Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..25
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ir cilvēki, kas uzskata, ka Nikkon ir vairāk fotoaparātu kompānija, nekā Canon...

Un vēl - ieteikums par 350D neiztur kritiku - kabatā neiebāzīsi...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Te var iepazīties ar speciālistu viedokli

www.dpreview.com/...

Par \"naudu vējā\" lieki teikts, jo 350D jeb 30D ir plikāks un dārgāks

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nav jau nekas jauns

tur tika nopirkts jau ejošs kaut kas (ja nekļūdos Pentax vai panasonics)

un uzlikta cita bļitka...

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: miskaste tas sony. nauda veejaa.

jaanjem canon 350d

a la BMR rullzz......

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: ja tā ir kompānijas pirmā tāda veida kamera, es laikam būtu atturējies no iegādes... pagaidītu nākošo modeli vai pirktu citu marku....

Pirms iegādes es par šo te arī aizdomājos, taču www plašumu izpēte pierādīja pretējo. Kā argumenti tika minēti:

- DSL pieredze / risinājumi, ko sony pārņēma no konica minolta;

- sony pieredze / sasniegumi digitālā video segmentā;

iespējams, ka būs kaut kādas bērnu slimības...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

video un foto nav viens un tas pats

bet ja jau patīk - tad nekādu pretargumentu nebūs...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: ja tā ir kompānijas pirmā tāda veida kamera, es laikam būtu atturējies no iegādes... pagaidītu nākošo modeli vai pirktu citu marku....

Un cita marka man nederēja, jo bija jau krājumā vesels aksesuāru klāsts priekš Minoltas filmu aparāta - uz Sony ir Minoltas bajonete

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: video un foto nav viens un tas pats

bet ja jau patīk - tad nekādu pretargumentu nebūs...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Uz sony alfa es ar pietēmējos. Regulāri pērku digitalfoto žurnālu un tur diskā līdzi nāk visādas testbildes un citas figņas. Teikšu atklati tās bildes gan mani nepārliecināja. Laikam kita objetīvs diez kas nav.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nuja

ja nopērk 350D kitu, tad savā īpašumā parasti iegūst divus gandrīz lietojamus (lasīt - nekādus) objektīvus...

SLR cenas lielu daļu parasti nosaka TIEŠI objektīvs, tāpēc tie, kas dzenās pēc cenas iegūst aparātu ar deklasētu objektīvu.

ja nav ticības apgalvojumam - papētiet bibīšu cenas tos iegādājoties atsevišķi, iepētiet objektīvu gaismasspēju utt...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Tāpēc arī parasti kita cena un body only cena atšķiras labi ja par Ls30-Ls40, jo tie starta objektīvi ir tikai starta objektīvi.

Tai alfai pat bukletā pie šī starta objektīva ir pielikta nu ne visai iedvesmojoša bilde - kā saka, mēs neko neslēpjam, savējie sapratīs

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

SLR standartā vienmēr tiek komplektēti ar nesakarīgu optiku. Pat tālajos padomju gados Zenītam tika skrūvēts Helios44 - izskatās smuki, a jēgas maz.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

tāpēc es paņēmu fočiku no sērijas - gribu būr SLR.

Objektīvs ar labu gaismasspēju, lielu lēcu, NENOŅEMAMU 10,7 optical zoom objektīvu (matirca ir hermētiskā neputekļainā vietā). T[aēc ka neprasīsies iepirkt daudz un dārgus bibjus esošo aparātu pietiek. Tiesa kabatā arī neieliksi un daudzreiz padomāsi vai visur līdzi ņemt. Toties mazāka iespēja, ka kādā dzerstiņā tas tiks apskādēc...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā un ne tā ar to gribu būt SLR. Man personīgi pietrūkst ātra un precīza autofokusa AF, tā kā tāda tā praktiska neesamība vājā gaismā. Neiespējamība lietot manuālo fokusu kaut tāds pastāv (vājas izšķirtspējas 1,8" ekrāniņš ). Papildus zibspuldzes iespēju izmantošana ~40-50% atkal tas pats AF šoreiz assist lamp. Ārā un iekšā labā gaismā statiskas bildes perfekti, ja vāja gaisma, objekts kustībā so so.

P.S. Lietoju Powershot G6

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Fokuss gana ātrsa pat pilnīgā tumsā, kur par 300D un 350D ir bezspecīgi, ieslēgšanās un gatavība bildēt

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Displeja izmēram NAV nozīmes - to, ka bilde ir slikta uz tā neieraudzīsi - tas der tikai tam, kai saprastu vai trāpiji!

Salidzini ar Fuji S9500Z

Objektīvs ar F2.8 - F4.9 un fokusa attālimu 28-300 mm. (cik maksā SLR objektīvs aršādiem parametriem? a?)

Manuāls zoom, manuāls focus ar gredzenu uz objektīva, gana žigla fokusēšanās pat pilnīgā tumsā gatavs bildei no izslēgta stāvokļa

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Displeja izmēram NAV nozīmes - to, ka bilde ir slikta uz tā neieraudzīsi - tas der tikai tam, kai saprastu vai trāpiji!

Salidzini ar Fuji S9500Z

Objektīvs ar F2.8 - F4.9 un fokusa attālimu 28-300 mm. (cik maksā SLR objektīvs aršādiem parametriem? a?)

Manuāls zoom, manuāls focus ar gredzenu uz objektīva, gana žigla fokusēšanās pat pilnīgā tumsā gatavs bildei no izslēgta stāvokļa

hmmmmm.... izskataas patieshaam nesliktc aparaatc tiem, kas nevar saduushoties uz spoguleni. A "bochkas efekts" nav noveerojams focheejot, piemeeram, durvju ailes?

Attieciigs SLR objektiivs maksaa nedaudz vairaak kaa tas tavs Fuji.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ir nedaudz, bet tas nav tik ļoti izteikti, lai sāktu satraukāties...

manām vajadzībām ir gana oki!

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ir jau labi tie UltraZoom aparāti. It sevišķi kā ceļojumu kameras kas ir to īstais lauciņš.

Bet salīdzināt ar SLR tās nevajag - pēc foto galvenā parametra - bildes kvalitātes- tā jau minētajam 35 Cananam ar vidējas klases objektīvu zaudē vienos vārtos.

www.dpreview.com/...

Dažreiz tas nav svarīgi - dažreiz ir..

G. - Nikon D70, D200, D2X - darba aparāti.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Neviens jau nesaka ka tas ir labāks par spoguli.

Tas ir tikai variants no sērijas - kad izaugšu - būšu spogulis...

Protams, ka kvalitāte ir švakāka, bet savai vajadzībai (ne profesionālam darbam) ir līdz acīm, ja prot podziņas paspaidīt...

un no piedāvātā testa ĻOTI BŪTISKS CITĀTS: "Note that you should bear in mind that the EOS Rebel XT pictures were taken with a high quality 50mm prime lens - if you used an inexpensive zoom on the body you would expect to see slightly softer results."

cik maksā tas digital rebel (jebšu šeitan pazīstams, kā 350D) ar tādu high quality prime lens?

vēlreiz atkārtoju - cena kvalitāte ir ļoti ok attiecībā...

peace!

P.S.

Apskaties ar vienas klases aperātiem salīdzinājumu - ar gandrīz SLR iem...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

cenaa starpiiba 2x...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Es jau nesaku ka tas Fuji S9000 ir sū***. Manuālā fokusa attālumu kontrole ir gana laba fīča.

Pats kā ceļojumu aparātu brīžiem lietoju Nikon CoolPix 5700, bet tā bildes vienlaicīgi ar SLR bildēm labāk neskatīties. Un tas viss par cenu kas 2x pārsniedz šobrīdējo Canon 350 ..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet paskaties pats, ko piedāvā tas Nikon CoolPix 5700

www.dpreview.com/...

Tas vienkārši ir sens aparāts! Savam laikam tas bija ļoti OK šaujamais! Bez vārda runas, bet frāze: Announced 29-May-02 izsaka visu. Digitālajā fotogrāfijā tās ir 14 mūžības...

Ja salīdzināt Fuji S9500 ar tā laika SLRiem - tad dažus šitas Fuji būtu pat izkonkurējis

Bet Nikon man enīvej patīk vairāk par Canon... Tā teikt tā tomēr nodarbojas +/- tikai ar fotoaparātu ražošanu, viņi neražo kopēšanas tehniku...

Un labus objektīvus priekš vieniem un otriem ražo saudzi, piemēram Sigma...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ar Sigmām uzmanīgi. Tā ka ar fotogrāfēšanu brīžiem nodarbojost tīri naudas pelnīšanas nolūkā, tad esmu pētījis Sigmas kā alternatīvu - EX sērijas Sigma izvelk 2 gadus un fiziski sāk dalīties pa daļām.

Pēc skūvju maiņas izvelk vēl gadu. Principā sevi atpelna ar uzviju

Protams pie amatieru slodzēm - būs OK ļoti ilgi. Bet lētās Sigmas - NEPIRKT!! Ja gadīsies nejaušibas pēc salīdzināt lētās Sigmas bildi ar normālu - pats ar vieglu roku gribēsi to izmest..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Riktīgi šaujot >1000 kadriem dienā nekas diži ilgāk par 4 gadiem tāpatās neies...

Bet Sigmas dārgo "specializēti" digitālo galu par širpotrebu ar nenosauksi, kaut cenas dēļ vien...

Bet - man bi jūsu profu problēmas...

Palūru, ko 2002 gadā spēja top spogulenes (pat tās kam nosaukumā vīdēja burti Pro, 1D utt - nekas dižs salīdzinot ar mūsdienām tas nebija, nedz pēc ātruma, jūtības utt...

Jaui laiki - jaunas iespējas...

Vispār bija te gan Nikonam, gan Fuji vini baisiāti plakanie pocket fočiki. Zūma diža nebija, toties strādāja ātri un bildes tīri ciešamas. Kollega te iepirka Pentax ar leica opjektīvu modeli nepateikšu. Kaut visi ziepjutrauki tā varētu...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti