4x4 izvēle

rurks Reģ.: 03.05.2006

Vēlos iegadāties īstu apvidus auto, protams jaunu. Rezultātā apstājos pie Patrol, vēl alternatīva bija Defenders. Domat brīvdienas aktīvi apgūt Latviju, atmetu visādus pusrāmja konstrukcijas, tāpat neatkarīgās piekares. Izbraucu ar abiem , noklausījos pārdevēju referātus un domāju ka Patrol. Vai tā varētu būt ?

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

padomju bobiks - viennozīmīgi

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Kubiks

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Lada Niva.

1) īsts apvidus auto;

2) izmaksu ziņā nav problēmu iegādāties jaunu;

3) tikpat neskaists kā Defenders;

4) ceļot ar to var dajebkur, jo, ja kas salūzt, tad āmuru var dabūt katrā lauku sētā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja Patrol, tad manuālo. Iebraucot nelielos (salīdzinot ar Patrol izmēriem) dubļos, nebija drošas pārliecības, ka automāta dēļ nenoraksies. Var jau būt, ka var piešauties, bet pirmajā un pagaidām vienīgajā braukšanas reizē automāts nepārliecināja.

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu bet komentāri par Patroli ?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Viennozīmīgi Patrols..

Ehhh.. Tu... laimīgais! Mana sapņu mašīna

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

Hei Agnia.. Varbūt, ja iepirkšu ,Tevi pavizinat ?!

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

No jaunajiem Patrol vēl vienīgais vairāk vai mazāk ir palicis kā kārtīgs apvidus auto (protams izņemot NIVA, UAZ u.tml.). No automāta nevajag baidīties - tieši vieglāk pa bezceļu braukt - šad tad tieši uz manuālo pārslēgšanos zaudē un iesēžas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

hmm. Jauns 4x4. Kādām vajadzībām? Ja pilsētai un tāpēc, lai būtu, tad visu izšķir krāna garums, maka biezums, un hroma spīdums.

Ja laukiem smagu piekabju vilkšanai medībām, un bez pretenzijām uz blingu, tad apskati kādu pikapu (hILUX, L200)

Ja reālam bezceļam, tad - vienīgi Defs...

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ja Patrol, tad manuālo. Iebraucot nelielos (salīdzinot ar Patrol izmēriem) dubļos, nebija drošas pārliecības, ka automāta dēļ nenoraksies. Var jau būt, ka var piešauties, bet pirmajā un pagaidām vienīgajā braukšanas reizē automāts nepārliecināja.

Automaats ir ok, ja pieshaujas, rokas arii pa labiem dubljiem! Salons eerts un plašs.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

rurks rakstīja: Hei Agnia.. Varbūt, ja iepirkšu ,Tevi pavizinat ?!

Nekad nav nācies ne pasēdēt, ne pavizinātiet Patrolā un es visu laiku briestu pieteikties testabraucienam

Un ideja par pavizināšanos nav slikta

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Range Rover sport supercharged

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

rurks rakstīja: Nu bet komentāri par Patroli ?

Ar jauno Patroli izgāzām Tunisijā pa Sahāru ... nu dikti jau patikās, i braukšanas komforts, i izskats utt. ttjp. u.c. Žēl bija noskatīties uz tiem vecajiem krūzeriem, ar kuriem lielās grupas vagoniņā vizināja ... brrrr.

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

Vairāk laba nekā slikta dzirdu, kaut gan neviens Patrol lietotājs jūtu pagaidam nav pieteicies. Tiešām gribu vēl objektīvu info..

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Gruti bus ar padomiem. Te ir maz 4X4 lietotaju, bet jaunu masinu juzeru vel mazak. Vienigais ko gribeju piebilst, tad kad musejie brauca pec Vladivostokas zelta (Arhangelska - Vladivostoka) izvele bija par labu Land Cruiser. Komentars - vienigais auto ar ko ceram tikt lidz galam (visi bija standarta izpildijuma). Ari zinamais Kokalis ir parbuvejis Land Cruiser nevis kadu citu. Tas ta, pardomam...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir bijushi divi GAZ 69 un viens UAZ-469. Ar visiem esmu dabūjis norakties līdz ausīm tā ka jārokas līdz agram rītam un gribās tur pat to autiņu atstāt un aizmirst par viņu . Bezceļam labs, bet pa šoseju kā lēnais gliemezis Ar ņivu maz ir sanācis braukt. Bet ir diezgan žiperīgs pa bezceļiem un biju izbrīnīts par viņa caurgājamību. Toties vietas salonā galīgi nav.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Nevaru būt objektīvs, jo pats Nissanus tirgoju, taču tie, kas brauc ar Patrol ir apmierināti, kaut gan to pašu teiks arī Land Cruiser īpašnieki, bet cenu starpība liela.

Vai Tevi informēja, ka Patrol nedaudz mainīsies? Proti būs dzinējs ar Common Rail injection un kruīzkontrole (līdz šim nebija pieejama oriģinālā). Nāks klāt ap 10zs un loģiski spriežot būs arī ekonomiskāks, bet tas būs tikai no decembra ražojuma- tātad iekš LV viņš būtu tik Februāra beigās.

Ja nu tomēr pirksi Patrol, varbūt dod ziņu 29137145

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

ak tad aiz.kaka visus vortalus ar savam velmem ko?

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Nevaru būt objektīvs, jo pats Nissanus tirgoju, taču tie, kas brauc ar Patrol ir apmierināti, kaut gan to pašu teiks arī Land Cruiser īpašnieki, bet cenu starpība liela.

Vai Tevi informēja, ka Patrol nedaudz mainīsies? Proti būs dzinējs ar Common Rail injection un kruīzkontrole (līdz šim nebija pieejama oriģinālā). Nāks klāt ap 10zs un loģiski spriežot būs arī ekonomiskāks, bet tas būs tikai no decembra ražojuma- tātad iekš LV viņš būtu tik Februāra beigās.

Ja nu tomēr pirksi Patrol, varbūt dod ziņu 29137145

Es labāk ieteiktu Getzu

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Nevaru būt objektīvs, jo pats Nissanus tirgoju, taču tie, kas brauc ar Patrol ir apmierināti, kaut gan to pašu teiks arī Land Cruiser īpašnieki, bet cenu starpība liela.

Vai Tevi informēja, ka Patrol nedaudz mainīsies? Proti būs dzinējs ar Common Rail injection un kruīzkontrole (līdz šim nebija pieejama oriģinālā). Nāks klāt ap 10zs un loģiski spriežot būs arī ekonomiskāks, bet tas būs tikai no decembra ražojuma- tātad iekš LV viņš būtu tik Februāra beigās.

Ja nu tomēr pirksi Patrol, varbūt dod ziņu 29137145

Ko sak par Nissan Pathfinder? Jauno modeli protams.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

viagris rakstīja: Nevaru būt objektīvs, jo pats Nissanus tirgoju, taču tie, kas brauc ar Patrol ir apmierināti, kaut gan to pašu teiks arī Land Cruiser īpašnieki, bet cenu starpība liela.

Vai Tevi informēja, ka Patrol nedaudz mainīsies? Proti būs dzinējs ar Common Rail injection un kruīzkontrole (līdz šim nebija pieejama oriģinālā). Nāks klāt ap 10zs un loģiski spriežot būs arī ekonomiskāks, bet tas būs tikai no decembra ražojuma- tātad iekš LV viņš būtu tik Februāra beigās.

Ja nu tomēr pirksi Patrol, varbūt dod ziņu 29137145

Ko sak par Nissan Pathfinder? Jauno modeli protams.

Skatoties no kāda redzes loka vajag un ar ko salīdzina un ko cilvēks sagaida no šādas mašīnas. Pajautā labāk par kādu citu modeli, jo par Pathfinderu netā izteikties negribas, pērc labāk Patrol

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

Labi. 1.septembrī uz skolu braukšu ar Patrol. Nedēļas nogalē izvizinājos un tas ir tieši tas ,kas man vajadzīgs.

Hei ,Viagri! Ceru ,ka Tu nestrādā tajā impotentu geju kantorī norde bet otrajā normālajā dīlerī..

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

rurks rakstīja: Labi. 1.septembrī uz skolu braukšu ar Patrol. Nedēļas nogalē izvizinājos un tas ir tieši tas ,kas man vajadzīgs.

Hei ,Viagri! Ceru ,ka Tu nestrādā tajā impotentu geju kantorī norde bet otrajā normālajā dīlerī..

1. Neesmu ne impotents, ne gejs

2. Paprasi savam pārdevējam Motorcentrā, kur viņš strādāja pirms tam

3. Apkopties Tu vari abos

4. Tavs vārdu apzīmējums nekādi neattiecas uz jaunu auto tirdzniecību (vismaz no manis)

5. Atkarīgs arī no cenas, apkalpošanas

6. Motorcentrs tagad pieder ikauņiem (51%)

7. Un ar ko Motorcentrs ir labāks (vismaz kādus 3 iemeslus vari minēt)

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

To Viagrim. Nedaudz ja Tevi interesē pastāstīšu(labāk ja iedotu privati e-mail). No sākuma tākā skatījos arī Defenderi , un tuvakais pēc tam bija norde. Pardevējs tiešām maz zināja par Patrolu , par 4x4 gandrīz neko nevarēja pastāstīt, tikai kadi auto un kādā krāsā dabūnami. Testa brauciens nebija iespējams. Tālāk sarunā iesaistījās cik sapratu direktors Bremze un pēc kā es sapratu ka ātrāk jātinās projām ,jo kā minēju aizbraukšu pie otra dīlera - sāka mani gruzīt un gandrīz bļaut ka esmu duraks. Uzreiz aizbraucu pie otra, tur kulturāli man pastāstīja, izrādīja un bija iespēja arī notestēt auto. Apkalpošanā pilnīgi diena pret nakti. Un Viagri ,ja Tu esi normals un zinošs ,tad labak ej strādāt pie otra dīlera, jo zivs pūst no galvas.. Es pārliecinājos

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

rurks rakstīja: To Viagrim. Nedaudz ja Tevi interesē pastāstīšu(labāk ja iedotu privati e-mail). No sākuma tākā skatījos arī Defenderi , un tuvakais pēc tam bija norde. Pardevējs tiešām maz zināja par Patrolu , par 4x4 gandrīz neko nevarēja pastāstīt, tikai kadi auto un kādā krāsā dabūnami. Testa brauciens nebija iespējams. Tālāk sarunā iesaistījās cik sapratu direktors Bremze un pēc kā es sapratu ka ātrāk jātinās projām ,jo kā minēju aizbraukšu pie otra dīlera - sāka mani gruzīt un gandrīz bļaut ka esmu duraks. Uzreiz aizbraucu pie otra, tur kulturāli man pastāstīja, izrādīja un bija iespēja arī notestēt auto. Apkalpošanā pilnīgi diena pret nakti. Un Viagri ,ja Tu esi normals un zinošs ,tad labak ej strādāt pie otra dīlera, jo zivs pūst no galvas.. Es pārliecinājos

aagris@inbox.lv

1. Man gan reiz bija klients uz Patrol, kas nevarēja izbraukt Motorcentrā, tas tā.

2. Tā nu viņiem motorcentrā stāv un gaida darbiniekus

3. Interesanti būtu zināt, kas ar Tevi šeit runāja

4. Patrol, protams, ir specifisks auto, kas samērā maz tiek pārdots un vairāk vai mazāk, katrs cilvēks par preci, ko tirgo zina tik cik grib zināt, atceros, kad sāku strādāt, kādas divas nedēļas kritu servisā uz nerviem, kamēr vairāk vai mazāk savu ziņkāri apmierināju, taču ir citi, kam tas neinteresē, līdz ar to, ja klientu interesē kaut kas vairāk, viņš nemāk izstāstīt un klients tiek zaudēts, jo netiek salikti punkti uz i.

5. Ir labi tur, kur mūs nav , bet principā zinot vairāk nekā ierindas pilsonis, varu pateikt, ne viss ir zelts, kas spiid, tobish, tur ar nav nekāda zelta bedre.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti