Nissan Qashqai

viagris Reģ.: 06.07.2004

Atvainojos par reklāmu, bet beidzot atradu bildi, kā izskatīsies jaunais Nissan parketnieks.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..13
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kush beerni , pietiek d ir zties

kas kaish ir vismaz viena laba iipashiiba - nau daargaaks par kareikaam paareejo laiks raadiis :8

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: kush beerni , pietiek d ir zties

kas kaish ir vismaz viena laba iipashiiba - nau daargaaks par kareikaam paareejo laiks raadiis :8

Es uzskatu, ka Nissan-Kašķis ir labākā izvēle cenu grupā no 13 līdz 13,5 tūkstošiem latu, ja vēlas auto ar nelielu dīzeļmotoru un kondicionieri.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

TDI rakstīja: kush beerni , pietiek d ir zties

kas kaish ir vismaz viena laba iipashiiba - nau daargaaks par kareikaam paareejo laiks raadiis :8

Es uzskatu, ka Nissan-Kašķis ir labākā izvēle cenu grupā no 13 līdz 13,5 tūkstošiem latu, ja vēlas auto ar nelielu dīzeļmotoru un kondicionieri.

Manuprāt ka pa īsu ir tāds dīzelis, pa cenu gan var piekrist, mani sasodīti tracina jaunais Outlanders, varēja tikai cena buuut nu drusku zemāka, bet tā nu loti patīk.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja:

VWfans rakstīja:

TDI rakstīja: kush beerni , pietiek d ir zties

kas kaish ir vismaz viena laba iipashiiba - nau daargaaks par kareikaam paareejo laiks raadiis :8

Es uzskatu, ka Nissan-Kašķis ir labākā izvēle cenu grupā no 13 līdz 13,5 tūkstošiem latu, ja vēlas auto ar nelielu dīzeļmotoru un kondicionieri.

Manuprāt ka pa īsu ir tāds dīzelis, pa cenu gan var piekrist, mani sasodīti tracina jaunais Outlanders, varēja tikai cena buuut nu drusku zemāka, bet tā nu loti patīk.

zini daudz nekorejieshu mashiinas -taadas un par taadu cenu ??

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Chuguns rakstīja:

VWfans rakstīja:

TDI rakstīja: kush beerni , pietiek d ir zties

kas kaish ir vismaz viena laba iipashiiba - nau daargaaks par kareikaam paareejo laiks raadiis :8

Es uzskatu, ka Nissan-Kašķis ir labākā izvēle cenu grupā no 13 līdz 13,5 tūkstošiem latu, ja vēlas auto ar nelielu dīzeļmotoru un kondicionieri.

Manuprāt ka pa īsu ir tāds dīzelis, pa cenu gan var piekrist, mani sasodīti tracina jaunais Outlanders, varēja tikai cena buuut nu drusku zemāka, bet tā nu loti patīk.

zini daudz nekorejieshu mashiinas -taadas un par taadu cenu ??

Es tak teicu ka cenai piekrītu, tā pat ir loti apmierinoša ja pietiek ar 1.5 dizeli un nav vēlēšanās labi nokomplektēt auto. Kas lidzigs manuprāt ka ir tikai Suzuki SX4.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja:

nomiks rakstīja: Vakar biju iečolēt to kašķi!

Nepatīk, ka ir mazs bagažnieks un aizmugurē ir pilnvērtīgas tikai divas sēdvietas. Bet visādi citādi - pēc skata tīri simpātisks auto.

Testa braucienu solīja tikai uz nākošās nedēļas beigām.

Paņēmu arī cenu lapu un secināju, ka daudzmaz normālas komplektācijas "Kašķis" maksā mazliet pāri 20 000 EUR.

Tā kā netā neatradu, varbuut vari uzrakstiit cik tad maksās 2.0 benzīna modelis ar manuālo kārbu un 4x4 top komplektācijā.

Cik sapratu ka 2.0 dīzelis pagaidām nebūs pieejams un droši ka maksās savus 30tkE.

26240 EUR ar NAVI

24450 EUR bez NAVI

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Chuguns rakstīja:

nomiks rakstīja: Vakar biju iečolēt to kašķi!

Nepatīk, ka ir mazs bagažnieks un aizmugurē ir pilnvērtīgas tikai divas sēdvietas. Bet visādi citādi - pēc skata tīri simpātisks auto.

Testa braucienu solīja tikai uz nākošās nedēļas beigām.

Paņēmu arī cenu lapu un secināju, ka daudzmaz normālas komplektācijas "Kašķis" maksā mazliet pāri 20 000 EUR.

Tā kā netā neatradu, varbuut vari uzrakstiit cik tad maksās 2.0 benzīna modelis ar manuālo kārbu un 4x4 top komplektācijā.

Cik sapratu ka 2.0 dīzelis pagaidām nebūs pieejams un droši ka maksās savus 30tkE.

26240 EUR ar NAVI

24450 EUR bez NAVI

Tam NAVI tak pie mums nav jeegas, tas 24450 ir pavisam labs cipars, nu buus jaabrauc naakamnedeel apskatiit.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Līdz ar navi nāk atpakaļskata kamera un viņš arī kalpo kā informatīvs displejs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

26240 EUR ar NAVI

24450 EUR bez NAVI

Ak, pareizi, vēl aizmirsu pie top versijas pieminēt navigāciju, kā arī M6- sekvenciālo bezpakāpju transmisiju.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

26240 EUR ar NAVI

24450 EUR bez NAVI

Ak, pareizi, vēl aizmirsu pie top versijas pieminēt navigāciju, kā arī M6- sekvenciālo bezpakāpju transmisiju.

Kura pēc tehniskajiem datiem ir ekonomiskāka par mehāniku

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

26240 EUR ar NAVI

24450 EUR bez NAVI

Ak, pareizi, vēl aizmirsu pie top versijas pieminēt navigāciju, kā arī M6- sekvenciālo bezpakāpju transmisiju.

Kura pēc tehniskajiem datiem ir ekonomiskāka par mehāniku

Nekas neaizstās parasto mehānisko kārbu, dēļ šitāda štrunta vien nevar nemt, vaitad atkal sviests ka top versijas nev pieejamas ar mehānisko kārbu - nu patīk man štepselēt tos robus.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja:

viagris rakstīja:

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

26240 EUR ar NAVI

24450 EUR bez NAVI

Ak, pareizi, vēl aizmirsu pie top versijas pieminēt navigāciju, kā arī M6- sekvenciālo bezpakāpju transmisiju.

Kura pēc tehniskajiem datiem ir ekonomiskāka par mehāniku

Nekas neaizstās parasto mehānisko kārbu, dēļ šitāda štrunta vien nevar nemt, vaitad atkal sviests ka top versijas nev pieejamas ar mehānisko kārbu - nu patīk man štepselēt tos robus.

Neķer kreņķi, dārgākā versija ir ar variātoru, to ko es rakstiiju cenas ir visparastaakaa 6 ātrumu mehāniskā kārba

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Līdz ar navi nāk atpakaļskata kamera un viņš arī kalpo kā informatīvs displejs.

taas kameras 'pieradina' paziistams kex ar 'kameru' ipurgaaja 'dupsi' jo kamera , muusu tiirajaas ielaas ' bij biki aizkjeezijusies , a pierodot 'pie labumiem' , saac aizmirst parkoshanos 'vulgaris' - bez kameras un apsildaamiem spoguljiem

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vai viņu neuztaisīja tādu pašu kā konceptu tikai tādēļ, ka pēc tam vairāk nebūtu ko taisīt?

TEikšu, ka šis auto vismaz vizuāli ir galīgi neizdevies. Tādēļ it īpaši smīnu uzdzen tas ko par viņu raksta relīzēs - unikāls, auto personībām utt

1.5cdi rulez

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

un Eiropai labāku nosaukumu nevarēja izdomāt??? Užas

apaljais_buss Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējā avotreview Nissan Kašķa gaitas īpašības un motori diezgan nokritizēti. Bet lētākais no parketniekiem.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Šeku reku jaunais X-Trail

www.worldcarfans.com/...

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

viagris rakstīja: Šeku reku jaunais X-Trail

www.worldcarfans.com/...

stāsti kā gāja testos

Nu beigās tās bija kā apmācības vairāk...

Visi Qashqai bija 2.0 mehānikas, beņas un dīzeļi

Testi pa bāni, 2h ar maiņām. Es 2x izbraucu ar 2l beņu, kolēģis tik vienreiz ar 2.0 diizeli.

Pa priekšu un no aizmugures Pathfinders, visaas mashiinaas raacijas. Sākas tests. Es uzreiz pilseetaa no vienas celja malas uz otru sāku paarbaudiit stabilitaati, raacijaa atskan teksts:" Please stay in line" ar to viss tests bija galaa, vieniigi ljoti daudz apljveida krustojumu, kuros vareeja normaali ievilkt un uz baanja kaadu 170 atvilku vienu briidi, tas arii viss diemzheel. Katraa gadiijumaa te LV, kad atnaaca pirmais autinsh, aizbraucaam pie areenas Riiga un pa sniegu normaali attesteejaamies

Tas arii visumaa viss. Vieniigais, kas bija forshi, ka tur bija +20 (no mums izlidojaam pie -19) un pie viesniicas okeaans, katraa gadiijumaa valsts, kuraa gribeetu atgriezties

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: zašibis tests - pat pa smilšukāpām neļauj izgāzt

Pa smilšu kāpām ar 2l motoru.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Šeku reku jaunais X-Trail

www.worldcarfans.com/...

Tipa konkurss acīgajiem - sameklēt kurā bildē ir X-Trail'07 un kurā '05

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja:

viagris rakstīja: Šeku reku jaunais X-Trail

www.worldcarfans.com/...

Tipa konkurss acīgajiem - sameklēt kurā bildē ir X-Trail'07 un kurā '05

Un vēl atrast atsķirības priekšējā panelī starp Qashqai, X-Trail 2007 un Nissan Rogue (ASV)

Bet pārsteidz tas, ka X-Trail 2007 būs par 18cm garāks un ļoti līdziigs tagad 120tajam

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pagājušo trešdien izbraucu ar Nissan-Qashqai 2,0 benzīnnieku automātu. Ārkārtīgi baudāms auto - kluss, līganu gaitu, plašs, agresīva izskata un nebūt ne dārgs. Tāds dabūjams par 15 tūkstošiem ar dažiem simtiem latu. Patika tas, ka varēja ideāli apsēsties pie stūres, jo tā regulējas gan dziļumā, gan uz augšu/leju.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: ...Patika tas, ka varēja ideāli apsēsties pie stūres, jo tā regulējas gan dziļumā, gan uz augšu/leju.

Tas gan ne vienmēr ir rādītājs. Nezinu par Kašķi, nēesmu braucis, bet Astrā nevaru iekārtoties, lai arī ķeblis regulējās gan dziļumā, gan augstumā.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Sunis rakstīja:

ibio rakstīja: zašibis tests - pat pa smilšukāpām neļauj izgāzt

Pa smilšu kāpām ar 2l motoru.

nu HRV ar 1.6 pa kāpām gāja labi

Es vienkārši redzēju kā arābi pa kāpām vizinās. Tur knapi pietiek ar 4.5l motoru, jo tam ik pa brīdim slēdzas iekšā jaudas ierobežotājs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar Igaunijā, skaistā, gleznainā pilsētā Pilvā (50 km no Tartu) stāvvietā pie būvmateriālu veikala redzēju pircējam jau pārdotu Nissan-Qashqai. Izskatījās teicami, blakus trešajam Golfam ļoti liels, tomēr par patīkamu cenu - nepilniem 12 tūkstošiem latu par benzīnnieku un 13002 latiem par dīzeli.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti