieņemama kvalitāte ir digital IXUS 60. Ja gribas iztērēt pavairāk naudiņas un atvērt savu biznesiņu, tad jāskatās EOS`u virzienā, savi 500Ls aizies..

LorDRameX Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

LorDRameX rakstīja: nu nez es tomeer uz FUJIFILM FinePix S5600

patreiz inet bode dabonasm pa smiekla naudu (www.1a.lv/...

ar 4x AA akumulatoriem 2600mha triis dienas neiespringstot var bildeet (un krietni dziivjoties - luurot ekraaninja bildes uttt)

tevis nosauktais ir arī lētāk www.cc.lv/...

Kad izdarīta izvēle, ieteiktu ieskatīties šeit www.site.lv/... (arī par mobilajiem). Reizēm var atrast krietni klētāk nekā noskatītajā vietā.

neliels siikums pa tiem 219 Ls dod vel 1GB HiSpeed xD card liidzi to pa 15 Ls tu nenopirksi

man pasham peerkot bija jau skaidrs, ka negribu ziepjtrauku jo tas manas veelmes nekadio nespeej apmierinaat.

bet ka tur bij vienam maate, otram meita

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LorDRameX rakstīja:

Uggga rakstīja:

LorDRameX rakstīja: nu nez es tomeer uz FUJIFILM FinePix S5600

patreiz inet bode dabonasm pa smiekla naudu (www.1a.lv/...

ar 4x AA akumulatoriem 2600mha triis dienas neiespringstot var bildeet (un krietni dziivjoties - luurot ekraaninja bildes uttt)

tevis nosauktais ir arī lētāk www.cc.lv/...

Kad izdarīta izvēle, ieteiktu ieskatīties šeit www.site.lv/... (arī par mobilajiem). Reizēm var atrast krietni klētāk nekā noskatītajā vietā.

neliels siikums pa tiem 219 Ls dod vel 1GB HiSpeed xD card liidzi to pa 15 Ls tu nenopirksi

man pasham peerkot bija jau skaidrs, ka negribu ziepjtrauku jo tas manas veelmes nekadio nespeej apmierinaat.

bet ka tur bij vienam maate, otram meita

Bonusi jau protams ir patīkami A ja nu tāda karte jau ir no iepriekšējā aparāta

Vairāk gan gribēju parādīt (tiem, kas nezin), kā vienkārši atrast noskatīto preci lētāk.

Vēl viens arguments, kādēļ negribēju neko no pusprofesionālajiem - izmērs. Tās nevar ielikt kabatā vai somiņā un man nepatīk kaklā smagumus nēsāt (sevišķi vasarā).

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: fotoaparātam ir jāatlicina savi 400-500 ls. pa 200 Ls var nopirkt normālu ziepjutrauku.

pie tam ja gribas ko nopietnāku tad jāņem spoguļkamera, un ar filmiņām, nevis digitālā

Savā ziņā taisnība, abet tās domātas profesionāliem fotogrāfiem (runa iet nevis par cenu, bet par forotopāta tipu)- mūsdienīgam, normālam cilvēkam vajag tādu, kas sagādā pēc iespējas mazāk čakaru. Man, piemēram, besītu, ja kautkādā tusiņā tiek sabildēts, filmiņā paliek kādi 5-6 kadri un tad gaidi, kad atkal vajadzēs kautko nofočēt, lai varētu aiznest attīstīt, plus tam visam vēl skraidi uz darbnīcu. Ar digitālo nekādu tādu problēmu naf. Es, piemēram, nemaz neeju uz darbnīcu. Salādēju bildes kompī. Ja nu tiešām gribās kādu īpašu bildi uz galda, tad uztaisu.

Un pie tam, pluss ir tas, ka var uzreiz arī apskatīties bildi, ko esi uzknipsējis- kautkas nav riktīgi, izdzēs ārā un uztaisi vēlreiz to pašu. Ar parasto kameru, savukārt, ir bijis tā, ka praktiski visas bildes jāmet ārā, jo nav bijis kautkads režīms pareizi. Finālā nauda vējā, bildes vējā un vēl baisa škrobe. Es domāt, ka tās filmu kameras jāatstāj profesionāļu ziņā...

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

es lietoju analogo spoguljkameru un digitaalu 'gribu buut spoguljkamera'.

vienkaarshi sagadiishanaas - pirmo atdaavinaaja izbijis profs, otro par simbolisku samaksu paardeva draugs, kas apgreidojaas uz spoguleni.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

plakātus druka† netaisos, bildes vai nu skatīšu datorā vai uz TV, vai reizēm izprintēšu

Labi būtu, ja var vismaz 6x piezūmēt vai pikseļi ir tik daudz, ka bildi var bišku apgriezt.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Nu var jau būt, ka digiziepji ir monstrozi enerģijas rijēji, ar tādām kamerām nekad neesmu darbojies. Man filmu spoguļkamera piparu bodes pirkstiņus akceptēja 11 lentu garumā, tātad tika noeksponēti 407 kadri.

nu taapeec, ka nebija jaabaro lcd un visas paareejaas elektroniskaas fishkas

analogajam jau tikai tik cik lentu uz priekshu pavilkt

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

mundinsh rakstīja: TO: Kliks

Capec EOS 350 D ir labākais gada fotoaparaats?

pirmkaart eos 350 d ir spoguljkamera;

otrkaart vinja nebuut nav labaakaa. kursh teica labaakaa? vinja VARBUUT ir labaakaa ja meera IEGUUTAIS LABUMS pret CENA kategorijaa. noteikti ir arii labaakas bijushas;

tershkaart laikam pats esi taadaa iegraabies + veel divos leetos meesla objektiivos. apsveicu!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

es nexyja nerubiju no foto , bet ALARM -CANON ir meesls , 2x nesu uz remontu ,pienjeemeejs/mudjila , teic ka tas esot konstruktiivs braakjis un es varot dariit ko gribot ,mljee ,zb vish un veel taac klucis un bremze ( A 70 ) ne izmest miskastee ne ielikt kabataa un veel taa birst un serviss iesuukaa .

Nupat Vaacijaa , Saturn bodee , ieprku SONY T9 , kopaa ar 512MB atminjas karti sanaacaa kaa muusu netabodees( par Elkoriem nerunaajot) bez kartes un pagaidaam esmu staraa - masz , nebremzee utt .

vot taac mans diletanta fotoxistorijs

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Vēl tikai gribu darīt zināmu tādu faktu, ka lieākā daļa fantastisku kadru paliek nepiefiksēti, nevis tapēc , ka aparāts sūdīgs, vai neasas bildes sanākušas, bet gan tapēc, ka aparāta nav bijis līdz vispār. Tātad Izmēram un svaram IR nozīme.

Pēč manas līdzšinējās pieredzes, parastie ziepjutrauku izmēra aparāti, tomēr ir pārlieku neerti, lai kabatā vazātu VISUR līdzi. Un ar kvalitāti ar nevar pārlieku lepoties. Tātad ne šis ne tas. Bet nu katram savs. Un dažādi aparāti tiek ražoti un lielākā daļa savus laimīgos īpašniekus atrod. Tiikai gribu teikt, ka nav īpašas jēgas kā pirmo pirkt kādu diezgan dārgu un advancētu aparātu. Tas tāpat kā ar mobilku, auto utt. Tikai pēc lietošanas un "padzīvošanas" kopā ar šiem verķiem , tā īsti saproti , kas tev tieši individuāli ir vajadzīgs.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

labaak nem to panasoniku ar lielo zuumu, nenozeelosi. canonu var njemt ja esi ar stipriem nerviem un esi mega pacietiigs cilveeks, jo lielaakaa dalja ir taadi tormozi ka gribas izsviest miskastee.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Piegādāju vienam i-veikalam fočikus un gribu teikt tikai to, ka atpakaļ uz remontiem visvairāk nāk sony, kaut arī visas firmas fočiki tirgojās aptuveni vienādās proporcijās! Ir jau arī broblēmas ar servisiem, jo piem. Sony vedu uz Latintertehservis un ja uz turieni aizved, tad viņi remontē vai nu divus mēnešus, vai arī ierubī maksas remontu, ķipa esot bijis ūdenī vai arī smiltīs! Vispār servisos ir brīžiem unikāla attieksme pret klientiem Es pārstāvu firmu un mums ir savādāka attieksme, bet privātajiem citreiz sasprauž tādus batonus ka nemaz negribas vairs remontēt! Labas atsauksmes ir par Canon, Olimpus nu un protams Nikon, bet tam ir samērā varens ceņiks!

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Es autora vietā ņemtu to POwerShotu A620 Pašai man ir A610 un esmu ļoti apmierināta.

Es vēl iepirku maciņu un lādētāju ar četrām 2500 baterijām + komplektā nāca līdzi lādētājs mašīnā. Es neieteiktu ņemt jau ar aķīti Baterijas tomēr nopirksi jebkurā bodē, bet aķīti neuzlādēsi jebkurā bodē vai laikā Es biju ielikusi savējām 4 vislētākās baterijas. Vienai palielai fotosesijai pietika un pat pāri palika

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Es autora vietā ņemtu to POwerShotu A620 Pašai man ir A610 un esmu ļoti apmierināta.

Es vēl iepirku maciņu un lādētāju ar četrām 2500 baterijām + komplektā nāca līdzi lādētājs mašīnā. Es neieteiktu ņemt jau ar aķīti Baterijas tomēr nopirksi jebkurā bodē, bet aķīti neuzlādēsi jebkurā bodē vai laikā Es biju ielikusi savējām 4 vislētākās baterijas. Vienai palielai fotosesijai pietika un pat pāri palika

protams, vislaabaak ieteikt to kas pasham jau ir...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

šis būs no citas kategorijas,bet es nopirku SONY H-2 ,baigi labais.

un vispār high zoom rullē,visus mazacainos aparātus miskastē.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Man jau ceturto gadu canon povershot S50, iztikt var, kā nekā pāri par 10k fotogrāfijām sabildēts. Remonti nav bijuši vajadzīgi. Ziepjutrauku lielākā problēma ir fotogrāfēšana nelielā gaismā.

Gribu pirkt spoguleni, bet tie 2k Ls, kas būtu vajadzīgi kameras un tās aprīkojuma iegādei pagaidām liekas par daudz. Iztieku, spoguleni šad tad aizņemoties no paziņām.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Beidz krāmēties ... ņem Nikon D2X un būs labs - tici man

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: Man jau ceturto gadu canon povershot S50, iztikt var, kā nekā pāri par 10k fotogrāfijām sabildēts. Remonti nav bijuši vajadzīgi. Ziepjutrauku lielākā problēma ir fotogrāfēšana nelielā gaismā.

Gribu pirkt spoguleni, bet tie 2k Ls, kas būtu vajadzīgi kameras un tās aprīkojuma iegādei pagaidām liekas par daudz. Iztieku, spoguleni šad tad aizņemoties no paziņām.

Lai nopirktu normālu spoguleni ar labu aprīkojumu nav vajadzīgi 2kLs, ja vien neesi nolēmis kļūt par paparaci un iegādāties kādu garo stobru.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Lai nopirktu normālu spoguleni ar labu aprīkojumu nav vajadzīgi 2kLs, ja vien neesi nolēmis kļūt par paparaci un iegādāties kādu garo stobru.

.. esi gan pieticīgs. Garais stobrs vien tev sanāks ap 4K plus vēl body uz vismaz 2K

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

316i rakstīja: labaak nem to panasoniku ar lielo zuumu, nenozeelosi. canonu var njemt ja esi ar stipriem nerviem un esi mega pacietiigs cilveeks, jo lielaakaa dalja ir taadi tormozi ka gribas izsviest miskastee.

Nezinu par kuru canon aparātu tu runā, bet ar Canon PowerShot SD450 lai ieslēgtu un nofotogrāfētu vajag ~1sekundi. Iepriekš man bija Casio un tas gan mani izbesīja ar savu bremzēšanu tieši tapēc tika iepirkts Canon.

1 2 3 4 5 6 7 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti