Nissan Qashqai

viagris Reģ.: 06.07.2004

Atvainojos par reklāmu, bet beidzot atradu bildi, kā izskatīsies jaunais Nissan parketnieks.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja: Vai kāds zin, kad tirdzniecībā parādīsies lieliskais Qashqai + 2, kurš ir nedaudz garāks un piedāvā septiņas vietas?

www.norde.lv/...

Ja šim auto ar 1,5 litru dīzeļmotoru cena sāksies no 15-16 tūkstošiem latu, tad tas būs nikns konkurents Mazdai-5 un Volkswagen-Touranam:

www.autoreview.ru/...

Nikns konkurents attiecīgajām mašīnām kapeikžmiedzēju aprindās Kur šitādi rodas? Citi pērk 1.8-2.0 ķīseļus lai spitu saņķiku un tajā pašā laikā brauktu, bet te viens baudītajs par motoru parodijām fano

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nikns konkurents attiecīgajām mašīnām kapeikžmiedzēju aprindās Kur šitādi rodas? Citi pērk 1.8-2.0 ķīseļus lai spitu saņķiku un tajā pašā laikā brauktu, bet te viens baudītajs par motoru parodijām fano

Tam 1,5 litru dīzelim ir 106 zirgspēki un apmēram 250 patīkami ņūtonmetri griezes momenta. Pilnīgi pietiekami priekš Latvijas apstākļiem!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu kaut ko nejauc? Latvijas apstākļiem tādas jaudas motoriņš ir pietiekams, ja tas atrodas mk1 golfmašīnā

Un kas vainas tam 2.0 ar 150 lopiem?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

jaamedii ar steigu rokaa... kur bij jaukais staastinjsh par baudaamo vr6 kuram veejaa plivinaajaas slotinjas nu no paatrinaajuma kraasa planeeja nost... ne Tengizeen tb pusfani

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :

Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l

Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l

Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana

Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :

Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l

Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l

Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana

Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.

stulbs pieņēmums...

tas 1.9 var būt ar dažādām jaudām, griezēm...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vo vo... +masas autosam...

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

priekš kam dīzeli ņemt? viņš tak dārgāks gan automašīnas cenas ziņā, gan apkopē, gan degvielas ziņā ... Imho pie noskrējiena zem 50 000 km īpašii neatmaksājas.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Velomens rakstīja: Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :

Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l

Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l

Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana

Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.

stulbs pieņēmums...

tas 1.9 var būt ar dažādām jaudām, griezēm...

Domas par tradicionālajiem/parastajiem motoriņiem. Ja 1,9 l, tad zirgi ap 125.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

msh rakstīja: Nikns konkurents attiecīgajām mašīnām kapeikžmiedzēju aprindās Kur šitādi rodas? Citi pērk 1.8-2.0 ķīseļus lai spitu saņķiku un tajā pašā laikā brauktu, bet te viens baudītajs par motoru parodijām fano

Tam 1,5 litru dīzelim ir 106 zirgspēki un apmēram 250 patīkami ņūtonmetri griezes momenta. Pilnīgi pietiekami priekš Latvijas apstākļiem!

www.iauto.lv/... a šitam ir 140 zs ej un pakaries,jefiņ!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: priekš kam dīzeli ņemt? viņš tak dārgāks gan automašīnas cenas ziņā, gan apkopē, gan degvielas ziņā ... Imho pie noskrējiena zem 50 000 km īpašii neatmaksājas.

veelviens neticiigais palasies ko fanis drikjee... diizelis ne tikai atmaksaajaas... bet pat beigaas peljnju saak nest... i pie daudzkaart mazaaka noskreejiena

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Yetti rakstīja:

Velomens rakstīja: Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :

Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l

Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l

Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana

Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.

stulbs pieņēmums...

tas 1.9 var būt ar dažādām jaudām, griezēm...

Domas par tradicionālajiem/parastajiem motoriņiem. Ja 1,9 l, tad zirgi ap 125.

ieliec to pashu 1.9 sharaanaa un tad ar piekabi un pilnu masu pavizinies

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dīzelis ir tāda interesanta lieta ar viegli ietekmējamu elektroniku

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

...taalaak seko staasts par noskrietu kakukrasas golpu ar 1.1 karbuuzi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Dīzelis ir tāda interesanta lieta ar viegli ietekmējamu elektroniku

rindas dzinējiem parasti...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

To viņš pats pastāstīs

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Dīzelis ir tāda interesanta lieta ar viegli ietekmējamu elektroniku

rindas dzinējiem parasti...

Proms, ka rindas. V veida dīzeļus daži ražotāji vispār pārstāja pasaulē laist

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Dīzelis ir tāda interesanta lieta ar viegli ietekmējamu elektroniku

rindas dzinējiem parasti...

Proms, ka rindas. V veida dīzeļus daži ražotāji vispār pārstāja pasaulē laist

da laiž... tik tiem to viegli ietekmējamo elektroniku neesot jēgas ietekmēt... tā ietekmētāji teica... ar savu pakaļu tāpat nejutīšot...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Neesot jēga ietekmēt tur, kur tās elektronikas gandrīz nav. Vot simtais kruzaks ir spilgts piemērs.

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tu kaut ko nejauc? Latvijas apstākļiem tādas jaudas motoriņš ir pietiekams, ja tas atrodas mk1 golfmašīnā

Un kas vainas tam 2.0 ar 150 lopiem?

Vainas jau nav nekādas, tomēr Qashqai gadījumā lētākais 1,5 dCi maksā štuku mazāk nekā lētākais 2,0 dCi. Turklāt 1,5 dCi ir ekonomiskāks:

www.norde.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man kā piemēru stādīja MB 320 vai 420 dzinēju... teica, ja pie zirgiem vēl varot kaut ko dabūt klāt, tad pie griezes - vienskaitļus...

puikas teica - mēs varam to izdarīt, tik neērti par to naudu ņemt...

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :

Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l

Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l

Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana

Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.

Es ar savu 1,3 CDTI ne pilsētā, ne uz šosejas jaudas trūkumu nekad neesmu izjutis - esmu pārliecināts mazmotoru fans.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt tomēr labāk pirkt kaut ko labu, nevis apēst zeķes dēļ taupības???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

Velomens rakstīja: Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :

Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l

Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l

Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana

Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.

Es ar savu 1,3 CDTI ne pilsētā, ne uz šosejas jaudas trūkumu nekad neesmu izjutis - esmu pārliecināts mazmotoru fans.

Nepareizi. Tu vienkārši esi tormozs.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man kā piemēru stādīja MB 320 vai 420 dzinēju... teica, ja pie zirgiem vēl varot kaut ko dabūt klāt, tad pie griezes - vienskaitļus...

puikas teica - mēs varam to izdarīt, tik neērti par to naudu ņemt...

hvz, šie gan kaut ko sola

www.chiptuning.lv/...

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti